Skocz do zawartości




Wydzielone z [w201] 2.0 M102 + Turbo - dlaczego zamknięty?



53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   majsterus


  • Postów: 4 467
  • Na forum od: 10 lis 2011
  • Miejscowość: wielkopolskie
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:drugi to za dużo
  • Trzeci Mercedes:skuter chińczyk
  • Inne auto:i rower

Napisano 30 września 2015 - 07:06

"Od pewnego czasu jest jałowa w zasadzie, padło stwierdzenie że to rzecz gustu. Znając nasze podwórkowe realia, starzy wyjadacze, powinniście wiedzieć że tutaj nikogo do swoich racji nie przekonacie na siłę ;) Nie widzę sensu tego ciągnąć. Jedno co pozytywne to to że w większości na kulturalnym poziomie dyskusja prowadzona :ok: cała reszta to bicie piany o wyższość mojszości nad twojszością.

Zamykam i zapraszam Panów do działu technicznego - z taką samą intensywnością :ok:"

- to napisał nasz wszechwiedzący administrator Szafa


Dlaczego powiedz mi, zamykasz za każdym razem tematy w których toczy się burzliwa dyskusja?
TO JEST HYDE PARK. Zdaje się że nie wiesz jaką rolę pełni ten dział?
Czy ktoś komuś tutaj naubliżał? Pobił kogoś? Może i dyskusja nie prowadzi do niczego- nie Tobie jednak to oceniać skoro się toczy. A czy ma sens to się okaże.
Oczywiście Ty tutaj masz władzę i nikt nie ma prawa Ci "podskoczyć"
To samo zrobiłeś w temacie z giełdą....zupełny brak argumentów. Zamknięte i koniec. Bo Ty tak uważasz.

Wejdź sobie na elektorda.pl zobacz jak tam żyje to forum. Czasami warto podpatrzeć innych.



#2 Offline   biszkopt


  • Postów: 887
  • Na forum od: 27 wrz 2013
  • Miejscowość: Poznań
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:124 300 CE-24

Napisano 30 września 2015 - 08:21

Nie wiem o co chodzi, ale zgadzam się z "przedmówcą".


Proponuję założyć drugi HydePark jako sub forum istniejącego już HydeParku.

#3 Gość_krass_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 08:41

https://pl.m.wikiped...rawo_oligarchii :D



Dlatego najlepiej od razu przejść do oligarchii. Dużo nerwów i czasu się wtedy oszczędza. ;)

#4 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 30 września 2015 - 08:43

W sumie majster to jest walka o chwilę spokoju. Jak widać zostaliśmy "najechani" i macierewicz dobrze stwierdził że w tym jest drugie dno. Jednak rozmowa co ciekawe idzie bardzo kulturalnie. Dla mnie też ona nie ma sensu bo ten co lubi "mamuśki" wie czego oczekiwać i córka nie zawróci mu w głowie mimo usilnych starań. Z drugiej zaś strony córka ma wiele argumentów za sobą, ale nie jest to powód żeby kogokolwiek piętnować.
Osobiście mam auto ze "starej" epoki i z tej ciut nowszej - szczerze to nie ma opcji porównywać ich bo to zupełnie inne auta i jedno ma wiele lepszego od drugiego i odwrotnie, ale i tak dla mnie starsza epoka ma u mnie wyższe miejsce

#5 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 08:50

pawel14b3

Popatrz od kiedy tu siedzimy, potem zastanów się co napisałeś o "najechaniu".
Nie bądź Macierewiczem i ujawnij to drugie dno, bo jak widać wiesz coś, czego nie wiemy "my" (w domyśle "ci źli"). To, że ktoś wsadził swoimi ignoranckimi i naiwnymi wypowiedziami dotyczącymi lcd kij w mrowisko i ludzie, którzy na codzień tworzą oprogramowanie, schematy i projekty tych lcd postanowili te (za przeproszeniem) bzdury skorygować, nie upoważnia do snucia smoleńskich teorii spiskowych.

Podpowiem, że z "w 1 2 4 . p l" nie mamy NIC wspólnego, więc nie masz co tam węszyć. :)

Użytkownik Kamien edytował ten post 30 września 2015 - 08:51


#6 Gość_krass_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:10

Na*****rani zostaliście a nie najechani. Każdy tylko czeka, żeby białe forum dewastowac... To jest początek megalomanii.

Puknij się.

Proszę administratora niniejszym, żeby usunął moje konto. Z majsterusem mogę się wykłócać i było miło i chętnie powtórzę, ale z abderytą i knujem nie mam zamiaru.

I jeszcze te teksciki? "co ciekawe bardzo kulturalnie"? Chłopie, Ty z chamstwa i tego, tak chętnie przypominanego, macierewiczyzmu jesteś słynny na każdym forum - niezależnie od tego, czy na nim zarejestrowany jesteś czy nie.

Lord Zekanda, gdybyś poświęcił choć sekundę na czytanie, to byś wiedział, że scaliles posty dwóch użytkowników.
Znamienne, niestety.

#7 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:15

Proszę odłączyć mój post. Nie życzę sobie być traktowanym jako alterego krassa. To, że wielu sprawach się z nim zgadzam, nie znaczy, że nim jestem.

#8 Gość_mercedres92_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:17

Właśnie. Co to za zamykanie wątków w hyde parku.
Ja nawet nie zdążyłem pochwalić się kieszeniami z okulara, które były zgnite niczym w klasycznej beczce, dzięki czemu oko może pretendować do grona klasyków.

#9 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 30 września 2015 - 09:20

Skoro prezentujecie te samo logo i ten sam ignorancki ton przyjmowania innych argumentów to coś ten Macierewicz ma rację, ale nie o tym jest ten temat. Tylko o tym że lcd to tania tandetna masówka. Ja całkowicie się z tym zgadzam bo co to jest zamówić 1 milion świecidełek i kupić program od jakiejś mądrej głowy.
Z drugiej strony. Przecież wszyscy naprawiacie, macie styczność z tymi programami to może napiszecie do producentów że stworzycie o 10% tańsze softy. Jest to tak tanie i masowe rozwiązanie że moje dzieci w zabawkach maja jakieś tablety kupione po 1zł i wcale im ani mi tego nie szkoda.

Co do produkcji taśmowej w124 to na tamte lata to był to ogromny postęp w przyśpieszeniu i zoptymalizowania kosztów produkcji. Wyprodukowano ogrom sztuk przy zachowaniu jakości na najwyższym poziomie, która jak widać do tej pory się potwierdza. Ja to widzę tak - stworzono świetny produkt w czasach które wymagały takiego produktu, a teraz są czasy lcd i też tworzone są takie produkty by wymaga tego rynek i nie znaczy to że ten który lubi tamte produkty jest zły, albo mniej inteligentny. Po prostu ceni coś więcej niż tylko jednorazowe kolorowe świecidełka
Ament

, zaiste jest że masz swoje zdanie i jesteś z tego dumny, a to że ktoś ma swoje zdanie i chce/umie go bronić wedle Twojej opinii staje się chamem. Dlatego jetem jaki jestem i jestem tam gdzie jestem, a na resztę mam głęboko i wiesz co ??? Jest mi z tym dobrze ;)

#10 Gość_krass_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:24

Ignorantem jesteś Ty, bo nie wiesz a piszesz. Chciałeś napisać, że reprezentujemy AROGANCKI ton.

I powtarzam - nie masz zielonego pojęcia ani o warunkach produkcyjnych ówczesnych ani obecnych. Najbledszego.

Czekam na deaktywacje i usunięcie. Im szybciej to się stanie, tym mniej będziesz musiał się osmieszac kolejnym swoim postem.






Podobne tematy Zwiń