Skocz do zawartości




Opinie o usuwaniu kont - Geneza powstania "elitarnego" klubu w124.pl



134 odpowiedzi w tym temacie

#121 Gość_klisza_


  • Na forum od: --

Napisano 03 lipca 2013 - 22:53

szafa, dostępne w wątku klubowym, zdaje się trzeba się tam zalogować.

Lord Zekanda, zastraszania? :D :D :D :grinhihi:



#122 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 03 lipca 2013 - 22:53

Wyświetl postUżytkownik szafa dnia 03 lipca 2013 - 22:49 napisał

Zaraz prawnik Kamila sie pojawi :E
nie kamila tylko jego taty

Klisza poznaliśmy się i miałeś na wszystko wywalone , ale teraz to Cię trochę nie rozumiem :hmm:

Użytkownik pawel14b3 edytował ten post 03 lipca 2013 - 22:55


#123 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 03 lipca 2013 - 22:54

klisza, jestes w bledzie, bylo to ogolnodostepne

#124 Offline   Jazz


  • Postów: 401
  • Na forum od: 08 lis 2012
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1986
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W126 300 SE

Napisano 03 lipca 2013 - 22:56

Za przposzeniem wszyscy pier... , dajcie sobie po mordzie, to jest forum o Mercedesie ,ma nie pole waszej łzawej telenoweli. Wkur... mni to, że muszę czytać 3 fora by uzyskać informacje na temat w124, bo nie potraficie się dogadać jak dorośli .

#125 Offline   wojtek81


  • Postów: 5 934
  • Na forum od: 17 wrz 2009
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 lipca 2013 - 05:47

Jazz, jeśli temat Ciebie nie interesuje, to nie musisz brać w nim udziału - mordobicie z tego wątku nie jest obowiązkowe.
No chyba, że zaczną się ustawki między forami, to być może zostaniesz powołany. :E

Wyświetl postUżytkownik piotrek.m5 dnia 03 lipca 2013 - 22:26 napisał

Gówno to sprzedał dzisiaj wszystkim szafa
Piotrku, z całym szacunkiem, ale sam stwierdziłeś, że nie chcecie wracać do "tego gówna" jakie tu jest... to po cholerę ciągle wracacie? Może lubicie smak szamba w ustach?

To jest coś, czego szalenie nie rozumiem.
To forum stało się ostoją wszystkiego co złe: został zły admin, który czyta do podusi wszystkie PW, mało tego - który praktycznie dobrowolnie nie oddał forum w ręce Elity - więc jest zły z zasady.
Zostali sami niegodni użytkownicy ( w końcu nie ma tu już nikogo wartościowego - pisał Darul ), zostało gówno, do którego się nie wraca - pisał Piotrek, zostali sami cwele, skoro Roxa z Kamilem wszystkich "jebie nas w dupę".
Więc w czym macie problem?
Macie teraz swoje forum, pełne kryształu i srebra, bądźcie sobie tam wśród siebie i niech tęcza zabłyśnie nad Waszą domeną.
Tutaj to już na serio nikogo nie obchodzi.
Nikogo.
Mamy to totalnie w dupach, Wasze kluby, zloty i to jakimi jesteście pieprzonymi obłudnikami.
Szkoda, że parę rzeczy o sobie dowiedziałem się tak późno, może byłbym w przeszłości mądrzejszy i w ogóle nie zaczynał z Wami swojej przygody, Elito.
Czas był miły, ale jednak zmarnowany.

Tak więc, kochani, możecie ze spokojnym sumieniem wypieprzać stąd ze swoimi życiowymi wartościami - one tutaj już nie mają żadnego zastosowania. Tu jest samo gówno, tu jest plebs, który ni chu-chu nie pozna się na tym, jakie szczęście ich spotkało, że mogą poobcować z Wami.

Z wyrazami szacunku,
Wojtek "Darmowy Browar" 81

#126 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 04 lipca 2013 - 06:21

no to kolejne cytaty z elitarnego forum/klubu aby rozjasnic o co nam chodzi:

Cytat

RE: Na dobry początek - Biały - 20-03-2013 21:32

Zacząłem lekką dywersję i wysyłam PW na xxxx.eu z zaproszeniem do nas

Cytat

RE: Na dobry początek - piotrek.m5 - 20-03-2013 21:49

Nie szalej zbytnio żeby się nam jakaś trolownia przy okazji nie przypałentała - mamy iść na jakość, nie na ilość
Do pawel14b3 np nie wysylaj

Cytat

RE: Na dobry początek - darul - 20-03-2013 22:01

Ojej mam nadzieję że Paweł nie wchodzi na takie prowincjonalne fora

Cytat

RE: Na dobry początek - piotrek.m5 - 20-03-2013 22:08

Biały, dużo tych PW wyslałeś? Jesteś w stanie powiedzieć do kogo? Może jeszcze kogoś byśmy dopisali

Cytat

RE: Na dobry początek - Biały - 20-03-2013 22:21

Wysyłam do tych co się wyróżniają a są jeszcze nie "zreformowani". Teraz poszlo pw do panienki "Merolek" i jej faceta

Cytat

RE: Na dobry początek - darul - 20-03-2013 22:24

Damian ja byłbym ostrożny. Nie chciałbym PW od szafy z żalami o podbieraniu ludzi.
Ja nie wiem czy na brzydkim mamy aż tak wielu dobrych ziomków którzy jeszcze o nas nie wiedzą.

Cytat

RE: Na dobry początek - piotrek.m5 - 20-03-2013 22:24

Oj, nie wiem czy to był dobry pomysł... Na mój gust to ona jest trochę przegięta.
Osobiście uważam że większość ludzi która rokuje jakąkolwiek aktywność klubową, typu zloty i inne zaangażowanie mamy już u siebie. Nie spraszajmy "ludzi botów" bo jak pójdzie fama po "brzydkim" to zaraz całą trolownie będziemy mieli tutaj

Cytat

RE: Na dobry początek - Biały - 20-03-2013 22:27

Trudno, najwyżej mnie zbanują ;)

Jak widać Biały mógłby polecieć z banem już dawno, nie poleciał bo nie został złapany na gorącym uczynku jak darul, a przecież mógłbym przeczytać jego PW, prawda? ale jakoś nie przeczytałem bo gówna z zasady zwykłem nie ruszać. Ale tak! dajmy wiarę elicie że admini czytają PW, przecież elita nie może kłamać a na pewno nie taka na której czele siedzi spamer ;) Do tej pory nie podali żadnego przykładu sytuacji która potwierdziłaby te ich zawistne kłamstewka.

Darulek najpierw obawiał się PW ode mnie z żalami, po czym sam zaczął spamować jak ten jego super moderator, nie wiem... za mało kaski klubowej do podziału czy za mało na musztre się stawiło tych "wartościowych" że nagle jednak trzeba trolli od nas zabierać? I jeszcze problem robią że spamer bana dostał.

No a użytkowniczka Merolek - jest "przegięta", brawo... pasja, pasja, pasja ale do wywyższania się, obgadywania, wyśmiewania... nic więcej was nie łączy. I tak zostaniecie zapamiętani.

I zaraz pewnie znów zostanie napisane że to żart, że to kłamstwo itp. itd. - żenada. Proszę, nie wracajcie już do tego "gówna" które waszym zdaniem tutaj jest. Nie brudzcie się, to nie przystoi elicie ciągle w cudzym gównie sie taplać, macie swoje. Powodzenia.

Nie liczę na żadne odpowiedzi, nie chce ich, a te nie zawierające konkretów a kolejną dawkę kłamstw i obłudy oraz narusząjace regulamin bedą kasowane itp. itd. zgodnie z regulaminem.

Dodam aby było jasne dla wszystkich bo widzę że niektórym pamięć szwankuje jednak... to forum powstało aby nie być klubem, (powstało między innymi w skutek założenia na innym forum klubu właśnie z którego to zasadami funkcjonowania część użytkowników nie zgadzała się) więc miało to być tylko i wyłącznie forum dla ludzi chcących się dzielić swoją wiedzą i pasją bezinteresownie, aby pokazać że bez dumnie brzmiących nazw i hasełek można się jednoczyć, skutecznie funkcjonowac i się rozwijać, bez podziałów na lepszych i gorszych, bez dzielenia sie stołkami, bez elit i elyt, bez lizania po fi***ch i bez obgadywania. Jeżeli ktoś nie był tego świadomy lub celowo przedstawiona mu została inna wersja to nie nasz problem. Nikt tutaj nie był trzymany na siłe albo ograniczany, każdy mógł i może założyć sobie własny klub/forum ale jako administracja bierni będziemy tylko wtedy kiedy nie będzie się to odbywało kosztem tego forum i jego uźytkowowników. To nie pierwszy i nie ostatni zapewne klub/forum które wydzieliło się z naszego ale nigdy do tej pory nie spotkaliśmy się z takim chamstwem i zawiścią tylko dlatego że ktoś postanowił bronić ideałów i pierwotnego planu rozwoju tego forum. To co ma aktualnie miejsce nie jest wynikiem tego że taki czy inny klub powstał ale to w jaki sposób do tego celu dążyli jego założyciele (nie tylko ci co zajmują aktualnie stołki) i co wyczyniają obecnie aby zwiększyc za wszelką cenę jego popularność drastycznie zaniżając poziom na który pracuje tak wiele innych for i klubów traktujących o Mercedesach.

Należy mieć tylko nadzieje na to że kiedyś przejżą na oczy, zdejmą z nich klapki nienawiści i zawiści a zaczną skupiać się na tym co połączyło kiedyś najstarszą ekipe tego forum.

#127 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 20 kwietnia 2022 - 07:45

Zastanawiałem się czy w ogóle tutaj coś jeszcze pisać... pewnie już nikogo to nie interesuje ale chyba jednak wypada, po tylu nieprzyjemnościach, obelgach i kłamstwach pod adresem moim i innych użytkowników naszego forum czuje się zobowiązany do przekazania że po kilku latach działalności, "elitarny" z założenia klub, od dłuższego już czasu nie działa. Nie wiem dokładnie dlaczego i od kiedy bo nie interesowałem się tym, w internetach też ogólnie odbiło się to bez echa. Strona forum.w124.pl nie działa, zniknęła cała zawartość którą tworzyli tam użytkownicy. To chyba najlepszy przykład na to że od kiedy tylko zorientowaliśmy się z kim mamy do czynienia i nie wyraziliśmy poparcia ich działaniom było to jak najbardziej słuszną decyzją i warto było jej bronić. Szkoda tylko tego czasu, podziałów które zaistniały, zerwanych znajomości, użytkowników którzy dali się zmanipulować bo do tego czasu można było nadal tworzyć coś wspólnie co działałoby nadal, tak jak to forum.

Na koniec kilka cytatów elity:
» KamilW124 - 19.08.14-18:31 -- na raz lysa pala tylu danych nie przetwarza :D
» KamilW124 - 19.08.14-18:31 -- najlepsze sa tego jego kilkukrotne edycje posta
...
» KamilW124 - 19.08.14-18:20 -- Zreszta to warszawiak :) oni nawet jezdzic nie potrafia
» KamilW124 - 19.08.14-18:19 -- To takie karlowate lyse zawistne stworzonko, przebolec nie moze a ludzie i tak przyjada i tak przyjada... Po raz kolejny sam pod soba dolki kopie i jest na tyle glupi i mysli ze ludzie nie wiedza o co chodzi.... Tam sie pisze i istnieje w sieci, tutaj sie pisze, spotyka i istnieje w realu :) cos czego u siebie nigdy nie bedzie mial
» KamilW124 - 19.08.14-18:15 -- Szafa ssie pale a nawet dwie :)

Dołączona grafika

I teraz wyobraźcie sobie że my mając wiedzę jaki mają do nas stosunek i co o nas myślą mieliśmy z nimi "negocjować".

KURTYNA.

Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej to proszę się kierować do osoby o nicku KamilW220 (dawny KamilW124) na forum Klubu S-Klasy.

#128 Offline   pawel63


  • Postów: 721
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Ostrowiec Św
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 28 kwietnia 2022 - 20:52

Siema. Trochę mnie nie było ;). Przegapiłem pewnie sporo wydarzeń. Pamiętam jedynie początek zawieruchy, gdy grupa uzurpatorów nazywająca siebie samych "ultrasami" chciała przejąć władzę nad Forum. W późniejszym terminie dochodziły do mnie jedynie informacje jak niebotycznych rozmiarów nabrał ten konflikt. Może i dobrze, bo w wielu przypadkach poznaliśmy prawdziwe oblicze naszych "milusińskich". Szkoda czasu by dalej drążyć temat. Aczkolwiek nie jestem w stanie zrozumieć do jakiego poziomu potrafią zejść, jakby na to nie patrzeć, dorośli ludzie. Ile jadu potrafiła wylać ta "elita".
Czy szkoda tych znajomości? Nie sądzę. Wydaje mi się, że lepiej mieć za sobą kilka zaufanych osób, niż grono, które tylko czeka by wsadzić Ci kija w szprychy.
Reasumując, sytuacja, która ani jednym ani drugim nie przyniosła splendoru czy też chwały. Najlepiej zapomnieć ;).

PS: Pozwolę sobie otworzyć temat. Zobaczymy czy masz rację Łukaszu pisząc " pewnie już nikogo to nie interesuje..." ;)

#129 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 09 maja 2022 - 21:06

Noo jakoś nie walą drzwiami i oknami :lol: Generalnie to już od dłuższego czasu na fejsbuku większość siedzi i raczej długo to się nie zmieni, przecież tutaj trzeba używać wyszukiwarki i miniaturek ;) Już nawet w wątku powitalnym niektórzy witają się w stylu: "Dzięki za przyjęcie do grupy" :E Czas leci, wszystko się zmienia.

#130 Offline   SuperBuster11


  • Postów: 448
  • Na forum od: 04 mar 2015
  • Miejscowość: Brzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 10 maja 2022 - 05:52

Cytat

przecież tutaj trzeba używać wyszukiwarki i miniaturek
A na fejsie można milion razy zakładać ten sam temat i wkurzać tym stałych bywalców :lol:






Podobne tematy Zwiń