Skocz do zawartości




- - - - -

[w140] Wycieraczki


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   Hudy_Edd


  • Postów: 66
  • Na forum od: 12 wrz 2007
  • Miejscowość: Gdańsk

Napisano 11 kwietnia 2008 - 13:36

Witam :old:
Od niedawane jestem posiadaczem MB w140 3,5 TD 93r, i tak zapragnalem wymienic wycieraczki przedniej szyby. I tu sie zalamalem :/ Pojezdziłem po sklepach to nie było nigdzie jedynie na zamówienie a Ceny wyje.... w kosmos 400zł para, gdzie indziej 350zł, jeszcze inny chciał 290 zł za sztukę. Na allegro zerknałem 379 zł Boscha takie jakie mam teraz. Czy moze ktos zna troche tansze rozwiazanie ??!!?? Ktos mi proponował wycieraczki Valeo czy jakies takie za 55zł sztuka ale tylko na zamowienie i nie mogłem ich obczaić.
Moze macie jakis "myk" bo nie bardzo chce wydawac ok 400zł za wycieraczki :coto: Kobieta mnie z domu wywali razem z tym samochodem ;-)
Poza tym
Mam na sprzedaz MB w124 e-klasa 94r 3.0D 24V sprzedaje wiadomo dlaczego :/ i ma sprawna wycieraczke :jump:

Poprawiono błędy i literówki



#2 Offline   _arson


  • Postów: 440
  • Na forum od: 22 sty 2007
  • Miejscowość: Gliwice

Napisano 11 kwietnia 2008 - 13:55

Nie wiem jak wyglada wycieraczka do eski ale moze sprobuj wymienic sama gumke - sa dostepne na praktycznie kazdej stacji benzynowej ;-)

#3 Offline   Hudy_Edd


  • Postów: 66
  • Na forum od: 12 wrz 2007
  • Miejscowość: Gdańsk

Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:09

hmmm eska ma szeroka dosc te gume bo juz patrzylem pozatym niejestem zwolenikiem wymiany gumek :jump:

#4 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:27

Hudy_Edd napisał:

eska ma szeroka dosc te gume

Zawsze mozna cos "podrzezbic" - np: dogiac pazurki co trzymaja gumke. Moim zdaniem wydawanie 400PLN na wycieraczke to troche "duuuuzo za duzo"

#5 Offline   WuJot


  • Postów: 55
  • Na forum od: 10 sty 2008
  • Miejscowość: Dolny Śląsk,Wielkopolska, Oleśnica, Wrocław, Kalisz
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1997
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:eSa W140 300TD

Napisano 11 kwietnia 2008 - 15:00

powiem wam tak:
do eSy robi wycieraczki TYLKO bosch. tak mi powiedzieli w 2 serwisach merca we Wrocławiu i chcąc nie chcąc trzeba było wyłożyć 425PLNów... powiedzieli mi też jedną rzecz: jak Cię stać na eSe to stać Cię też na wycieraczki...
nic nie kombinuj, kup boscha i ciesz się :jump: (w końcu nie kupujesz wycieraczek raz na miesiąc), a żonie nic nie mów i gitara:) :old:

#6 Offline   Hudy_Edd


  • Postów: 66
  • Na forum od: 12 wrz 2007
  • Miejscowość: Gdańsk

Napisano 11 kwietnia 2008 - 17:17

hehe tez juz to słyszałem jak stac cie na Ske to i na wycieraczki musisz miec ( wkur..... mnie szczeze takie gadanie ) ale kurde bez przesady 400zł !!!! Do nowej Ski mozna za 115zł dostać wycieraczki a tu !!??!! zaalll normalnie. No nic bede musiszał przebolec to jakos :/ :( dla MB ;-) . Co do zony to ja sie nie boje ( nie mam jej ) moge spac w Samochodzie :D Ska wkoncu to jest ma fotele grzane nie jest zle :hmm:

WuJot: Masz racje ze wycieraczek nie kupuje sie czesto ale jak zaparkujessz auto w pewnej dzielicy 3miasta to mozesz worocic bez wycieraczek, niema wycieraczek nima 400zł niebedzie niczego hehehe :pad:
Kombinowac tez niemam zamiaru :cool:

Charlie: Dzieki za podpowiedz ale dłubanie przy wycieraczkach to chyba niedobry pomysł, pojade gdziesz zacznie padac gumka spadanie i klops ( bez skojarzen z ta gumka :-P ) jeszcze szybe porysuje

Sam juz niewiem ehhh....

Moze ktos jeszcze ma cos ?? :hmm:

#7 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 11 kwietnia 2008 - 17:23

mozesz wrzucic fotke tych "dziwnych" wycieraczek :hmm:?

#8 Offline   WuJot


  • Postów: 55
  • Na forum od: 10 sty 2008
  • Miejscowość: Dolny Śląsk,Wielkopolska, Oleśnica, Wrocław, Kalisz
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1997
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:eSa W140 300TD

Napisano 11 kwietnia 2008 - 17:54

Charlie9, wrzucę Ci fotki tych wycieraczek bo gdzies mam stare w garażu.. na wieczór fotki powinny być

Hudy_Edd, mnie też wkurzało na poczatku takie gadanie, że jak Cie stac na eSe to i na wycieraczki, ale można sie przyzwyczaić:hmm: pociesz sie tym, że cruisingu po mieście nie duzo pali:) (moja nie wiele jak 7-8l przy 100km/h, a np moje 300TE zasysa przy spokojnej jeżdzie do 90km/h od 13l w górę) i masz na wycieraczki:)

#9 Offline   prusball


  • Postów: 333
  • Na forum od: 15 lut 2007
  • Drugi Mercedes:W210 E200CDI
  • Trzeci Mercedes:W140 S350TD

Napisano 12 kwietnia 2008 - 13:57

Hudy_Edd napisał:

Witam :sciana:
Ceny wyje.... w kosmos 400zł para, gdzie indziej 350zł, jeszcze inny chciał 290 zł za sztukę. Na allegro zerknałem 379 zł Bosc

:coto: a nowa szyba czołowa nie-oryginalna z paskiem 350zł z założeniem :cool:

#10 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 14 kwietnia 2008 - 11:40

Hudy_Edd, z racji, że ojciec ma C140 to temat obeznany. Jedziesz na stację benzynową. Kupujesz gumki wycieraczek do ciężarówek firmy Alca. Koszt około 10zł i w paczce masz dwie gumki. Pasują bez żadnych problemów, przeróbek i wytrzymują kilka miesięcy bez jakiegokolwiek rozmazywania.

Ja jeszcze słyszę często inny tekst: "na biednego nie trafiło..." :roll: Nie powiem, że też prowokuje mnie to do riposty :evil:








Podobne tematy Zwiń