←  Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka...

Forum Mercedes 201-124 (w201, w124, c124, s124, a124)

»

[W124] trójkąt boczka drzwi problem z mont...

Zablokowany

- zdjęcie Jul 02 paź 2018 - 23:34

Cześć, prośba o pomoc może ktoś to przerabiał, był zdejmowany boczek po stronie pasażera , po montażu mam problem z dopasowaniem tego trójkąta prze lusterku od wew. oczywiście zupełnie nie pasuje, nie trzyma się, nie wiem w czym problem, boczek zamontowany prawidłowo. spotkał się ktoś z tym?



Odpowiedz

- zdjęcie Sawyer 03 paź 2018 - 00:36

Co to znaczy że nie pasuje? Bo jeżeli się po prostu nie trzyma, to połamałeś zaczepy.
Odpowiedz

- zdjęcie Jul 03 paź 2018 - 19:34

Wyświetl postUżytkownik Sawyer dnia 03 października 2018 - 00:36 napisał

Co to znaczy że nie pasuje? Bo jeżeli się po prostu nie trzyma, to połamałeś zaczepy.

zaczepy były połamane i dorobiłem u człowieka , który spawa plastik, po prostu nie można dopasować
Odpowiedz

- zdjęcie Sawyer 05 paź 2018 - 11:23

Żadnej filozofii tu nie widzę niestety. Trójkąt musi pasować tylko na dźwignię lusterka i swoje zaczepy. Nic innego nie ma tam do pasowania, ewentualnie przewody grzanego lusterka mogą się głupio ułożyć, ale i w to wątpię. Najnormalniej w świecie zaczepy są źle dorobione albo połamane. No chyba, że boczek w tamtym miejscu zniszczony i trójkąt źle się osadza. Względnie może cały trójkąt jest pokrzywiony, ale to by chyba nie narobiło problemu bo jest elastyczny.
Odpowiedz

- zdjęcie bartekmm 05 paź 2018 - 13:20

Jest jeszcze inna możliwość z którą już się spotkałem - czy trójkąt wyszedł razem z białą spinką? Czasem się tak zdarza i wtedy faktycznie ciężko dopasować, trzeba zdjąć spinkę, włożyć ją w odpowiednie miejsce w drzwiach i dopiero wtedy wcisnąć boczek.
Odpowiedz
Zablokowany