Skocz do zawartości




Dowartościuj swojego Mercedesa


56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 19 maja 2013 - 11:09

Dowartościuj swojego Mercedesa

Na naprawę W201/W124 za 6 tysięcy z programu TVN "Zamochód Marzeń - kup i zrób" raczej juz nie ma szans, ale czemu by nie wygrać naprawy za 20 tysiaczków od samego Mercedes-Benz? :D

Dowartościuj swojego Mercedesa: http://www.mercedes-benz.pl/konkurs

Jest przeznaczony dla posiadaczy osobowych Mercedesów starszych niż 4-letnie, którzy po prostu wypełnią zgłoszenie na stronie www, dodając do niego ciekawą historię związaną ze swoim samochodem. Historia nie musi być autentyczna (?!), ale po prostu ciekawa na tyle, aby zainteresowała jury. Teoretycznie konkurs dotyczy tylko obecnych klas A, B, C, E i M, ale w filmie promocyjnym, Mateusz Damięcki chwali się, że zrobili mu W123.

Wygrać mogą trzy zgłoszenia. Kolejne terminy w których należy się zmieścić, to 28 czerwca 2013 i 30 września 2013. Nie wiem na ile wcześniej trzeba wysłać aby się załapać na konkretny termin (nie podane), więc lepiej się spieszcie.

http://youtu.be/HADosJeF820?t=0s
http://youtu.be/ow6EZWxGX3Y?t=0s
regulamin: http://war56ex01.pl/...s/regulamin.pdf


Przypadkiem to znalazłem, ale ja odpuszczam. Szkoda byłoby wkładać w moje pordzewiałe truchło tych 20 tysiaków. Z resztą nie wiem czym by tu urzec jury... że jadę sobie, jadę i mi sprężyna pękła, to chyba nie bardzo ;) . Chyba bym tym nie przebił babki, która jest pierwszą zwyciężczynią - pisała, że dzięki Mercedesowi poznała przyszłego męża... taranując swoją A-klasą jego audi A4, haha.

Każdy zgłaszający się do konkursu, dostanie też Kartę Klienta Mercedes Benz. Chyba, że już ją posiada, bo można ją "wyrobić" nieodpłatnie, nawet nie biorąc udziału w konkursie. Daje jakieś tam zniżki między innymi na wymiany materiałów eksploatacyjnych w ASO. http://www.mercedes-benz.pl/karta

Zdaje się, że konkurs nie ma jakiegoś większego rozgłosu, więc szanse są niemałe. W każdym razie, pochwalcie się jeśli wygracie :) .



#2 Offline   Jazz


  • Postów: 401
  • Na forum od: 08 lis 2012
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1986
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W126 300 SE

Napisano 20 maja 2013 - 08:50

ha! ja to wygram :D

#3 Gość_krass_


  • Na forum od: --

Napisano 20 maja 2013 - 09:25

Jak mają robić te dowartościowania tak, jak zrobili tę niesławną czerwoną 190D pani z Warszawy, to wolałbym sam porabać siekierą wszystkie Mercedesy w domu.

#4 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 20 maja 2013 - 10:43

Kurcze, to ja może jednak zgłoszę swojego rdzewiucha :D .

#5 Gość_Kafka_


  • Na forum od: --

Napisano 20 maja 2013 - 11:08

Wyświetl postUżytkownik XM dnia 20 maja 2013 - 10:43 napisał

Kurcze, to ja może jednak zgłoszę swojego rdzewiucha
W 201 nie przejdzie.

#6 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 20 maja 2013 - 13:22

Czemu? Chodzi o to, że nie ma klasy? Hmm... a temu aktorowi zrobili bekę. Wpisywałeś VIN swojego i od razu wysoczyło, że nie da rady czy co?
Czy dlatego, bo już raz robili W201 (tej babce, co Krass pisze) i teraz by im nie pasowało marketingowo powtarzać roboty?

#7 Gość_Kafka_


  • Na forum od: --

Napisano 20 maja 2013 - 13:29

Wyświetl postUżytkownik XM dnia 20 maja 2013 - 13:22 napisał

Wpisywałeś VIN swojego i od razu wysoczyło, że nie da rady czy co?
Bingo. Ja i kilka innych osób mających W201. Przyczyn takiej dziwnej selekcji nie znam.

#8 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 20 maja 2013 - 13:37

No to kiszka. Trochę poszli na łatwiznę. W takim razie trzymam kciuki za posiadaczy E-klasowych W124.
Chociaż... E-klasa przeważnie jest już nieco warta, więc ryzyko, że spartolą większe. Ale jak ktoś ma skundlony egzemplarz, to nic by nie tracił.

#9 Gość_Kafka_


  • Na forum od: --

Napisano 20 maja 2013 - 13:44

Może chodzi o dostępność części. Trafi się taki egzemplarz ze zniszczonymi boczkami w kolorze 061 i lipa, bo zostały ostatnie 4 sztuki w Niemczech i praktycznie są nie do zdobycia. O chorej cenie nawet nie wspominam. Cholera wie.

#10 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 20 maja 2013 - 13:51

Pewnie tak. W ramach testu wpisałem VIN swojego i tak jak mówiłeś. Ale wpisałem VIN jakiejś pierwszej lepszej (spokojnie, nikogo z forum, z zagranicznej strony) E-klasy W124 i pierwszy etap formularza przeszedł. Także chętni: wystąp z szeregu i wypełniać :) .








Podobne tematy Zwiń