Skocz do zawartości




2008-08 V OZF Uniejów



516 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 13 kwietnia 2008 - 23:58

Bylem w Sielpi wczoraj panowie i generalnie syf sie tam zrobil niemilosierny. Zima wszystko opuszczone i zaniedbane i jakby wody sporo ubylo ale miejmy nadzieje ze kiedy sezon sie zblizy zrobia troche porzadkow. Z sielpi na tor w Miedzianej Gorze jest ok 30 minut jazdy wiec byloby naprawde fajnie i da sie zorganizowac tor, moj znajomy sciga sie tam co weekend wiec zagadam z nim. Boje sie tylko ze nie bedzie w Sielpi gdzie naszych :!: upchac bo teren wokol zalewu jest tylko dla ruchu "pieszego" :mrgreen: ale jest w okolicach Kielc troche ciekawych miejsc, z ktorych bedzie blisko na tor wiec mozna propozycje zlotu "swietokrzyskiego" przemyslec :jump:



#22 Offline   piotrek_124D


  • Postów: 448
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Lublin
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Opel Omega 2,5v6 98 rok pb/lpg

Napisano 14 kwietnia 2008 - 06:51

Do Kielc można śmignąć zrób rozpoznanie jak tam jest u ciebie i będziemy wybierać miejsce przystani kompani mercedesów

pozdrawiam Piotrek

#23 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 14 kwietnia 2008 - 14:55

MaczuS, powiedź na ile jesteś w stanie pociągnąć z nami (gronem adminów i modów) temat organizacji zlotu? Oczywiście jeżeli ktoś jeszcze z forumowiczów chciałby się zaangażować w organizację tego zlotu to jak najbardziej, ale ważne by decyzja o pomocy była przemyślana i nie okazało się tuż przed terminem zlotu, że "miałem załatwić, ale nie miałem czasu itp" :hmm:

Mi osobiście pomysł na miejsce zlotu się podoba, a jeżeli dodatkowo udałoby się zorganizować tzw. "sprawnościówki" na wyższy poziomie to tym lepiej dla takiej imprezy. W tamtym rejonie polski jest bardzo dużo userów, szczególnie tych aktywnych, więc frekwencja również myślę, że byłaby "godna" :mrgreen:

#24 Offline   MaczuS


  • Postów: 124
  • Na forum od: 16 sty 2008
  • Miejscowość: Radomsko
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:firmowe ;)

Napisano 14 kwietnia 2008 - 16:30

EssiRS no moge pomoc przy organizacji ale jako glowny organizator niestety odpada ze wzgledow osobisty tj. egzaminy
Mieszkam w odleglosci ok 100 km od sielpi i bylem tak w kilku osrodkach wiec jesli chodzi o kwestje zaakwaterowania to moge cos poradzic ew odradzic moge tez zaproponowac miejsca do zwiedzania i jakies atrakcje
Co pozatym mysle ze lepsza osoba na glownego organizatora moglby byc ktos z Kielc bo ma blizej i bardziej zna tamta okolice
to tyle jesli macie jeszcze jakies pytania mozecie walic smialo

#25 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:24

Mysle, ze jesli decyzja padnie na swietokrzyskie to dobrze byloby zmobilizowac kilka osob stad, nie tylko jedna :) Ja chetnie pomoge :) a miejsc na mile "zespotowanie" sie znalazloby sie wiele :) Osobiscie za mala parade gwiazdek po Kielcach dalbym bardzo wiele :star: :ok: Do tego sprawnosciowka na torze Miedzana Gora (mozna tez popytac o mozliwosc uzyczenia lotniska w Maslowie). Zbiornikow wodnych w okolicach Kielc jest kilka (w Borkowie mozna upchac gwiazdki na "plazy" przy pseudomolo, w Sielpi mozna zajac ul. Spacerowa czyli deptak:) jest tez Cedzyna, Suków i kilka mniejszych) a w Busku gdzie mieszka kolega Rob mozemy wyskoczyc na dancing podrywac laseczki po szczescdziesiatce :P :old: Generalnie opcji mnostwo :cool:

MaczuS ma racje :)

[quote]walic smialo[/quote] - to tez da sie zorganizowac :star: ;) :star: [/quote]

#26 Offline   SHADI


  • Postów: 78
  • Na forum od: 15 lut 2008
  • Miejscowość: Kołobrzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 kwietnia 2008 - 19:24

Szkoda, że jakoś nikt nie podjął tematu zlotu nad morzem. Spodziewam się, że jednak większość chętnych jest albo z centrum albo z południowej Polski. A szkoda, bo impreza mogła by być przednia. Ktoś pytał czy chodzi o lotnisko w Sianożętach. Tak to to samo lotnisko (dokładnie Bagicz). Co niedzielę spotyka się tam ponad setka aut. Lotnisko naprawdę oddycha oktanami. I chęci duże, i możliwości... Ale cóż, jak będzie w Sielpi to też może się przyturlam... (jak mi będzie wolno heh).

#27 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 15 kwietnia 2008 - 20:55

SHADI, wydaje mi się, że jeszcze trochę za wcześnie na tego typu zloty. Forum bardzo szybko się rozwija, natomiast jak do tej pory najwięcej samochodów było w Uniejowie i było ich około 25 sztuk. Nawet gdybyśmy podwoili ilość samochodów na zlocie to pewnie i tak znaczna część nie chciałaby "katować" swoich samochodów w poważnych sprawnościówkach.

Myślę, że pomysł zlotu nad morzem warto odgrzebać jakoś w lipcu/sierpniu, a na chwilę obecną poszukać jakiegoś ciekawego miejsca bliżej centrum polski. Z resztą możecie sami sprawdzić w jakich rejonach jest najwięcej forumowiczów. Wystarczy kliknąć TUTAJ

#28 Offline   SHADI


  • Postów: 78
  • Na forum od: 15 lut 2008
  • Miejscowość: Kołobrzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 kwietnia 2008 - 22:06

Katować auta?? Nie... to nie ta marka hehe. Mówiąc lotnisko miałem na mysli miejsce "na dzień". Zwykły sprint na 400m z pomiarem sprzętem z fotokomórkami z dokładnocią do setnej - to chyba nie katowanie a tak naprawdę niewiele kto wie jaki czas jego gwiazda robi co?? Więc na lotnisku lajcik dla chętnych. Zdjęcia zamieszczone powyżej były tylko poglądowe w celu pokazania że potrafimy zorganizować. Tutaj jest pomysł na imprezę oprtą bardziej na integracji a nie rywalizacji. Co do rozmowy w sierpniu to "troszku lipa". Jeżeli mielibyśmy podjąc się organizacji imprezy z DARULEM, to chcemy to zrobić profesjonalnie, a to wymaga czasu. Rezerwacja miejsc w hotelu (mam na myśli 3 *** z basenem, sauną itp w cenie pobytu), rezerwacja agencji ochgrony, toalety na lotnisko, rezerwacja płyty lotniska, myśleliśmy aby oficjalnie zaprosić przedstawicieli MERCEDESa aby przygotowali jakieś prezentacje, jakaś kapela ( a wrzesień to miesiąc weselny) To wszystko czas. Nie chciałbym robić czegoś na pół gwizdka, a że u nas nad morzem sezon letni to żniwa, więc nie bedziemy mogli zajmować się TYLKO organizacją zlotu. Stąd też -ponieważ wiem ile to roboty wszystko dobrze dograć - propozycja dużego oficjalnego zlotu z przwidywaną datą na np. pierwszy weekend września pojawia się już dzić. Bo według nas (mnie i DARULa) jak robić to z fajerwerkami, a jak bez to lepiej wcale...

#29 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 15 kwietnia 2008 - 22:57

SHADI, ani ty, ani darul nie wspomnieliście, że mówicie o tym samym ;-)

Myślę, że jest to dobry pomysł na zlot, a zobaczymy też jak odbędzie się wcześniejszy. Na jego podstawie będziemy mogli wyciągać wnioski na organizację zlotu we wrześniu :pig:



Drodzy forumowicze :mrgreen:
Tak bardzo chcieliście aby został zorganizowany oficjalny zlot naszego forum. My z resztą też tego chcemy, tak więc troszkę więcej zaangażowania, bo niestety sam ten zlot się nie zorganizuje, a administracja forum nie jest na tyle liczna by sama mogła zorganizować od początku do końca zlot. W każdym poprzednim zlocie uczestniczyli w organizowaniu i planowaniu userzy spoza grupy administracyjnej, tak więc i tym razem liczymy na waszą pomoc :E


#30 Offline   skmh


  • Postów: 489
  • Na forum od: 13 lis 2007
  • Miejscowość: Poznań
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 16 kwietnia 2008 - 06:41

Panowie zlot nad morzem mógłby sie udać tymbardziej ze kolega shadi ma jakieś doswiadczenie a co do lotniska w bagiczu to znam teren i jest to naprawde doskonałe miejsce plaża blisko jest gdzie jakieś zakupy zrobić , miesci naprawdę dużo aut ,za płotem lotniska jest miejscowosć wypoczynkowa sianożety .Na lotnisku mozna wszelkie próby sprawnościowe urządzić ,lotnisko jest położone jakieś 10 km od kołobrzegu i 3 od ustronia morskiego . Moim zdaniem jest to doskonałe miejsce na tego typu imprezę :mrgreen:








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post