Skocz do zawartości




- - - - -

Mercedes Special mf2297 Bluetooth?


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   PumaYang


  • Postów: 17
  • Na forum od: 28 lip 2011
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 25 sierpnia 2015 - 17:03

Witam

Mam u siebie w samochodzie radio Mercedes Special mf2297. Czy ktoś się orientuje jak do tego radia zamontować jakiś modół BT ze strumieniowaniem? Jedyne co znalazłem to, że radio ma opcje wyciszenia telefonu. Nigdzie nie widzę, żeby miało aux-in. Chyba, że można jakoś dorobić do tego aux-in? Chciałbym podłączyć pod radio telefon, aby rozmawiać, na głośnomówiącym i słuchać muzyki przez BT. Przy okazji zależy mi na zachowaniu oryginalnego wyglądu. Chyba, że jakoś można zostawić stary panel i go połączyć z nowszym radiem?



#2 Offline   m104


  • Postów: 4 488
  • Na forum od: 24 kwi 2012
  • Miejscowość: /dev/null/
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 25 sierpnia 2015 - 17:11

Aux można dorobić, obeznany elektronik powinien dać radę. Może zainteresuje Cię zmiana radia ? Becker Indianapolis Pro ma bluetooth do połączenia z telefonem i wejście/wyjścia aux.

#3 Gość_krass_


  • Na forum od: --

Napisano 25 sierpnia 2015 - 19:08

Przypominam, że większość starych jak również dziadowskich zestawów BT jak i modułów BT w fabrycznych radiach będzie miało problemy z telefonami z BT 3.0 i Androidem powyżej 5.0
IOS 8 i wyżej tez się sypia multimedia. Nie warto rzezbic.
A2DP to proteza. Streaming bluetooth dobrze działa dopiero w wysokich Parrotach i porównywalnych urządzeniach. Tanio nie warto. A drogo to lepiej kupić dobry zestaw głośnomówiący.

#4 Offline   PumaYang


  • Postów: 17
  • Na forum od: 28 lip 2011
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 27 sierpnia 2015 - 10:26

m104 dzięki, ale indianapolis mi się po prostu nie podoba. Zresztą mf2297 jest od nowości i fajnie jakby takie zostało. Takie dorobienie auxa byłoby moim zdaniem najfajniejszym rozwiązaniem. Jak jest aux to można sobie spokojnie nowy bluetooh pod to podpiąć i wszystko działa jak należy, radio, muzyka, dzwonienie czy tam głos z nawigacji. Teraz pytanie czy ktoś może mi polecić takiego elektronika w okolicach Warszawy co sobie z tym poradzi?








Podobne tematy Zwiń