Skocz do zawartości




- - - - -

[w124] Immobiliser - przeszczep


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 04 marca 2008 - 20:36

Czego potrzebuję żeby wstawić immobiliser do samochodu w krórym wczesniej go nie bylo?
Napewno:

klamka kierowcy z lampkami

tylne lampki (obok zamka)

piloty scyzoryki

jest jakas centralka zeby nie trzeba było programowac pilotów ???
dzieki za pomoc



#2 Offline   tokot


  • Postów: 26
  • Na forum od: 01 mar 2008
  • Miejscowość: wieś

Napisano 16 marca 2008 - 21:57

Mam immobiliser w swojej lalce, zgubił mi sie jeden kluczyk( scyzoryk) na podczerwień, w serwisie cenę jednego kluczyka bez aktywacji 800 zl aktywacja 60 zl. Ponadto trzeba do serwisu podjechac osobiście z dowodem dokumentami autka, spisują wszystko i wysyłają do Niemiec. Pytałem się w okolicy i Łodzi o możliwość dorobienia takiego kluczyka, wszyscy powiedzieli ze tylko serwis, nikt nie potrafi tego podrobic tylko najwyżej zepsuc aby nie działalo, Dlatego nie wiem czy uda ci się to zalożyć
Dołączona grafika

Poprawiono błędy

#3 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 17 marca 2008 - 20:43

Z tego co ja się dowiedziałem w tym temacie to jest dokładnie tak samo jak mówią tobie. Koszt dorobienia kluczyka 800zł w ASO Warszawa, a żaden zakład zajmujący się alarmami nie ma zielonego pojęcia jak zabrać się do naprawy alarmu na podczerwień :roll:

#4 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 19 marca 2008 - 11:00

Hmm ale ja chcę przełozyć immobiliser, czyli mam oba piloty i w sumie moge każdą cześć wyciągnąć z teego samochodu tylko nie wiem którą zeby bylo plug'n'play :czerwona: jeśli się da oczywiście

#5 Offline   tokot


  • Postów: 26
  • Na forum od: 01 mar 2008
  • Miejscowość: wieś

Napisano 19 marca 2008 - 12:01

Cały pic jest w centralce, nikt ci nie zagwarantuje że będzie działało, na twoim miejscu zadzwoniłbym do serwisu lub się przejechal i spytal się wprost, czy taka przekładka jest możliwa. W przypadku jakiejkolwiek awarii jak wcześniej pisałem nikt z tego co wiem w okolicy gdzie mieszkam i w Łodzi nie jest w stanie tego naprawić. Głupi kluczyk dorabiany jest w Niemczech i trwa to 2 tygodnie. Z rozmowy jaką przeprowadziłem z serwisem każdy samochód wyposażony w immobilaiser ma indywidualny kod lub coś takiego i dlatego tak dokładnie sprawdzaja dane przed dorobieniem kluczyka a w przypadku awarii pozostałbyś z ręką w nocniku bo alarm nie jest od tego auta. W kodach VIN ma to numer 880 i 885, tak że mogą wtedy odmówic ci naprawy posądzając że coś z samochodzikiem jest nie tak
Dołączona grafika

Poprawiono błędy

#6 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 22 marca 2008 - 01:42

Więc odpuszczam, zamontuje tylko lampke w klamce i podłącze zeby swieciły jak zamykam i otwieram samochód








Podobne tematy Zwiń