Skocz do zawartości




odreagowywanie kompleksów moderatora wojtek81


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   Gregg_MR


  • Postów: 189
  • Na forum od: 13 kwi 2013
  • Miejscowość: Płońsk
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:w201 1987r 2.0 gaźnik
  • Trzeci Mercedes:w202 1996r C200 elegance
  • Inne auto:Lexus is200

Napisano 24 czerwca 2014 - 23:25

W związku z ukaraniem mnie przez moderatora wojtek81 za wklejenie linku zdjęcia mercedesa w124 do postu, pragnę oświadczyć, że nigdy więcej nie wspomogę forum złamanym groszem. Samo forum nic nie straci, nie zachwieje to w najmniejszym stopniu budżetem ani płynnością finansową, nie zbladnie nawet kolor tła , ale ja za to zyskam poczucie świadomości, iż z mojej kieszeni moderatorek wojtek81 nie dostanie nawet małego loda, czy choćby żelkowej laski.

Chciałbym równiez pozdrowić serdecznie administratora forum - Szafa , i życzyć mu dalszego skrupulatnego karania co niektórych forumowiczów, bo wszak wiadomo, że wklejenie linku do dowolnego zdjęcia z zasobów google potrafi byc nie lada pretekstem do ukarania.


Pominę tutaj całą korespondencję prywatną z administratorem forum, i powołam się na fakt.

Tym faktem jest, że w dyskusji z innymi forumowiczami w dziale ZK posługiwałem się wklejaniem linków. Do tej chwili nie potrafię zrozumieć wagi przewinienia :crazy: , bowiem uważam, że wklejenie linku nie jest nośnikiem zniewagi tudzież zasmiecania forum. Ja osobiście tego nie pojmuję , ale wcale nikt mnie nie zmusi , nawet szanowny Administrator ... że forma wymiany treści musi się odbywac bez prawa wklejenia linku. Będę karany az do usunięcia z forum, o ile Administrator uzna to za stosowne.


Dodam również, że link nie był ani zawirusowany, ani nei zawierał treści obraźliwych, pedofilskich, agitacyjno-politycznych etc ...etc.

Dla jeszcze większego zobrazowania sprawy, pozwolę sobie każdemu kto czyta te słowa spróbowac sobie wyobrazić otwartą stronę przeglądarki google ... w której to wyszukiwarce wpisujemy hasło "mercedes w124 grafika" , otwieramy dowolne, ładne zdjęcie przykuwające uwagę obserwatora - następnie.... kopiuj - klej .... ...... no i ZONK !!! :eek: .... kara za popełnione przestępstwo.


Zaznaczam ... iz rzeczywiście złamałem regulamin. Niestety każda osoba pragnąca zarejestrowac się jest zmuszona do jego akceptacji. Akceptując regulamin, stajemy się członkiem społeczności forum MB 201-124. Ale jak na nasz "dziki kraj" przystało stajemy się również instrumantami w rękach moderatorów, od kaprysu których zalezy jakim kijem obiją psa, kiedy przyjdzie im ochota.

Zeby nie obrażac wszystkich moderatorów - powołam się również na fakt, iz większośc z nich stoi na straży porządku i wykonuje wzorowo swoje obowiązki reagując tam, gdzie jest to naprawdę potrzebne, oraz nie robiąc z gówna problemu. :idontknow:


Nie są znane mi zasady doboru ludzi na te bardziej uprzywilejowane pozycje w naszej społeczności. Nawet szczególnie mnie to nie interesuje, podobnie jak nie interesuje mnie rekrutacja szambiarzy, śmieciarzy , rozbieraczy mięsa ubojnego itd. Wystarczy mi, że ulice są czyste, studzienki drożne, a w sklepie dostępne świeże mięso. Tym niemniej mam prawo przypuszczać, iż bycie moderatorem to status wyrózniający etycznie , podobnie jak zawód pedagoga szkolnego bądź przewodnika wycieczki. I o ile funkcja ta przypadnie zakompleksionemu, msciwemu idiocie ... to skutki mogą przybierac formę zwyrodnienia ... na co regulamin zasad zamieszczania zdjęć - oraz wachlarz mozliwych do zastosowania kar - daje przyzwolenie.


Najciekawszy regulamin obowiązywał swego czasu w obozie pracy w Auschwitz, a zarejestrowani w nim pensjonariusze poprzez swoją w nim obecność wyrażali zgodę na jego akceptację. W związku z czym Duński Czerwony Krzyż podczas inspekcji obozu tak właściwie nie miał się do czego przyczepić. Wszystko przecież odbywało się zgodnie z regulaminem, który pensjonariusze przeciez zaakceptowali w momencie przekroczenia bramy obozu.

Odniosłem wrażenie, że podobne stanowisko zajął wobec mojego przypadku Administrator forum - Szafa.
Żalu nie mam, ale tak jakoś zniesmaczyło mnie zaistniałe zdarzenie.



#2 Offline   Lord Zekanda


  • Postów: 2 423
  • Na forum od: 22 lut 2011
  • Miejscowość: wieś której nazwa nic wam nie powie
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 25 czerwca 2014 - 00:35

Wyświetl postUżytkownik Gregg_MR dnia 24 czerwca 2014 - 23:25 napisał

iż z mojej kieszeni moderatorek wojtek81 nie dostanie nawet małego loda, czy choćby żelkowej laski.
wypadało by w tym miejscu wspomnieć że pracujemy społecznie nie pobierając żadnych uposażeń
z tytułu bycia modem czy adminem, poświęcając swój czas i zasoby, co do porównania regulaminu forum
do regulaminu Auschwitz to o ile mi wiadomo nie zostałeś wywleczony z domostwa i załadowany do bydlęcego wagonu
po czym "zachęcony" kolbą karabinu by wysiąść na forumowym placu więc bez demagogii proszę...

#3 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 25 czerwca 2014 - 07:14

...ale zostajesz z nami, czy dobrowolnie udasz się do "gazu" ???

Czasami lepiej nic nie zrobić niż zrobić za dużo w dobrej wierze. Odkąd pamiętam ze zdjęciami były jakieś zwady i kilku rozstrzelano , ale bądźmy dorośli i nie dajmy się zwariować.

Pomyśl że osoby stricte związane z tą sprawą musiały poświęcać czas w ramach chwilowego zapomnienia o bożym świecie , a tu trzeba rozpatrywać kto miał rację, a kto nie. Regulamin powstał po to aby ograniczać pewne "akcje" i jest wiele razy przymykane oko.

#4 Offline   szafa


  • Postów: 6 374
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 25 czerwca 2014 - 07:56

Wyświetl postUżytkownik Gregg_MR dnia 24 czerwca 2014 - 23:25 napisał

Tym faktem jest, że w dyskusji z innymi forumowiczami w dziale ZK posługiwałem się wklejaniem linków. Do tej chwili nie potrafię zrozumieć wagi przewinienia , bowiem uważam, że wklejenie linku nie jest nośnikiem zniewagi tudzież zasmiecania forum

Wyświetl postUżytkownik Gregg_MR dnia 24 czerwca 2014 - 23:25 napisał

Zaznaczam ... iz rzeczywiście złamałem regulamin.

Zastanów się może dłużej jednak co rozumiesz a czego nie rozumiesz bo sam sobie zaprzeczasz :hmm:

Wielokrotnie w swoich postach wklejałeś linki do zdjęć w nieodpowiedniej formie, łamiąc regulamin. Przymykaliśmy na to oko. Ostatni raz zrobiłeś to z pełną premedytacją i jeszcze z pretensjami w stosunku do Moderatora który miał śmiałość Ci zwrócić uwagę.

Nikt nie bierze ani złotówki do kieszeni z pieniędzy uzbieranych dzięki wsparciu Użytkowników, jeżeli myślisz że utrzymujesz któregoś z nas to jesteś w błedzie. Całkowicie za darmo użeramy się codziennie z jednostkami które nie rozumieją że regulamin jest po to aby go przestrzegać.

Daruj sobie tą całą demagogie, już tu jakiś czas temu był taki który za jej pomoca próbował coś wywalczyć i mu nie wyszło. Czytając Twój post mam nieodparte wrażenie że powinien on mieć tytuł dotyczący raczej Twoich kompleksów.

Uprzedzam, za kolejne mieszanie z błotem Administracji polecą kolejne ostrzeżenia.

#5 Offline   dan124


  • Postów: 584
  • Na forum od: 07 sty 2008
  • Miejscowość: warśafka
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 25 czerwca 2014 - 08:43

No tak wiesz że źle zrobiłeś * ale i tak kręcisz dym.

Dobre. :metal:

* Niezgodne z obowiązującym tu regulaminem

#6 Offline   majsterus


  • Postów: 4 467
  • Na forum od: 10 lis 2011
  • Miejscowość: wielkopolskie
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:drugi to za dużo
  • Trzeci Mercedes:skuter chińczyk
  • Inne auto:i rower

Napisano 25 czerwca 2014 - 12:46

wojtek81 po prostu czasami ma gorsze dni na forum :D

#7 Offline   wojtek81


  • Postów: 5 934
  • Na forum od: 17 wrz 2009
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 25 czerwca 2014 - 16:32

Gregg_MR, zabiłem Ci żonę?
Zgwałciłem córkę?
Rozjechałem psa?
Spaliłem dom?
Czy Ty masz jakieś problemy?

To jest forum INTERNETOWE - zbieranina literek "gdzieś-tam" w wirtualnej przestrzeni, która nie ma w życiu jakiegoś większego znaczenia... bo jak sama nazwa wskazuje, ta przestrzeń nie istnieje. Jest wirtualna.
Napisałem Ci w tej wirtualnej przestrzeni, że łamiesz regulamin forum źle wstawiając fotki - linki do nich były zabronione, są zabronione i będą zabronione - choćbyś nawet umarł wytężając mózg nad pytaniem "dlaczego?", to nie jest to Twoja sprawa.

Jeśli powyższa sytuacja doprowadziła do tego co teraz czytam - regulamin Auschwitz - to ja zastanawiam się co się dzieje, gdy ktoś w tramwaju zwróci Ci uwagę, żebyś ustąpił miejsca.... bo skarga do ZTM to na pewno jest, i to na trzy strony.

Współczuję Ci - jako człowiek.

#8 Offline   szafa


  • Postów: 6 374
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 25 czerwca 2014 - 19:57

Za obraźliwe sforułowania kierowane pod adresem administracji forum Gregg_MR otrzymał bana.






Podobne tematy Zwiń