Skocz do zawartości




Wydzielone z [w201] 2.0 M102 + Turbo - dlaczego zamknięty?



53 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 30 września 2015 - 10:13

Nie wycofałem się !!! Nigdy nie wycofuję się z tego co napisałem/powiedziałem, ale skoro włączyłeś tryb obrażania i działania na szkodę tej piaskownicy to po co dyskutować na takim poziomie ???
Zapoznaj się z formą rezygnacji i dopiero wtedy ostentacyjnie tup nóżką bo tak zabawnie się to odbiera



#22 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 10:14

pawel14b3

na razie to druga strona zachowuje się jak szklana kula, stwierdzając (bez podania żadnych dowodów) że zrobiliśmy najazd, że się nie znamy, że nigdy nie siedzieliśmy w w222, że nigdy nie rozbieraliśmy żadnego sterownika, że nie znamy się na elektronice oraz nie mamy pojęcia o kosztach produkcji.

Wnioski wyciągasz złe, może dlatego, że zaślepiony jesteś miłością do pseudo-klasycznej motoryzacji w baleroniastym wydaniu. To właśnie Wy piszecie na każdym kroku, że lcd to tania tandeta. Wypieranie się teraz tych słów świadczy o wybiórczej pamięci i ignorowaniu podstawowych zasad logicznego myślenia.

Argumenty? Na razie nie przedstawiliście żadnych konkretnych argumentów, poza jednym: "to rzecz gustu". Oczywiście z nim się zgadzam. Szkoda, że nie zaprezentowaliście żadnego innego.

Koszty? Jeśli dla Was koszt wyprodukowania licznika z W124 (z wersji bez komputera), składającego się z płytki drukowanej, kilkunastu żarówek, zabezpieczenia przepięciowego, mechanizmu licznika km i kilku wskazówek jest wyższy niż koszt wyprodukowania samodzielnego urządzenia elektronicznego zawierającego nanotechnologię i specjalistyczne oprogramowanie (jakim jest wspomniany wcześniej wyświetlacz lcd), to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać.

Szkoda, że krass nie może pokazać faktur z opracowywania takich liczników i ekranów dotykowych, może wtedy poziom ignorancji nieco by się obniżył.

Użytkownik Kamien edytował ten post 30 września 2015 - 10:18


#23 Gość_krass_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 10:21

W sumie to mógłbym. :D

Na rozwój tej małej słuchawki z pilotem w tylnej kanapie w222 poszło kilka milionów Euro na sam rozwój prototypu i analizę Lastenheftu. A to detal, który Daimler dał nam w zasadzie już gotowy.

Ona ma galwanizacje robioną na takiej linii w Saxonii, że nawet Bentley na desce ma gorszą na dekorach.
A ten tytułowy wyświetlacz? Jeżeli ktoś uważa, że to kupa, to niech se uważa. Ziemia jest płaska, display na MOST w 222 jest do dupy.

Ale uny wio lepij i licznik z balerona jest najlepszy. Majo święte klasyki które się nie psują i odrastają im mikrony lakieru.

Mam w dupie. Nie będę jak Stasia Bozowska na siłę edukował. Polactwo wygrało.

Użytkownik krass edytował ten post 30 września 2015 - 10:27


#24 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 10:22

Tylko wiesz, Macierewicz stenogramy i nagrania też podważa. Coś czuję, że to jednak walka z wiatrakami. ;)

#25 Offline   kompressor


  • Postów: 65
  • Na forum od: 20 maj 2013
  • Miejscowość: ZS
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 208 99r

Napisano 30 września 2015 - 10:25

Ja chciałbym tylko sprostowac: to ja jeste agent sterowny przez "łysego z Kołobrzega" a że się dobrze kamufluje to przestrzelono tutaj pomawiajac inne anomalie o te czyny.
Dziekuje.

#26 Offline   Aero


  • Postów: 367
  • Na forum od: 04 lis 2011
  • Miejscowość: Beskidy
  • Mercedes:W124 3.0D <93r. - OM603
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W124 300 TE 89'

Napisano 30 września 2015 - 10:27

Wyświetl postUżytkownik pawel14b3 dnia 30 września 2015 - 08:43 napisał

Jak widać zostaliśmy "najechani"

Gruzini "najeżdzajo" fora:
Dołączona grafika

Z użytkownikami krass, Kamien, mercedres92 :E

#27 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 10:28

Masz niepełną listę agentów. Mało tego, że się od tych 6-7 lat nie zorientowaliście, to zakrawa o śmieszność. :)

#28 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 30 września 2015 - 10:36

Wyświetl postUżytkownik Kamien dnia 30 września 2015 - 10:14 napisał

To właśnie Wy piszecie na każdym kroku, że lcd to tania tandeta.
Ko się wypiera ???

Wyświetl postUżytkownik Kamien dnia 30 września 2015 - 10:14 napisał

Koszty? Jeśli dla Was koszt wyprodukowania licznika z W124 (z wersji bez komputera), składającego się z płytki drukowanej, kilkunastu żarówek, zabezpieczenia przepięciowego, mechanizmu licznika km i kilku wskazówek jest wyższy
Pomyśl że te żarówki musieli wyprodukować ludzie, te wskazówki również i potem ludzie musieli to złożyć i to bez kosmicznych programów komputerowych i policz koszta pracy ludzkiej wtedy i teraz

Wyświetl postUżytkownik Kamien dnia 30 września 2015 - 10:14 napisał

niż koszt wyprodukowania samodzielnego urządzenia elektronicznego zawierającego nanotechnologię i specjalistyczne oprogramowanie (jakim jest wspomniany wcześniej wyświetlacz lcd), to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać.
Co w tym jest najdroższe nano technologia, czy program ??? I to i to produkowane jest masowo do wszelkiego rodzaju innych pojazdów i urządzeń, a wdrożenie produktu to zupełnie co innego niż jego produkcja. Bo mimo nanotechnologii i innych złotych klamek mercedes nie ogłosił pobicia rekordu w kosztach projektu w 140 tylko stwierdził że jakość ma być na jego poziomie. Co z automatu wiadome jest że to mit i chwyt reklamowy, ale my się nie znamy bo lcd to jest dla nas jak lot w kosmos ...

#29 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 10:45

Wyświetl postUżytkownik pawel14b3 dnia 30 września 2015 - 10:36 napisał

Ko się wypiera ???

"Takie wnioski wyciągnąłem czytając bo majster nie napisał że nie lubi i dla niego jest to tandeta"

Cytacik wystarczy?

Wyświetl postUżytkownik pawel14b3 dnia 30 września 2015 - 10:36 napisał

Pomyśl że te żarówki musieli wyprodukować ludzie, te wskazówki również i potem ludzie musieli to złożyć i to bez kosmicznych programów komputerowych i policz koszta pracy ludzkiej wtedy i teraz

Made my day. Napisz jeszcze, że błotniki klepali na kopycie robotnicy przymusowi z Polski w 1940 r., a teraz wszystko jest produkowane przez leśne skrzaty i wróżki. :)

Wyświetl postUżytkownik pawel14b3 dnia 30 września 2015 - 10:36 napisał

Co w tym jest najdroższe nano technologia, czy program ??? I to i to produkowane jest masowo do wszelkiego rodzaju innych pojazdów i urządzeń, a wdrożenie produktu to zupełnie co innego niż jego produkcja. Bo mimo nanotechnologii i innych złotych klamek mercedes nie ogłosił pobicia rekordu w kosztach projektu w 140 tylko stwierdził że jakość ma być na jego poziomie. Co z automatu wiadome jest że to mit i chwyt reklamowy

Aaaa, czyli kosztów wdrożenia nie liczymy? Ciekawe, ciekawe. Zadzwoń do MB i powiedz, że masz rewolucyjną metodę liczenia kosztów produkcji, nieuwzględniającą kosztów wdrożenia. Księgowi się ucieszą, bo im słupki skoczą w górę. Ignorant level 10000%.

Wyświetl postUżytkownik pawel14b3 dnia 30 września 2015 - 10:36 napisał

ale my się nie znamy bo lcd to jest dla nas jak lot w kosmos ...

Współczuję.

Dla mnie EOT - z ignorancją i niewiedzą nie wygra się w internetach. Janusze, a co gorsza Janusze pasjonaci są gorsi niż beton w PZPN. :) Życzę dalszego, niezmąconego logicznym myśleniem przeświadczenia, że jeździcie RĘKODZIEŁEM. :)

Użytkownik Kamien edytował ten post 30 września 2015 - 10:50


#30 Offline   szafa


  • Postów: 6 373
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 30 września 2015 - 10:56

Wyświetl postUżytkownik majsterus dnia 30 września 2015 - 07:06 napisał

Dlaczego powiedz mi, zamykasz za każdym razem tematy w których toczy się burzliwa dyskusja?


Bo... np. II.XI Nie wywołuj konfliktów i nie poruszaj drażliwych tematów, które mogłyby zburzyć przyjazną atmosferę na forum

Powyższy zapis tyczy się całego forum, nie wybranych działów. Jeżeli chcecie porozmawiać o analogach i digitalach przedstawiając ich wady i zalety to OK, ale jeżeli usilnie próbujecie siebie przekonać że wasz gust jest gustowniejszy od innych gustu to podciągam to pod powyższy zapis regulaminu. Bluzgi już zaczęły padać, i krass miał w nosie moje upomnienie...

Nikt tu nie mam czasu na tracenie kilku godzin z życia aby później analizować kto kogo pierwszy obraził, aby każdemu po kolei na PW tłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej i na koniec i tak wyjść na tych tych złych i niedobrych, cokolwiek byśmy zrobili. Osobiście wole temat w zarodku ukrócić bo jak napisałem, dla mnie temat bez sensu, bicie piany o tym kto ma lepszy gust i dorabianie do tego ideologii.






Podobne tematy Zwiń