Skocz do zawartości




Honda Varadero XL


27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 02 lutego 2015 - 12:10

Zastanawiam sie nad zakupem,w sobote chce jechać oglądnąć ten motor,może zobaczycie po zdjeciach coś czego ja nie widze?Może ktoś zna ten motor?

http://allegro.pl/ho...5048767231.html

W zeszłym roku sprzedałem takie wiadro z 2008 roku,miałem je krótko bo aż 3 miesiące,przejechałem 300 kilometrów,kupiłem od kumpla z niemiec po okazyjnej i naprawde super cenie,kupiłem z myślą o pózniejszej sprzedazy i zarobieniu kilku groszy,sprzedaż nastąpiła jednak predzej jak pózniej,bałem sie na nim jezdzić bo to naprawde wielki motor,nie chciałem uszkodzić maszyny,nawet mała wywrotka generuje duże koszta.Motor był bezwypadkowy w dobrym roczniku nie chcialem aby utracił na wartości.Minął rok i znowu myśle o motorze to wiaderko w linku wyżej jest o wiele tańsze móglbym jezdzić bezstresowo w razie jakiegos upadku no i chciałbym wkońcu okiełznać i zakolegowac sie z potworem;-)
Jezeli ktoś zna ten motor prosze o kontakt.



#2 Offline   Rybba


  • Postów: 742
  • Na forum od: 02 cze 2013
  • Miejscowość: Poznan
  • Mercedes:W124 3.2E - M104
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:S211 E320 CDI 2004

Napisano 02 lutego 2015 - 12:16

Hej! Mój przyjaciel ma taki motor. Załóż do niego metalowe rury i żadna wywrotka nie jest Ci straszna. Bydle waży jakoś 300 kg z płynami więc jest co nosić :) ale jeżdzi jak szalony :)

#3 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 02 lutego 2015 - 14:41

Ten z linku ma już te rury,to sie gmole chyba nazywa;-)

#4 Offline   Musashi


  • Postów: 390
  • Na forum od: 13 mar 2014
  • Miejscowość: Chojnice
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:CL 55 AMG Kompressor

Napisano 02 lutego 2015 - 14:51

Auto dla czego akurat taki motocykl ?

#5 Offline   MichalMB


  • Postów: 238
  • Na forum od: 30 lis 2009
  • Miejscowość: Bartoszyce/Olsztyn/Poznań
  • Mercedes:W124 3.0D <93r. - OM603
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 02 lutego 2015 - 17:30

Wczoraj sprzedałem swoją małą tenere właśnie z myślą o wiaderku XL lub v-stormie 1000, ogólnie na fotkach ten egzemplarz wygląda ok ale ta cena coś podejrzana. Ogólnie jak XL jest dla Ciebie za duży to polecam v-storma 650 lub jakiegoś trampka na początek, sprzęty niedużo mniejsze a troszkę łagodniejsze lub jakiegoś singla typu xtz 660. Enduro jest idealną sprawą na turystykę, wysoko, wygodnie, nie martwisz się o dziury koleiny itd., a i czasami moża zwiedzić wspaniałe miejsca do których nie prowadzą asfaltowe drogi. W zeszłym roku przejechałem polnymi drogami z mazur do poznania, zamiast 400 km wyszło ponad 700 ale takich miejsc w jakie trafiłem nie zobaczy się jadąc asfaltem, i to jest mega w tego typu motocyklach :) Moto w linku jest doposażone gmole, osłona lampy, kufry, szyba akcesoryjna co tym bardziej powoduje zastanowienie nad ceną.

PS MOTOCYKL a nie MOTOR, motor to masz V8 w CL-u ;)

#6 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 03 lutego 2015 - 07:58

Gość sprzedaje bo chce kupić jakieś duze BMW do turystyki za 30 tyś i ma jakieś juz upatrzone dlatego taka atrakcujna cena,no nie wiem,tak mi powiedział a ile w tym prawdy...cena faktycznie około 2 tyś niższa niż srednia na alledrogo.pl
w sobote pojade i zerkne.
Na co jeszcze zwrócić uwage?

#7 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 03 lutego 2015 - 08:46

Jak kupie tą honde to ja prysne na taki kolor...panzer-sterne.
Dołączona grafika

Użytkownik auto edytował ten post 03 lutego 2015 - 08:47


#8 Offline   MichalMB


  • Postów: 238
  • Na forum od: 30 lis 2009
  • Miejscowość: Bartoszyce/Olsztyn/Poznań
  • Mercedes:W124 3.0D <93r. - OM603
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 03 lutego 2015 - 11:57

i do tego koloru obowiązkowo gwiazdki jak w willysie :okdouble: pewnie na jakiegoś GS chce zamienić, ogólnie jak przy aucie, trzeba obsłuchać silnik czy nie ma nieporządanych grzechotów czy innych stuków, łańcuch, opony, czy nie ma wycieków w lagach i na tylnym amortyzatorze, główka ramy czy nie widać śladów ingerencji malowania itp, czy motocykl jedzie prosto i nie zostawia dwóch śladów, dobrze by było odpalić go na zimno da to jakieś pojęcie o stanie np świec. Daj znać czy kupiłeś i jak wyszły oględziny :)

#9 Gość_auto_


  • Na forum od: --

Napisano 03 lutego 2015 - 12:11

Bede meldował o postępach.Dziś rozmawiałem krótko z właścicielem aby potwierdzic wizyte w sobote to mi zapowiedział ze ktoś sie na środe umawiał ale ma az 400kilometrów i cholera wie co z tego będzie...jutro jesteśmy umówieni na telefon.Z tymi gwiazdkami z willisa dobry pomysł,fajnie by wyglądało takie wiadro.

Użytkownik auto edytował ten post 03 lutego 2015 - 12:13


#10 Offline   Musashi


  • Postów: 390
  • Na forum od: 13 mar 2014
  • Miejscowość: Chojnice
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:CL 55 AMG Kompressor

Napisano 03 lutego 2015 - 15:16

Gdzie nie dzwonie to zawsze ktoś już jedzie po auto/motocykl i trzeba sie spieszyć bo okazja ucieknie :D








Podobne tematy Zwiń