Skocz do zawartości




Dlaczego usunieto temat " Wigilia Ekipy Zachodniopomorskiej" ?!


14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 19 listopada 2012 - 07:52

Nie wiem o co kaman, ale dlaczego usunieto temat " Wigilia Ekipy Zachodniopomorskiej? Mozna jakies wyjasnienie? WTF :/



#2 Offline   piotrek.m5


  • Postów: 5 595
  • Na forum od: 27 paź 2008
  • Mercedes:W124 3.0D turbo - OM603
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 19 listopada 2012 - 08:30

Świetnie! Gratuluję pomysłu...

#3 Offline   szafa


  • Postów: 6 374
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 19 listopada 2012 - 09:07

Kamil zazyczyl sobie skasowania swojego konta, swoich postow oraz tematow ktore zalozyl... Zgodnie z regulaminem i przepisami prawa nie moglismy sie nie zgodzic.

Tak wiec gratulacje nie do mnie a do Kamila prosze zglaszac.

#4 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 19 listopada 2012 - 09:15

szafa, z tym zamknieciem to mozna bylo poczekac do zakonczenia tematu tj. do Wigilii! A X OZF jakos sie przepisal na Ciebie, a tez Kamil zakladal.

#5 Offline   szafa


  • Postów: 6 374
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 19 listopada 2012 - 09:22

Nie moglem czekac, zobowiazalem sie do skasowania zawartosci Kamila do konca wczorajszego dnia... w innym przypadku Kamil podjal by dzialania prawne w stosunku do nas/mnie/forum.

Co do dwoch innych tematow, to dotyczyly one oficjalnych zlotow forum, co do Wigilii to byla to prywatna inicjatywa osoby ktora nie uczestniczy juz w zyciu forum.

Nie widze przeszkod aby temat o Wigilii zalozyc jeszcze raz :ok:

#6 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 19 listopada 2012 - 09:35

Jak mnie pamiec nie myli, w pierwszym poscie bylo napisane; ze " wspolnie z felixem" a ja chyba jeszcze uczestnicze :hmm: .

#7 Gość_kloss72_


  • Na forum od: --

Napisano 19 listopada 2012 - 09:39

No chyba jednak myli, skoro Cię nie uprzedził o kasowaniu założonych przez siebie tematów*, nawet tych jak piszesz wspólnych, na wyraźne życzenie....a nawet wymuszenie :hmm:

*

Wyświetl postUżytkownik szafa dnia 19 listopada 2012 - 09:07 napisał

oraz tematow ktore zalozyl


#8 Offline   korpa1


  • Postów: 215
  • Na forum od: 19 cze 2012
  • Miejscowość: Goleniów
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 19 listopada 2012 - 09:51

to będzie ta wigilia czy nie?? mam nadzieję, że Felix pociągniesz dalej temat, bo ja już sobie wolne od narzeczeństwa załatwiłem ;-)

#9 Offline   Wąski


  • Postów: 287
  • Na forum od: 27 sty 2011
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:w201 2.6 - M103
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C250 TD T

Napisano 19 listopada 2012 - 10:01

Nie łatwiej było wywalić same jego posty? ;/ Przynajmniej na forum byłaby jakakolwiek informacja że będzie organizowane coś takiego jak wigilia ekipy zachodniopomorskiej. Co tu się wyprawia to się w głowie nie mieści. Ręce opadają. . . forum zeszło na psy, i będzie dalej spadać aż dosięgnie dna. Gratuluję zarządowi wizjonerskiego pomysłu na rozwój forum . . . :okdouble: :okdouble: :okdouble: :okdouble: :okdouble: :okdouble: :okdouble: BRAWO PANOWIE!! BRAWO!!!

#10 Gość_kloss72_


  • Na forum od: --

Napisano 19 listopada 2012 - 10:16

Wyświetl postUżytkownik Wąski dnia 19 listopada 2012 - 10:01 napisał

Nie łatwiej było wywalić same jego posty?

Ty tak poważne? :/ Przecież szafa wyraźnie napisał, ze tamten zażądał:

Wyświetl postUżytkownik szafa dnia 19 listopada 2012 - 09:07 napisał

Kamil zarzyczyl sobie skasowania swojego konta, swoich postow oraz tematow ktore zalozyl... Zgodnie z regulaminem i przepisami prawa nie moglismy sie nie zgodzic.

a jak nie:


Cytat

bowiazalem sie do skasowania zawartosci Kamila do konca wczorajszego dnia... w innym przypadku Kamil podjal by dzialania prawne w stosunku do nas/mnie/forum.

Myślisz, że ktoś się będzie zastanawiał, czy on odpuści ze względu na dobro kumpli i organizację spotkania(nie wspominając o strukturze forum) zwłaszcza, że jak widać o tym nawet nie pomyślał?
Dla prawnika temat nieusunięty to temat nieusunięty, a nie "pozostawiona dla dobra kogoś tam idea spotkania". Jak już przyjęta sprawa, kasa leci to prawnik działa na przepisach i aktach prawnych, na orzecznictwie, a nie zagląda w dusze i dobre intencje.

Temat założył KAMILW124, zażądał jego usunięcia wraz z innymi, uzgodnił z szafą termin na to, nie poinformował jak widzę osób zainteresowanych organizowanym przez siebie spotkaniem(w tym jak czytam osób współorganizujących). Zobowiązał się do podjęcia kroków prawnych w razie "niespełnienia i niedotrzymania".
Gdzie tu miejsce na dyskusję?
Temat można założyć od nowa, nikt nie będzie przeszkadzał -tak jak nikt go nie usuwał, nie zamykał dopóki tego jego założyciel nie zażądał.






Podobne tematy Zwiń