Skocz do zawartości




2011-06 VIII OZF Osjaków



246 odpowiedzi w tym temacie

#221 Offline   adam70


  • Postów: 22
  • Na forum od: 08 mar 2011
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 28 czerwca 2011 - 07:21

Witam.
To był mój pierwszy zlot. Nie spodziewałem się ,że będzie tak fajnie. :pub:
Podziękowania dla organizatorów. :ok:
Już szykuję się na wyjazd do Berlina. :drive:



#222 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 28 czerwca 2011 - 08:14

Zlot był git i nie ma na co narzekać. Padało chwilami ale nie przeszkadzało to zdaje się nikomu, oprócz pewnej "dziennikarzyny". Czekam na następne.

mnino, trzeba było mnie nazwać volksdeutschem prosto w oczy, pogadalibyśmy inaczej :drive:

#223 Offline   mnino


  • Postów: 9
  • Na forum od: 26 cze 2011

Napisano 28 czerwca 2011 - 08:54

Biały, nie obrażam, a przynajmniej nie chcę obrażać nikogo swoimi poglądami, tylko uzasadniając odpowiedź na zarzut jego z użytkowników forum przedstawiam swoje poglądy :drive:.

Tklich, zapomniałeś dodać, jak kilku innych userów, słowa "gospodarczy", a ono niemal całkowicie zmienia znaczenie pojęcia. Przy jakiejś następnej imprezie w Osjakowie, jeżeli kojarzysz jak wyglądam, możesz do mnie podejść i siebie przypomnieć, chętnie przedstawię swoje poglądy "prosto w oczy". :pub:

Roxa, odnośnie samej dyskusji, lekko wzburzony twoją pierwszą wypowiedzią niepotrzebnie wyjechałem ze swoimi poglądami ;]. Natomiast, zauważyłem, że jesteś z Kalisza. Może czasem bywasz w klubie Arkadia na Majkowskiej? Zamiast dyskutować na forum zawsze możemy pogadać przy piwie. No chyba, że czujesz się zbyt urażony moimi wypowiedziami na forum i wpisami na stronie :ok:.

#224 Offline   Lord Zekanda


  • Postów: 2 423
  • Na forum od: 22 lut 2011
  • Miejscowość: wieś której nazwa nic wam nie powie
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 28 czerwca 2011 - 09:10

DOSYĆ TEGO
Wypierniczać mi z tym politycznym/nacjonalistycznym spamem do HP, usiłuję poczytać o zlocie
a czytam brednie młodzieży wszechpolskiej-WON!

#225 Offline   mnino


  • Postów: 9
  • Na forum od: 26 cze 2011

Napisano 28 czerwca 2011 - 10:40

Lord Zekanda rozbawił mnie swoim wpisem, ale ma trochę racji :). Chciałbym tylko sprostować, że nie jestem przedstawicielem 1. Młodzieży Wszechpolskiej, jak to określił Zekanda i 2. prasy, jak to określił ktoś wyżej, ale jedynie pisze na swojej stronie internetowej. Ktoś inny pisze na blogu, ktoś inny na forum, a wszyscy biorący udział w tej dyskusji jesteśmy raczej pismakami internetowymi a nie prasowymi :).

Ku budowaniu powszechnej zgody ponad światopoglądowymi podziałami wrzucam klika zdjęć, ale tym razem zgodnie, mam nadzieję, z regulaminem.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

#226 Offline   piotrek.m5


  • Postów: 5 595
  • Na forum od: 27 paź 2008
  • Mercedes:W124 3.0D turbo - OM603
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 28 czerwca 2011 - 11:09

Powiedzmy że zgodnie-winny byc max po 4 w lini :) Zmieniłem na odpowiedni układ

#227 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 28 czerwca 2011 - 22:08

Drodzy forumowicze, proszę olać wypowiedzi niejakiego mnino. Już sprawdziłem, że w Osjakowie też nikt go nie traktuje poważnie. Od taki niegroźny okoliczny pieniacz, który ma zawsze bardzo wiele mało ciekawych rzeczy do powiedzenia... a do tego nikt pana szanownego nie prosił o "pofatygowanie" swego, przecenionego we własnym mniemaniu, tyłka, o czym też zdążył napisać, "niechcący" mijając się z prawdą...

roxa napisał:

Essi, czy mógłbyś, jeśli to nie problem, zapodać listę chętnych nieobecnych, tak na przyszłość. Przyda się podczas organizacji następnego zlotu.
Roxa to nic nie da. Tak to już wygląda, że zainteresowanie zlotem jest zawsze ogromne mniej więcej tak do przedostatniego dnia przed zlotem.

sewelbike napisał:

Witam
i dziękuje wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie tego zlotu , oraz wszystkim uczestnikom . Było OK ,niestety pogoda troszku pokrzyżowała plany i frekwencje ,ale do humorów się na szczęście nie dobrała :).
Kto nie był niech żałuje
Pozdrowienia dla Wrocławia, taty i "jeeeelegancko" :ok:
Seweryn miło było poznać :ok: Masz swój ogromny wkład w przebieg zlotu, tak samo jak pozostali uczestnicy z pozytywnym nastawieniem. Nie da się nikogo zmusić by się dobrze bawił, a widać było, że Wy bawiliście się dobrze :ok:
"My" jako organizatorzy niestety jesteśmy ograniczeni jedynie do stwarzania okazji do dobrej zabawy, a reszta w największej mierze zależy od samych uczestników.

adam70 napisał:

Witam.
To był mój pierwszy zlot. Nie spodziewałem się ,że będzie tak fajnie. :D
Podziękowania dla organizatorów. :ok:
Już szykuję się na wyjazd do Berlina. :star:
Adam cała przyjemność po naszej stronie, jeżeli udało nam się zachęcić Ciebie (i nie tylko, co już wiem ;) ) do brania udziału w kolejnych zlotach :ok:

tklich napisał:

Zlot był git i nie ma na co narzekać. Padało chwilami ale nie przeszkadzało to zdaje się nikomu, oprócz pewnej "dziennikarzyny". Czekam na następne.
Pogoda dała się we znaki. Szkoda, że nie była taka w sobotę jak była w niedzielę, no ale mówi się trudno. Jeszcze raz ogromne dzięki za przybycie na zlot ;)

roxa napisał:

sewelbike, nie rób wycieczek, ok? Za mały staż masz na forum i jeszcze mało wiesz.
Roxa wyluzuj. Po pierwsze staż na forum nie ma tutaj większego znaczenia, poza tym z przykrością muszę stwierdzić, że po przeczytaniu kilku twoich postów miałem ochotę napisać coś podobnego co kolega Seweryn.
Dam taki przykład, by może było łatwiej zrozumieć - Jak oglądam mecz piłki nożnej w telewizji, to też mi się wydaje, że mógłbym bym bez problemu okiwać nawet Lionela Messi. Łatwo jest im wytknąć błędy jakie popełniają, chociaż w rzeczywistości nawet w 10% nie bylibyśmy zagrać tak jak oni.
Niezwykła sztuką jest przełożyć słowa w czyny :)
Mam nadzieję, że rozumiesz te porównanie i w jakimś stopniu spróbujesz złagodzić swoje krytyczne uwagi. Co gorsza te uwagi nie są ani trochę konstruktywne i nie wskazują możliwych rozwiązań problemów, z których każdy zdaje sobie sprawę na długo przed tym jak je opiszesz niezwykle krytycznie na forum.

No to sobie pogadaliśmy ;) , a teraz muszę poszukać nowego podkładu muzycznego dla naszego filmu ze zlotu na tym jutubjiubie :roll:

#228 Offline   sewelbike


  • Postów: 10
  • Na forum od: 27 cze 2011
  • Drugi Mercedes:W123 300D

Napisano 28 czerwca 2011 - 22:12

roxa napisał:

sewelbike napisał(a):
WIELKĄ imprezę w Kaliszu, chętnie się zjawię
jesli zostaniesz zaproszony.

czegoś tu nie rozumiem ,staże ,nie staże ,zaprosze ,nie zaproszę ,nie jest to mój nowicjat jeśli chodzi o fora MB ,ale jakoś odnoszę wrażenie że za wysokie progi . Wydawało mi się że istnieją one dla ludzi których łączy jakaś pasja ,czyżbym był w błędzie ??

A mimo to Osjaków był w porzo ,czekam na następny

#229 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 28 czerwca 2011 - 22:14

to zapraszamy we wrześniu do leśnego dworu. majowa impreza udała się na tyle że robimy replay :star:

#230 Offline   sewelbike


  • Postów: 10
  • Na forum od: 27 cze 2011
  • Drugi Mercedes:W123 300D

Napisano 28 czerwca 2011 - 22:16

Czymu niiii :star: ,tylko kaj to jest ??








Podobne tematy Zwiń