Skocz do zawartości




- - - - -

w124 xenon co wybrac


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   reidow187


  • Postów: 64
  • Na forum od: 05 lut 2008
  • Miejscowość: Wroclaw

Napisano 18 marca 2008 - 19:00

Witam Panowie wiem ze temat byl walkowany ale przymierzam sie do wymiany zwyklych lamp na xenony i chcialbym zasiegnac rady starych wyjadaczy pod wzgledem estetycznym i prawnym(chodzi o policje oczywiscie) co do wybory poniewaz jest to dosc wazna decyzja i warto porownac zdania. :mrgreen: tu zamieszcze to nad czym sie zastanawiamjeden
dwa
trzy
no i pytanie czy kupic lampy razem z kierunkowskazami czy same lampy bez i kirunkowskazy zostawic w spokokju..pozdrawiam



#2 Offline   MICHAL200


  • Postów: 4 005
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Uniejów
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C180 po lifcie

Napisano 18 marca 2008 - 19:09

reidow187, bylo walkowane i wiekszosc powie Ci ze jesli cleary to najlepiej pasuje ten model http://moto.allegro.pl/item328299713_la ... ar_ea.html
Jest jeszcze jedna opcja zeby do oryginalnych lapm zalozyc wycieraczki reflektorow ze spryuskami ;-)
Osobiscie wolalbym 2 opcje :mrgreen:

#3 Offline   reidow187


  • Postów: 64
  • Na forum od: 05 lut 2008
  • Miejscowość: Wroclaw

Napisano 18 marca 2008 - 19:16

no tak czyli bez zintegrowanych kierunkowskazow??ale te co wkleiles to sa chyba niesoczewkowe??a z tego co wyczytalem na naszym zacnym forum to raczej lepiej zeby miec soczewkowe??!!no i ja mam pelna e klase a tam do tych lam napisali ze do 93.. ;-),aha no i wycieraczki ze spryskiwaczami juz mam orginalne tylko niedzialaja to dopiero musze odgruzowac od niedawna mam :mrgreen: ..

#4 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 18 marca 2008 - 20:10

do E też podejdą... klosz jest od środka odpowiednio wyprofilowany pod zaokrąglony rant grilla-maski (swoją drogą w wersji z przed liftu to będzie beznadziejnie wyglądać :roll: )

#5 Offline   kuba_krk


  • Postów: 404
  • Na forum od: 08 gru 2007
  • Miejscowość: Kraków

Napisano 19 marca 2008 - 23:26

Soczewy są arcytragiczne, przynajmniej te dostępne w kraju. Wklejalem kiedyś ładna soczewkę zza wody.
A HID'a możesz wrzucić i bez soczewki.

#6 Offline   reidow187


  • Postów: 64
  • Na forum od: 05 lut 2008
  • Miejscowość: Wroclaw

Napisano 20 marca 2008 - 14:29

kuba_krk, a właśnie składa się tak że jestem chwilowo właśnie za wodą wiec może tu jakieś bym zakupił ale nie mam pojęcia jakie???jakieś wskazówki?!

#7 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 22 marca 2008 - 01:39

Jeśli w usa to możesz kupić, ale i tak nie bedziesz mogł jeździć bo w usa są inne lampy (brak pobocza)
Jeśli w uk to tak samo (ruch prawostronny)
Też mam podobny problem i chyba tylko przerobienie oryginalnych lamp na bi xenon mi zostaje kosztuje ok 1800 zl w skład wejdzie
--soczewka na krótkie i długie
--palniki d2s
--polerowanie szkła w miejscu soczewki

miałem takie Clear + h4 xenon w w201 :pig: odradzam
lewa jeszcze jako tako miała granice światła i cienia __/ mniej więcej tak powinno wygladac, ale prawa to jakis prostokąt był, homologacja tylko na jednej lampie h9 czyli włochy, regulacja podciśnieniowa ok, ale mechaniczna tragedia cieżko chodzi i na wiekszych wybojach potarfilo wyskoczyc hmm kulka z mocowania i swieciły w dół i najważniejsze te lampy są w całosci wykonane z plastiku po 3 miesiacach juz "szkła" były zniszczone od kamyczków

#8 Offline   Kudłaty


  • Postów: 442
  • Na forum od: 17 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 22 marca 2008 - 18:09

Podsumowując - niezły siajs sprzedawany za sporą kwotę?

#9 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 22 marca 2008 - 18:52

NIE to co za 1800 zl to profesjonalna robota mają mieć wyraźna granicę światła i cienia są na oryginałach więc masz szkło, a nie plastik, negatwynie wypowiadam sie na temat tych clear za 700 zl z allegro co kiedyś miałem w w201

#10 Offline   reidow187


  • Postów: 64
  • Na forum od: 05 lut 2008
  • Miejscowość: Wroclaw

Napisano 23 marca 2008 - 18:06

Lobo, wielkie dzieki za info własnie tez mialem obawy do tych clear wiec teraz mam sprawe troche jaśniejsza wiec chyba moze skusze sie na to co piszesz z przerobieniem...jak juz cos robic to porzadnie. :jump: :star:








Podobne tematy Zwiń