Skocz do zawartości




V Zlot Klubu W126 - Podlasie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Offline   Jazz


  • Postów: 401
  • Na forum od: 08 lis 2012
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1986
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W126 300 SE

Napisano 04 stycznia 2015 - 13:46

Od organizatora :
"
Kochani załączam temat do którego czasu jest sporo, ale wolę napisać temat wcześniej by każdy miał czas by się zastanowić.... Zgromadzić środki, zaplanować wolny czas i dopieścić autka ( bez wymówek )...

V jest to dla mnie taką mini rocznicą, zatem chcę zrobić coś ciekawego i bardziej z pompą, ale do tego potrzebuje uczestników. Bo jeżeli będzie więcej osób to będzie ciekawiej i można w tej samej cenie zrobić więcej.

Od razu załączam że planu ani dokładnych szczegółów jeszcze nie ma, ale chcę mieć wstępną listę zadeklarowanych osób, by mniej więcej wiedzieć dla jakiej rzeszy mam organizować i co.

Termin zlotu to 04-07.06.2015r.
Miejsce: Ciekawe
Koszt: jak zwykle 450 zł/osoba

Wiem że jak zwykle powstaje wcześniej lista niż plan, ale bardzo bym prosił by głosu nie zabierały osoby które nigdy nie były na żadnej imprezie i nie mają zamiaru być. A lubią się tylko po mądrzyć.

Osoby które teraz się zapiszą to albo teraz, albo w styczniu muszą zapłacić po sto złotych za osobę. Celem autentyczności zapisów aha i proszę tylko nie mówić że to za wcześnie by wiedzieć co się będzie robiło w czerwcu, bo urlopy też się planuje i płaci dużo wcześniej. ( a jak chce się taniej to nawet całe kwoty )

Terminy wpłat za zlot.

1. I rata płatna do końca stycznia po 100 zł/osoba
2. II rata płatna do końca marca po 200 zł/osoba
3. III rata płatna do końca maja po 150 zł/osoba

Istnieje też możliwość jak ktoś ma jednorazowej płatności. Za całą imprezę i osoby w niej uczestniczące."

Lista Zlotowa :
1. Chemik i Agatka Dołączona grafika
2. Agnieszka i Szczygieł
3. Jazz + 1
4. Mario77 + fragles
5. Mie - Czysław
6. Łukasz (+ prawdopodobnie 1 )
7. KIDU + Marta
8. Whisky (+ prawdopodobnie +1)
9. Fen i Kika
10.Zbigol vel Zibi okok.gif
11. Ashman + Asia
12. Tommy i Iza + Lili Dołączona grafika
13. Piotrek (W126-JASŁO) (+ prawdopodobnie )
14. Artur91 Dołączona grafika
15.Qbczi
16. Mariusz
17. maclaw + 1
18.Pati+ Marcin+ Natalka.............nas też nie może zabraknąć:-)
19. Zbyszek Łęczyca ( zielona eSka ze zlotu z Strykowa )
20. Zbigniew ( Doktor z Białegostoku owner W126 )
21. Janusz + Paulina + Zosia + Kuba ( cała familia ze zlotu z Sandomierza )
22. Mariusz + Kamila + Kostek ( użytkownik W116 )
23. tomuson5+ Jola +Piotruś
24. Radek + Ania
25. Pedro + Grzesiek
26. Malutka

Ode mnie : Zlot nie jest jedynie dla właścicieli w126, jest organizowany przez Klub W126. Chemik ( organizator ) nie skupia się jedynie na porządnym ośrodku i jedzeniu / piciu. Najlepszy punkt programu to zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych, wyprawa Mercedesami po okolicy ( koło 120 km zrobiliśmy rok temu ), a także wiele innych niespodzianek. Towarzystwo zacne, więc Serdecznie zapraszam :)

Użytkownik Jazz edytował ten post 04 stycznia 2015 - 13:47











Podobne tematy Zwiń