Skocz do zawartości




2008-08 V OZF Uniejów



516 odpowiedzi w tym temacie

#81 Offline   Bob


  • Postów: 674
  • Na forum od: 08 sie 2007
  • Miejscowość: Pisz
  • Mercedes:W124 2.3E - M102
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 22 maja 2008 - 17:24

Popieram pomysł ankiety, ja osobiście preferuję spot w Kołobrzegu ( to tak na wszelki
wypadek gdyby ankieta nie wypaliła ).



#82 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 25 maja 2008 - 22:14

Panowie dołączę do rozmowy i od siebie dodam że nad morzem jest spoko ,ale wrzesień to jest już po sezonie i można nie trafic w pogodę.Jak wiadomo nad morzem brak pogody to jest katastrofa.
Jestem za w każdym miejscu.Nie miałem okazji jeszcze osobiście poznac nikogo z forum a mam na to wielką ochotę.I jeszcze troszkę czuję presję swojej kobiety która była kilka razy na zlocie vw nad morzem.Zaczynam słyszec ciągle siedzisz na tym forum a na żadnym zlocie nie byliśmy.
Więc mam kilka pomysłów oczywiście to są tylko propozycje
Ustalmy terminy na zlot letni i zimowy W lato nad morzem a zimą w górach wtedy połączone będzie przyjemne z pożytecznym.Wiadomo że nie wszyscy będą w stanie przyjechac tu i tu ale na jednym z dwóch może się pojawią.A zawsze można dodac jeszcze takie imprezy jak miała miejsce w Toruniu
Następnie stałe miejsca też były by wskazane gdyż imprezy będą cykliczne i problemy typu gdzie i za ile same znikną.Bo już damy się poznac (myślę z dobrej strony) i miejscowi będą patrzec przychylniej :mrgreen:.
Teraz zostaje kwestia dogadania się i najważniejsze zgrania

#83 Offline   Verde


  • Postów: 101
  • Na forum od: 29 lis 2007
  • Miejscowość: Słupsk

Napisano 27 maja 2008 - 19:17

jestem za lato - morze, zima - góry. I jestem też za żeby to było w sezonie np. lipiec - sierpień. Dlatego trzeba podejmować decyzje zanim będzie za późno :wpysk:

#84 Offline   SHADI


  • Postów: 78
  • Na forum od: 15 lut 2008
  • Miejscowość: Kołobrzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 27 maja 2008 - 20:29

Bardzo fajnie piszecie i wszelkie okoliczności są "za" taką koncepcją... Lato - morze ; zima - góry... Nie chcę uchodzić tu za marudę albo malkontenta, ale [/b]czapka z głów temu co znajdzie latem nad morzem, a zimą w górach kwatery na jeden nocleg, w weekeend, w cenie takiej która będzie wszystkim odpowiadała[/b]. To są żniwa dla każdego z tych regionów i nikt nie wynajmuje na jedną noc. Poza tym ja też mam domki i pokoje i terminy lipcowe są sprzedane w 100% w marcu... Stąd właśnie była propozycja września... Wiem że to nienajszczęśliwszy termin, lecz Drodzy Forumowicze... ja w lipcu imprezy zrobić się nie podejmuję, a jeśli ktoś zrobi to napewno z przyjemnościa przyajdę.

#85 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 27 maja 2008 - 20:47

Dlatego organizowanie takiej imprezy musi zacząc się wcześniej i byc kontynuowane.I czy jeden nocleg ,myślę że w tych okresach można skorzystac z okazji i pozostac dłużej.
A tak na marginesie jednego noclegu widziałem dzisiaj fajny gadżet - namiot na dachu samochodu :wpysk: naprawdę ktoś miał pomysł

#86 Offline   SHADI


  • Postów: 78
  • Na forum od: 15 lut 2008
  • Miejscowość: Kołobrzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 27 maja 2008 - 20:53

wcześniej niewiele da... Może 10% ludzi zostanie na tydzień a pozostali?? Nikt nad morzem (przynajmniej ja nie znam) nie wynajmuje na 1 noc, szczególnie z so na nd. Chyba że HOTEL, ale tam cena w szczycie sezonu od 180pln /os. Ja wysiadam... niestety.

#87 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 27 maja 2008 - 21:07

Spoko rozumiem wszystko , ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego oczywiście w wielkim marginesie głową muru się nie przebije :P.Myślę że jak połączymy siły to coś by poszło do przodu.
Są jeszcze motele i ośrodki wypoczynkowe(wolny termin zazwyczaj jest podczas wymiany turnusów ) i tutaj może byc naszą kartą przetargową ilośc przecież są nas tysiące :pub:

#88 Offline   skmh


  • Postów: 489
  • Na forum od: 13 lis 2007
  • Miejscowość: Poznań
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 27 maja 2008 - 21:15

pawel14b3 napisał:

przecież są nas tysiące
tak jasne ale ilu aktywnych ?? 500 z tego przyjedzie 10 % bo reszta w tym czasie ma sluby ,pogrzeby ,siwnki im chorują ,i 1000 innych powodów .
a wsezonie nad morzem zapomnij aby coś znależć , shadi zna sie na temacie to jego braznża wkońcu .

#89 Offline   majkel


  • Postów: 1 298
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Radom
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:VW Passat 2.8 2002

Napisano 27 maja 2008 - 21:28

I tak mozemy pisac bez konca..... dla mnie morze niestety odpada, pisalem juz wczesniej. Proponuje aby modowie zabrali glos w tej sprawie. Tzn wyznaczyli sztywno date i miejsce oficjalnego zlotu i wtedy okaze sie ile osob bedzie chetnych.

#90 Offline   SHADI


  • Postów: 78
  • Na forum od: 15 lut 2008
  • Miejscowość: Kołobrzeg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 27 maja 2008 - 21:42

popieram wypowiedź poprzedzającą w całej rozciągłości!!! Dokładnie tak Panowie... Demokracja jest ok, ale czasami przeszkadza...








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post