Skocz do zawartości




Classicauto Cup 2012



1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   Wowek


  • Postów: 177
  • Na forum od: 13 sie 2011
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 11 lutego 2012 - 09:59

Witam,

Chciałem zapytać czy ktoś z was w tym roku planuje bywać na cyklu imprezy Classicauto Cup intensywnie jak nigdy!

Szukam osób zainteresowanych wspólnymi wyjazdami z moich okolic.
Cup w tym roku to 5 track dayów - dwudniowych. Cały cykl naprawdę szybko się rozwija i jest przeznaczona dla prawdziwych miłośników motoryzacji. Zawsze jest tam klub Porshe, BMW, Capri, dużo pięknych aut - niekoniecznie tych najszybszych! Bardzo miła atmosfera jak i fajna rywalizacja. Koszta bardzo rozsądne - szczególne że 2 imprezy beda odbywac sie na torze Kielce!!!

W zwiazku że impreza nabiera tempa - sami uczestnicy tez muszą się zacząć organizować. Kiedy w tamtym roku na jedną z imprez podjechał kamper + laweta z rajdowym Audi Quattro (Chyba S2 - kanciak lata 80) - i rozłożyli swoj namiot serwisowy... to spadała mi kopara - jak to fajnie wyglądało!!! A jeszcze fajniej jak przyszedł deszcz i wszyscy zaczęli zmieniać koła :)

Niestety jadąc tylko na 1 auto - i z pilotką - nie można zadbać o cześć serwisowo-rozrywkową!

Dlatego chciałbym zorganizować jakiś łączony wyjazd: z mojej strony dysponuje autem serwisowym z generatorem, kompresorem, kluczami pnemat, spawarką, oswietleniam, dużym zestawem narzędzi, prawdopodobnie będę miał namiot wystawowy (jakby padało bardzo przydatny na poczekalnie), grill, skrzynkę piwa dla widzów, 1 lawetę.

Wiem że z miasta Łódz w tym cyklu imprez startuje jedne kolega srebrną W124 coupe - może się ujawni.

Może my jako klub będziemy chcieli dołączyć do takiej imprezy? Zapraszam także wszystkich z okolic Kielc - moze bedzie to mozliwosc dla spociku.

Cykl startuje 12 maja 2012 - Tor Kielce!

Co do samej rywalizacji:

Większość aut typu w124 i w201 wpadnie w grupę: Youngtimer Classic(1985-1997) - auta orginalne bez modyfikacji lub Youngtimer Sport (z duża ilością modów). Sa tam korekty wyników za pojemność, turbo, rocznik.

Wiecej informacji znajdziecie na www.classicautocup.pl

Pozdrawaim zainteresowanych koordynacja wyjazdu!



#2 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 11 lutego 2012 - 10:40

Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z: "Forum OgólneZloty i spoty"
do "Forum OgólneZloty i spotyZloty i spoty innych for i klubów"










Podobne tematy Zwiń