Skocz do zawartości




- - - - -

W203 - Potrzebna opinia !


21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   gregg__zgl


  • Postów: 55
  • Na forum od: 14 mar 2010
  • Miejscowość: goleniow

Napisano 23 lipca 2010 - 21:59

masz rację ze swoimi argumentami co do trafnosci benzyniaka, chociaz z doswiadczenia wiem, ze moja 190-tka dopóki sie nie rozgrzeje to tez w miescie na trasach 3 .. 6 km łyka tyle benzyny jak jakies rasowe AMG

turbodziury brak, bo nie masz turbo ...tylko sprezarke mechaniczną napędzaną z wału. Swoją drogą myslałem że to juz historia, jak VW Corrado G40, a tu mercedes wrócił i rozwinął compresor'ki. Fajny opis, i fajną przekonywująca opinie wystawiłes

.... :zeby: zazdroszczę okazji, ze takie autko ..z takim przebiegiem :P ... to rzadko sie zdarza w pl

..no chyba ze kupiliscie w cenie rynkowej takiego z 2006r (zartuję)



#22 Offline   Johnnybravo


  • Postów: 28
  • Na forum od: 01 kwi 2008
  • Miejscowość: Olsztyn

Napisano 25 lipca 2010 - 23:21

Dokładnie tak :) choć rasowe AMG pewnie spali na krótkich odcinkach znacznie więcej. Kompressor bardzo fajnie sie sprawuje, z tego co się orientuje to są to rozwiązania dość bezawaryjne. Co do ceny zakupu w203 to to była ona dość standardowa w tamtym czasie. Auto było sprowadzone z Niemiec już zarejestrowane. Natomiast spoglądając na ówczesne jak i dzisiejsze ogłoszenia na portalach aukcyjnych wśród ofert dominują diesle, bo na takie auta jest zapotrzebowanie, wśród benzyniaków jest znacznie mniejszy wybór i zdecydowanie mniej chętnych dlatego istnieje możliwość kupna ciekawego egzemplarza w rozsądnej cenie.








Podobne tematy Zwiń