Skocz do zawartości

Forum Mercedes 201-124 Lepsze niż klub!!! używa plików cookies. Przeczytaj Politykę Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby wiadomość ta więcej się nie wyświetlała proszę klikąć przycisk:    Wyłącz

Opinie o sprzedających i kupujących

Ten dział zostaje utworzony jako opiniotwórczy o osobach handlujących za pośrednictwem forum, mający na celu umożliwienie użytkownikom zarówno dochodzenie swoich roszczeń, jak i obronę przed wszelkimi zarzutami wynikającymi z handlu via forum, Tutaj można więc też w kontrolowany, wyważony sposób prowadzić ewentualne spory, lub pochwalić się udana wymianą, czy zakupem i poszukać rzecz jasna opinii o kontrahentach przed nim samym.

UWAGA! W żaden sposób nie zostają tu wyłączone zasady regulaminu - kto nie zna, nie pamięta niech doczyta. Nie ma potrzeby pisać tu szczegółowo o wulgaryzmach, obrzucaniu epitetami bez uzasadnienia, czy o groźbach karalnych i podobnych kwestiach. Jesteśmy dorośli i w tym duchu postępujmy. Kto nie będzie, napotka środki administracyjne na swej drodze, choćby była ona pełna słusznych roszczeń.

Ponadto, co wciąż stanowczo podkreślamy, administracja forum pozostaje niezaangażowana w przebieg transakcji, również w jego ewentualne następstwa. Nie będziemy stawać po żadnej ze stron. Jednakoż nadzór nad poprawną formą wypowiedzi i prowadzeniem dialogu będzie prowadzony z dużą starannością i w przypadku uchybień z całą przewidzianą regulaminem konsekwencją,.

Podawanie danych osobowych, numerów rejestracyjnych, czy jakichkolwiek innych danych identyfikujących osoby trzecie, lub ich mienie bez ich WYRAŹNEGO przyzwolenia jest w wątku stanowczo zabronione!
W takich przypadkach nie będzie napomnień.

Dajmy szansę drugiej stronie, w dobrym tonie byłoby zawiadomienie adwersarza, że wspólny problem trafił na łamy publiczne. Oczywiście po wyczerpaniu dialogu prywatnego.
Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na sprawę oczywistą, jednak często przeoczaną przez naszych Użytkowników. Niestety bycie forumowiczem nie oznacza automatycznie uczciwości i nikt na to nic nie poradzi.. Nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować ani my, ani nikt inny. Jest to niemożliwe w sposób oczywisty i bezsporny, pamiętajmy więc o tym. W związku z tym NIC nie zwalnia użytkowników z ogólnie pojętej ostrożności i możliwie jak najpilniejszego zabezpieczenia transakcji, przykładowo za pomocą zewnętrznych serwisów aukcyjnych.
My nie jesteśmy i nie będziemy w stanie tego zrobić, ponadto przypominamy o celu działania forum -nie jest to działalność handlowa, nie mamy na celu pośredniczenia w handlu, ani opieki nad stronami.

PAMIETAJ! Chcąc założyć nowy wątek, w jego temacie wpisz jedynie nick osoby, której dana opinia będzie dotyczyć. Zanim to zrobisz sprawdź czy osoba ta nie ma juz założonego wątku dotyczącego transakcji z nią przeprowadzonych.

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post

Legenda oznaczeń postów i tematów

Icons
Nowe posty

Nowe posty w temacie w ktorym pisaleś

Icons
Nowe posty

Nowe posty w temacie w ktorym nie pisaleś

Icons
Brak nowych postów

Brak nowych postów w temacie w którym pisałeś

Icons
Nowy temat

Nowy temat, którego nie czytałeś

Icons
Przeniesiony temat

Temat został przeniesiony do innego działu

Icons
Ogłoszenie

Ogłoszenie do przeczytania

Icons
Zamknięty temat

Zamknięty temat, brak możliwości odpowiedzi


  • Nie możesz napisać tematu