Skocz do zawartości




Forumowa aplikacja na telefony


15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Skoor_


  • Na forum od: --

Napisano 09 lipca 2012 - 10:07

Chce wybadac temat. Mam dojscie do goscia ktory moze napisac aplikacje na telefon z androidem, ktora obslugiwalaby nasze forum, bylab shautbox, obsluga pw i byc moze system pomogl. Koles nie napisze mi tego za darmo wiec chce zobaczyc ile osob byloby chetnych. Aplikacja nie wymagalaby ingerencji w skrypty forum tak jak tapatalk. Jesli administracja poparlaby ta idee aplikacja moglaby byc oficjalna forumowa z logiem itp. Pomysl jest do przemyslenia i dyskusji i wcale sie nie zdziwie jesli upadnie ;)



#2 Offline   wojtek81


  • Postów: 5 934
  • Na forum od: 17 wrz 2009
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 10 lipca 2012 - 19:31

Ogólnie pomysł bardzo dobry, tylko nie wiem na jaką cholerę? ;)
Zasadniczo ostatnią godzinę poświęciłem specjalnie dla Ciebie - i na telefonie z Androidem przetestowałem całe forum wszerz i wzdłuż.
I wiesz co?
Wszystko działało jak bajka :okdouble:

#3 Gość_kloss72_


  • Na forum od: --

Napisano 10 lipca 2012 - 20:30

Wyświetl postUżytkownik wojtek81 dnia 10 lipca 2012 - 19:31 napisał

Zasadniczo ostatnią godzinę poświęciłem specjalnie dla Ciebie

Niektórzy nie dostają od życia nawet tyle :E

Cytat

Wszystko działało jak bajka

W końcu to forum Mercedesa :okdouble:
A serio to na andku tak jak piszesz da się spokojnie korzystać z forum, wątpię by pomysł na dedykowaną aplikację chwycił(choć mogłoby być ciekawie no i miło, że ktoś głłówkuje dal dobra forum :) ) -zwyczajnie nie ma chyba parcia społecznego, lub okres wakacyjny zapiera to parcie tworząc zaparcie* ;)
Może prędzej motyw z pakietem ikon, tapet i kolorów w/g Mercedesa z okolic produkcji w124/201....jakiś mały exlusive.

* z rosyjskiego zagwożdjenije sralnewo przewoda ;)

#4 Gość_Skoor_


  • Na forum od: --

Napisano 11 lipca 2012 - 07:28

wojtek, wiem,ze dziala jak trzeba bo sam je przegladam w 99% tylko przez telefon ;) ale sa 2 powody dla ktorych chcialbym taka apke. Po pierwsze nie trawie wersji mobilnych, a po drugie, przez taka aplikacje jest duzo szybciej niz przez przegladarke.

Narazie koles ma mi wycenic mniej wiecej napisanie aplikacji z obsluga sb, pw i systemu pomogl.

Motyw? Czy ja wiem... Ja jakos nigdy za takimi "upiekszaczami" nie przepadam... To tak jakby na sile podokladac chromy do 124 :E

Użytkownik Skoor edytował ten post 11 lipca 2012 - 07:37


#5 Offline   wojtek81


  • Postów: 5 934
  • Na forum od: 17 wrz 2009
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 11 lipca 2012 - 16:04

Wyświetl postUżytkownik Skoor dnia 11 lipca 2012 - 07:28 napisał

Po pierwsze nie trawie wersji mobilnych
Oglądałem w wersji pełnej.
Wersję mobilną uruchamiam tylko na swojej Nokii E52 i działa także bez zarzutu, choć takie przeglądanie to zapewne jakaś forma delikatnego masochizmu... :E

#6 Gość_klisza_


  • Na forum od: --

Napisano 12 lipca 2012 - 06:20

Dla mnie plusem aplikacji dedykowanej są powiadomienia. Pewnie na Androidzie też tak działa, ale na iPhone'ach aplikacje przy ikonce mają np. pokazaną ilość odpowiedzi na obserwowane tematy / ilość wiadomości itp. No i notyfikacje na ekranie jako popup i w pasku powiadomień. I to jest wygodne. Do naszego forum jest oficjalna aplikacja, ale po miesiącu prób skonfigurowania i szukania solucji w sieci - skasowałem, bo najzwyczajniej nie działa :)

#7 Offline   szafa


  • Postów: 6 375
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 14 lipca 2012 - 16:56

tapatalk nie ingeruje jakos bardzo w kod forum... dziala samodzielnie, jedynie trzeba dodac linijke do kazdego szablonu wygladu forum aby odpalic tapatalk

sprobuje dzisiaj potestowac, fajnie jakby wieczorem byly osoby nalegajace na ta funkcjonalnosc w celach testowych ;]

#8 Gość_Skoor_


  • Na forum od: --

Napisano 14 lipca 2012 - 17:32

W celach testowych zglaszam sie odrazu i nie ukrywam, ze byloby to rozwiazanie najlepsze bo na andka i na IP (Pobowalem je przeforsowac juz 2 lata temu ;))

Użytkownik Skoor edytował ten post 14 lipca 2012 - 17:34


#9 Offline   szafa


  • Postów: 6 375
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 14 lipca 2012 - 21:35

teoretycznie tapatalk zainstalowany, nie mam jak sprawdzic ;] wiec prosze testerow o pomoc

#10 Gość_Skoor_


  • Na forum od: --

Napisano 15 lipca 2012 - 05:47

Niestety program nie znajduje forum, musiales cos pominac.






Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post