Skocz do zawartości




brak reakcji na "zgłaszanie"


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 24 marca 2011 - 14:30

Z jakiegoś tajemniczego powodu, nie da się w dziale "Giełda" ani edytować ani usuwać własnych wypowiedzi po jakimś czasie. Na pytanie czy można coś z tym zrobić, otrzymałem odpowiedź, że ma tak być a jak coś chcę, to albo pisać do moderatorów którzy przecież od tego są, albo wystarczy użyć przycisku z wykrzyknikiem ("Zgłoś ten post") i w dodatkowym polu umieścić co się chce.
Czy mechanizm ten nie działa?
Mam dwa stare własne tematy w "Kupię", które są już nieaktualne. Użyłem "Zgłoś...", wpisałem że można usunąć bo już nieaktualne i... nic. "Trochę" już czasu minęło i tematy dalej istnieją. Ponownie zgłosić się ich nie da. Inni tracą czas bo pytają, a ja tracę czas bo odpowiadam że nieaktualne. O co z tym chodzi? A może lepiej zrobić by akurat w giełdzie dało się samemu kasować i edytować bez ograniczeń czasowych? Nie mówię o innych działach, ale tylko o giełdzie.



#2 Offline   lukaszstas


  • Postów: 2 039
  • Na forum od: 01 sie 2008
  • Miejscowość: Łódź/Wieluń
  • Mercedes:W124 3.0E-24V - M104
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo S80

Napisano 24 marca 2011 - 14:36

XM, Twoje ogłoszenia są już wystrzelone w kosmos.

#3 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 24 marca 2011 - 14:40

Dzięki :) , o to chodziło.

#4 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 24 marca 2011 - 14:56

XM napisał:

O co z tym chodzi?
O nic, najzwyklej czasem się coś przeoczy i musi to poczekać na "dzień gospodarczy" :oops: .
Można pisać PW do moderatorów -takie powiadomienia są zdecydowanie mocniej sygnalizowane przez skrypt i ich przeoczyć niemal nie sposób. Na te zgłoszone posty(ogłoszenia w tym przypadku) trzeba się mówiąc ogólnie "natknąć". Jest to łatwe w działach wciąż doglądanych(bo z zasady wciąż ewoluujących) jak np. techniczne. Ewentualnie na nie wyraźnie zapolować ;) . Ale w giełdowych działach ogłoszenia sprawdzamy zwyczajowo zaraz po zamieszczeniu, a jak jest nieco więcej czasu/dzień porządków to również te stare na ewentualność zgłoszeń jako nieaktualne. I tu już niestety dochodzi czasem do przeoczenia. Życie, ot co...choć rzecz jasna możemy się tu poprawić :pad:

Cytat

Inni tracą czas bo pytają, a ja tracę czas bo odpowiadam że nieaktualne
Przepraszamy. Oczywiście jest to racja i obiecuję większą dbałość o dział pod tym względem. Userów zaś prosimy o zgłaszanie postów/ogłoszeń do usunięcia również via PW :E

#5 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 24 marca 2011 - 15:03

Ok, spoko. Myślałem że skrypt forum bardziej to eksponuje, szczerze mówiąc nie wiedziałem jak to wygląda "od kuchni".

#6 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 24 marca 2011 - 15:12

No właśnie poprzedni skrypt to fajnie wywalał jako komunikat, obecny...już nie :? . Tak, można to zapewne zmienić dodając mały automat ale wybraliśmy w wielu sprawach bardziej upierdliwą dla nas i pracochłonną drogę zachowując maksymalnie nieskomplikowany skrypt. Bo często wystarczy jedna modyfikacja za dużo i zaczyna się walka o stabilność. Niestety są i minusy -tak jak w tym konkretnym przypadku. Ale w sensie całościowym uważam, że kierunek jest właściwy. Kilka drobnych uchybień i upierdliwości, do wyprowadzenia zresztą, w zamian za stabilny skrypt? Warto :pad:






Podobne tematy Zwiń