Skocz do zawartości




APEL- nie zabijajcie forum.



22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   mars121


  • Postów: 181
  • Na forum od: 28 kwi 2015
  • Miejscowość: Małopolska
  • Mercedes:W124 2.0E <92r - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 04 maja 2015 - 12:18

Jako analfabeta,galerii raczej nie stworzę,co najwyżej temat,jeśli przenieścrzeczywiście się nie da.
Momentami mam ubaw: cyt
.Podsumowując - temat stworzony przez Ciebie został zamknięty ponieważ łamał kilka punktów regulaminu forum. Regulaminu który jest stworzony po to by każdy następny użytkownik w201/w124 używając wyszukiwarki łatwo trafił na rozwiązanie swojego problemu.
Troszke przecinków Ci brakło :) "nie można"piszemy osobno :) Nie piszę złośliwie,bawi mnie to teraz :)
PYTANIE:
Czy gdyby temat miał tytuł "Kupiłem w124,chcę wróćić do oryginału" W nim opisał bym wszystkie moje watpliwości(przecież naprawdę nie wiem co w nim jest oryginalne,jak wyglądał na fabrycznym placu-o takie rzeczy pytam,klime tez ma dokładana,może abs przerabiany,nie wiem) , czy taki temat może istnieć? W jakim dziale go założyć?

Co do czytania- FAQ przeczytałem całe(dosłownie) nim napisałem cokolwiek.Wiele watków z podobnymi problemami również. Teamatem mojego watku była głównie "niediskonałośc/nieoryginalnośc"wozu. Nie wpiąłem się nikomu do np.ASB z klimatyzacją.
Prosze o odpowiedź na postawione pytanie.



#22 Offline   w0jta5


  • Postów: 5 025
  • Na forum od: 14 lis 2008
  • Miejscowość: Karkonosze
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 maja 2015 - 12:38

Zobacz, swoich błędów nie widzisz, których jest sporo, ale innych już tak. Takie to typowe. Cieszę się, że mogłem poprawić Ci humor brakiem przecinków.

Wyświetl postUżytkownik mars121 dnia 04 maja 2015 - 12:18 napisał

Czy gdyby temat miał tytuł "Kupiłem w124,chcę wróćić do oryginału"...
Nie, ponieważ nadal nie zapoznałeś się z regulaminem, w technicznym wątki nie mogą być formułowane w ten sposób, w galerii również nie mogą być w ten sposób formułowane, tym bardziej z błędem ortograficznym.

Jak już wcześniej wspomniano, w galerii możesz przedstawić swoje auto - opis, zdjęcia, rozkodowany VIN - a tam już forumowicze napiszą co nie jest zgodne z daną serią, poradzą co należy wymienić, jak nie będziesz umiał sam znaleźć to podeślą link do właściwego tematu.

#23 Offline   wojtek81


  • Postów: 5 934
  • Na forum od: 17 wrz 2009
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 maja 2015 - 13:30

Wyświetl postUżytkownik mars121 dnia 03 maja 2015 - 19:18 napisał

Ja dodatkowo pisze z 20letniej "maszyny" i naprawdę się staram poprawiać ale wielokrotne poprawki kilkuzdaniowego tekstu są irytujące

Wyświetl postUżytkownik mars121 dnia 03 maja 2015 - 20:30 napisał

poprawki zajmują mi wieki(klawiatura ma małą czułośc na dotyk,nie umiem pisac patrząc w monitor więc każda poprawa zajmuje ogrom czasu.)
Musisz mieć, widzę, ogrom wolnego czasu, skoro chce Ci się siedzieć tu i klepać te dyrdymały.
Regulamin znasz, zadady panujące nie zmienią się dla jednego pana - czy leniwego, czy niereformowalnego, zwał jak zwał - bo tak jemu łatwiej.

Dość jałowej dyskusji.

Masz jakieś zastrzeżenie i skargi - pisz proszę do któregoś z administratorów serwisu, to te ludziki z czerwonymi "nickami" ( nick to pseudonim, możesz nie wiedzieć ). Z resztą nie wiem, czy 20 lat temu kolorowe monitory były już popularne, więc pisz do tych z mniej szarym "nickiem". Poskarż się, nie wiem, napisz jaki jesteś uciśniony i biedny, poproś o kartę inwalidy polonistycznego.
A potem sprawdź w słowniku jak pisze się "komórka".

Zamykam, nie otworzę, a za następy tego typu smutny temat strzelę ostrzeżenie.






Podobne tematy Zwiń