←  Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka...

Forum Mercedes 201-124 (w201, w124, c124, s124, a124)

»

[w201/w124] jak zabezpieczyc gwiazde na ma...

- zdjęcie kubek 24 lis 2007 - 00:28

Słuchajcie sprawa wyglada tak.dzisiaj godzine temu skur****** urwali mi kolejny znaczek z maski,pewnie nie mnie pierwszemu i nie ostatniemu.moze wspólnie wymyślilibyśmy co zrobic zeby nie dało sie,albo zeby odstraszyć złodziejaszków bo ja mam juz dość takich gnojków.
Odpowiedz

- zdjęcie Pepis 24 lis 2007 - 10:52

Zrób jak u mnie ;)

Dołączona grafika


I po problemie ;)

a właśnie zakładam na dniach gwiazde do Ciebie ale u mnie na wsi to raczej nie kradną tego..
Odpowiedz

- zdjęcie Biały 24 lis 2007 - 11:01

pod jakiś prąd można by podłączyć ;)
Odpowiedz

- zdjęcie kubek 24 lis 2007 - 11:35

no juz o tym myslalem zeby prad podpiac ale z akumulatora nie da rady bo zaraz go rozładuje i kicha,ale trzeba cos koniecznie z tym zrobic ;)
Odpowiedz

- zdjęcie FilipW 24 lis 2007 - 13:45

Moj znajomy mial gwiazdke jakos nagwintowana (oczywiscie sam to zrobil) ze za kazdym razem jak szedl do domu czy na miasto to po prostu gorna czesc sobie odkrecal i bral do kieszeni. Ja u siebie tez taki patent chyba wymysle bo juz jednego gnoja pobilem za probe urwania (dobrze ze widzialem przez okno jego proby). Ale kiedys niestety nie zauwaze i zniknie:(
Odpowiedz

- zdjęcie Radosław 24 lis 2007 - 16:13

no to jest dobra mysl zeby wykrecac ja bo naprawde szkoda zeby jakis debil urwal :evil:
Odpowiedz

- zdjęcie Borat 24 lis 2007 - 17:38

Juz chyba gdzies o tym pisalem... Kupic orginal i pieknie podszlifofowac ranty na "brzytwy". Znaczek moze i wezmie, ale kosztem łapy :mlot:
Odpowiedz

- zdjęcie pyrek 24 lis 2007 - 17:40

Wg mnie to na debila i tak się rozwiązania nie znajdzie :roll: Niektórzy próbowali ostrzyć celowniki, jakie to efekty dawało - w moim mniemaniu kiepskie :evil: Urywanie celowników to jakieś zboczenie lub rodzaj frustracji bo po co komu urwany celownik :roll:. Można zainwestować w jakiś alarm o wysokiej czułości (np. na bujanie), bo co jak co to trochę bujnąć samochodem przy urywaniu też musi - minus tego sposobu alarm może sie włączać przy silnym podmuchu powietrza. Pozdrawiam
Odpowiedz

- zdjęcie Pepis 24 lis 2007 - 18:51

dokładnie ... przejeżdzający obok samochód wyzwoli alarm więc bez sensu
Odpowiedz

- zdjęcie Charlie9 24 lis 2007 - 19:43

Juz ktos w niemcowni dawno opatentowal podpiecie gwiazdki po alarm. Uruchamial sie po jej dotknieciu. Moze nie zabezpieczy przed urwaniem, ale zawsze to jakis sposob lepszy niz "nic".

Jest tez chinsko-amerykanskie rozwiazanie. Gwiazdka, a raczej jej stopa jest na magnesie. Mozna ja ze soba zabierac :mlot:.

Jak znakde zdjecia obu rozwiazan to wrzuce.
Odpowiedz