←  Modyfikacje,Tuning

Forum Mercedes 201-124 (w201, w124, c124, s124, a124)

»

[w124] Montaż elektrycznych szyb

- zdjęcie radlo_1 11 sie 2009 - 10:59

Witam!

Szukam osoby, która podejmie się zamontowania elektrycznych szyb na przód W124. Posiadam oryginalne podnośniki , drewienko z przełącznikami i taką plastikową skrzynkę- prawdopodobnie moduł komfortu ale to chyba nie będzie potrzebne, bo z tego co pamiętam pod kanapą mam tylko puszkę centralnego zamka. Nie posiadam oryginalnej wiązki kabli ale jeżeli będzie trzeba dokupię. Najlepiej gdyby znalazł się ktoś z okolicy Opola jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów radlo@poczta.fm
Odpowiedz

- zdjęcie matrix_44 11 sie 2009 - 11:10

jak opłaca ci sie przyjechać to zapraszam :mlot:
Odpowiedz

- zdjęcie radlo_1 14 sie 2009 - 07:47

To zależy ile byś mnie skasował za montaż - tak żeby mi się opłacało to kratę browarów mogę przywieść :P
Odpowiedz

- zdjęcie codec 24 wrz 2009 - 18:29

jak będziesz miał oryginalną wiązkę (co polecam w tej operacji), to przełożenie jej pod tapicerką nie należy do najtrudniejszych rzeczy na świecie http://mb201-124.eu/...tyle_emoticons/default/icon_wink.gif
Odpowiedz

- zdjęcie rod73 27 paź 2012 - 09:43

Witam .
Koledzy ,montuje elektryczne szyby w w124 i nie wiem z pod jakiego bezpiecznika podpiąć zasilanie do dodatkowego paska bezpieczników który dostałem w komplecie z całą wiązką .Proszę o pomoc bo nigdzie nie znalazłem .
Odpowiedz

- zdjęcie maryusz123456 29 paź 2012 - 00:06

Z tego co wiem to bezpiecznik G jest od przednich elektrycznych szyb, a bezpiecznik H od tylnych. Oba bezpieczniki 25A. Nie wiem natomiast nic o dodatkowej listwie bezpieczników poza taką od wersji taxi. Mam nadzieję że pomogłem ;)
Odpowiedz

- zdjęcie Gerri 29 paź 2012 - 11:43

Wyświetl postUżytkownik maryusz123456 dnia 29 października 2012 - 00:06 napisał

bezpiecznik G jest od przednich elektrycznych szyb, a bezpiecznik H od tylnych. Nie wiem natomiast nic o dodatkowej listwie bezpieczników poza taką od wersji taxi.
Bezpieczniki "G" i "H" są właśnie na dodatkowej listwie która w "golcu" nie występuje.
Odpowiedz

- zdjęcie macmw 29 paź 2012 - 12:51

Do podpięcia listwy z bezpiecznikami E, F, G, H potrzebna jest dodatkowa wiązka do jej zasilania, z przekaźnikiem do obsługi modułu komfortu, który jest pod siedzeniem. Listwa dostaje napięcie gdy jest włączona stacyjka na poz.2 lub gdy są otwarte któreś przednie drzwi, za pośrednictwem włącznika na słupku.
Odpowiedz

- zdjęcie marekl 29 paź 2012 - 18:42

Dodatkową listwe podpinasz pod bezpiecznik ''A'', sadząc po roczniku auta (93?) przekaznik komfortu i dodatkowe wtyczki pod kanapą z lewej strony ( c,d,e) powinieneś miec już w samochodzie..przynajmniej tak było u mnie, rocznik ten sam i mój był golas..
Odpowiedz

- zdjęcie Goku 03 lip 2014 - 11:52

Panowie, mam cała kompletną instalację pod elektryczne szyby i nie wiem gdzie podpiąć te wtyczki od żółto-czarnych kabli i ten jeden na drugim zdjęciu. Bardzo bym prosił o w miarę szybką odpowiedź jeśli jest taka możliwość ;)

Dołączona grafika Dołączona grafika
Odpowiedz