Skocz do zawartości




Zasady zamieszczania zdjęć.


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   winiak


  • Postów: 157
  • Na forum od: 18 mar 2009
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W124 4.0E - M119
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:W201 3.0E-24V - M104

Napisano 30 grudnia 2012 - 21:04

Witam. Chciałbym wyjaśnić pewną sprawę, mianowicie dodałem ogłoszenie do działu sprzedam, w ogłoszeniu podałem link odsyłający do innej strony na której znajdują się dodane zdjęcia. Moderator kloss72 usunął dany link z ogłoszenia zasłaniając się regulaminem.
W regulaminie jasno jest napisane :
"I. Wszelkie zamieszczane zdjęcia, rysunki, schematy wstawiamy w formie MINIATUREK (preferowane 4-6szt. w rzędzie). Przypomiany rowniez, ze kazda inna forma (np: link, oryginalny rozmiar itp) jest nieprawidlowa i bedzie traktowana jako naruszenie zasad panujacych na forum."

Jako że podałem link do innej strony na której znajduje się galeria, a nie link do zdjęcia czuje się potraktowany nie fer przez pana moda ( co innego gdybym podał 5 bezposrednich linków do każdego osobnego zdjęcia). Nie zauważyłem aby w regulaminie było coś napisane o zakazie zamieszczania linków odsyłających do innych stron,tym bardziej że serwis imgschack.us nie oferuje już w swojej ofercie linków do miniaturek, a inne tego typu serwisy nie pozwalaja na upload zbiorowy.
Proszę któregoś z Adminów o ustosunkowanie się do tej sprawy. Pozdrawiam.



#2 Offline   szafa


  • Postów: 6 374
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 31 grudnia 2012 - 16:04

Wyświetl postUżytkownik winiak dnia 30 grudnia 2012 - 21:04 napisał

Przypomiany rowniez, ze kazda inna forma (np: link, oryginalny rozmiar itp)
Kazda inna forma... to jest to czym nalezy sie sugerowac... w nawiasie zostaly podane jedynie przyklady kilku z wielu mozliwosci tej "innej formy".

Imageshack jak najbardziej oferuje miniaturki ;)

#3 Offline   szafa


  • Postów: 6 374
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 15 kwietnia 2013 - 23:02

W dniu dzisiejszym nastapila aktualizacja instrukcji zamieszczania zdjec na naszym forum. Imageshack od jakiegos czasu stal sie problematyczny w obsludze dlatego dodalismy instrukcje do trzech innych serwerow na ktorych zamieszczenie fotki i skopiowanie miniatury to raptem... 4 klikniecia :tired: ;) znacznie powinno to ulatwic wszystkim wrzucanie fotek do postow.






Podobne tematy Zwiń