Skocz do zawartości




- - - - -

[w201] 1.8/93 wtrysk problem falujace obroty na postoju,gasn


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   robert190


  • Postów: 5
  • Na forum od: 05 wrz 2007
  • Miejscowość: Radom

Napisano 05 września 2007 - 20:29

Witam
Mam sliczna 190 silnik 1.8 93 rok na wtrysku.Na gazie wszytsko jest Ok chociaz na luzie mam obroty okolo 1400 a czasem 600 i nie wiem o co chodzi dlaczego tak sie dzieje, po osttanim :pub: wystrzale gazu i po wizycie u mechanika na benzynie podczas jazdy po wrzuceniu na luz nietrzyma mi obrotow i gasnie. a na postoju obroty strasznie falujaaaa nie wiem o co chodzi bylem u dwuch mechanikow i tez mi niemogli tego ustawic,wymienilem kable swiece i kopulke krokowka byla wyminiana rok temu .przed wystrzalem gazu wszytko bylo ok a teraz wszytsko sie popie... plees pomuzcie albo poleccie jakiegos dobrego mechanikaaa

po ostatnim strzale gazu nie trzyma mi obrotow (na benzynia na gazie wszytsko jest ok) po odpaleniu jest wszytsko ok a gdy tylko dodam gazu obroty stopniowo faluja od 600 do 1000 a gdy jade, puszcze gaz samochod gasnie, a i strasznie smierdzi benzyna.

Scalono posty



#2 Offline   ZaBsI


  • Postów: 1 071
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 05 września 2007 - 20:31

poszukaj troche na forum o gazie i wystrzalach gazu i juz bedziesz wiedzial za co sie zabrac ,a falowanie obrotow w MB to temat rzeka

#3 Offline   majkel


  • Postów: 1 298
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Radom
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:VW Passat 2.8 2002

Napisano 05 września 2007 - 20:43

w Radomiu nie ma takich.
A tak poważnie, to może ramie przepustnicy sie wykrzywiło, podobno po wystrzale może uszkodzić sie moduł zapłonowy, jest wiele rzeczy które mogły ulec uszkodzeniu.








Podobne tematy Zwiń