Skocz do zawartości




- - - - -

E500 HP+++


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   Kudłaty


  • Postów: 442
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 31 stycznia 2008 - 16:44

W przypadku tak upchanej komory silnika przy montażu kompressora koniecznością jest pozbycie się jakiegoś elementu. Ogólnie fajnie to rozplanowali.

PS. Ostatnio natrafiłem w Japonii na 500'tkę na TT. Brak miejsca, a konieczność schłodzenia nagrzanych spalin zmusza do tak radykalnych posunięć, co już nie jest filozofią cichociemnego autka do miażdżenia panów w Porsche - jak dla mnie nie teges :?

Dołączona grafika

Poprawiono błędy
Zdjęcia zamieszczamy w formie miniaturek :pig:




#22 Offline   kawa1975


  • Postów: 205
  • Na forum od: 20 kwi 2007
  • Miejscowość: Łuków
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 01 lutego 2008 - 08:48

ale maszyna :zeby:
to na dole w zderzaku tu interculer???
zdjęcia komory silnika może masz kolego? ciekawy strasznie jestem
ile moze kosztować montaż kompresora w takim aucie pewnie 20-50tyś - oczywiście ze wszystkimi przeróbkami, i ciekawe czy jakieś vtg np. jest w stanie to dobrze zrobić - a myślę że tak bo nie takie auta robią chyba

#23 Offline   Kudłaty


  • Postów: 442
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 01 lutego 2008 - 12:56

MOD: Fotka była małych rozmiarów 400x300 tak, że nie rozwalała forum w skutek czego nie było konieczności jej usuwania - złośliwiec!! (głupie zasady które utrudniają życie przeglądającym forum powodując otwieranie 15 okienek zamiast mieć wszystko na blacie forum).

Kawa1975, nie mam fotki komory. VTG krzyknie taką sumę, ze kupisz drugą 500'tkę.
Codziennie przejeżdzam obok siedziby VTG która mieści się 5min. drogi ode mnie, a furki które tam stoją są za grubą kasę i z grubą kasą pod maską.

Alternatywą jest to, że zawsze możesz działać we własnym zakresie zaoszczędzając kasę i mieć satysfakcję z tego, że zrobiłeś to własnymi rączkami i wiesz co w "trawie piszczy" i co ew. poprawić aby było jeszcze lepiej. :cool:

#24 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 01 lutego 2008 - 17:21

Kudłaty napisał:

MOD: Fotka była małych rozmiarów 400x300 tak, że nie rozwalała forum w skutek czego nie było konieczności jej usuwania
Zdjęcie zostało zamieszczone zgodnie z regulaminem w postaci miniaturki, a nie zostało usunięte.

Kudłaty napisał:

(głupie zasady które utrudniają życie przeglądającym forum powodując otwieranie 15 okienek zamiast mieć wszystko na blacie forum).
Jest dział "Uwagi Administracyjne" do którego zapraszam z pretensjami i sugestiami jak powinno wyglądać "idealne" forum...

Kudłaty napisał:

złośliwiec!!
Wypraszam sobie tego typu teksty. Nie nadużywaj mojej cierpliwości do twojej osoby... :roll:

#25 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 01 lutego 2008 - 22:17

a na PW nie można?

#26 Offline   Kudłaty


  • Postów: 442
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 02 lutego 2008 - 02:38

Nic do Ciebie nie mam, ale w momencie gdy pisałem tamten post nie było w ogóle zdjęcia i pojawiło się z powrotem jakimś cudem dop. po interwencji.

No to teraz już wiadomo jak powinno wyglądać idealne forum - takie na którym nie trzeba zamieszczać fotek mega miniaturkowych w rozmiarze 80x80 pix tylko w max. 640x480 tak aby nie rozbijać struktury forum ułatwiając osobom przeglądającym zasoby forum łatwość dostepu do informacji na jednym blacie bez konieczności klikania w miniaturki i otwierania zbednych okienek powodujących chaos w naszej przeglądarce - bynajmniej ja tak uważam z punktu widzenia informatyka oraz user'a - trzeba sobie ułatwiać, a nie komplikować ;-)

Powracając do tematu kompressora w 500'tkach sama sprężarka mechaniczna np. oferowana przez VORTECH to spory koszt.


Proszę wypowiadać się na temat wątku









Podobne tematy Zwiń