Skocz do zawartości




- - - - -

Numer odmy silnika m013


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   Pitu124


  • Postów: 67
  • Na forum od: 12 sie 2014
  • Miejscowość: bytom
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W124 300E

Napisano 04 kwietnia 2016 - 21:38

Witam , potrzebuje na już numery odm dla m103. Szukam a udało mi się znaleść tylko jeden - 1030941082 , jest to odma od pokrywy zaworów na obudowe filtra powietrza nie ? Następnie potrzebuje numer takiej krótkiej odmy (fajki) od pokrywy zaworów do głowicy (tak sądze). Wymieniem je , raz dla tego bo są popękane i miałem bardzo dziwny przypadek , zrobiłem dużą trasę ponad tys. kilometrów i zaczeło mi gubić olej z silnika około co 350km zapalała się lampka oleju . Robiłem dolewki , wycieków nie widziałem ale następnego dnia gdy byłem już na miejscu a silnik wystygł zajrzałem pod maskę a tam DUŻY wyciek praktycznie dookoła pokrywy zaworów( wyjeżdżałem spod domu-zero wycieków. Jakieś pomysły ? ja pomyślałem , że jakaś odma się zatkała ? Dodam , że wcześniej przed trasa nie brał / gubił oleju. A uszczelkę pod pokrywą wymieniałem jakieś 2tyś. kilometrów temu. Jeszcze jedno prosiłbym także o nr. uszczelki pod pokrywę zaworów ponieważ przebywam w DE i jak na razie kupno podstawowych rzeczy robi mi tu problemy . POZDRO



#2 Offline   Pitu124


  • Postów: 67
  • Na forum od: 12 sie 2014
  • Miejscowość: bytom
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W124 300E

Napisano 04 kwietnia 2016 - 21:40

Proszę moderatora o poprawę nazwy tematu (m103) :)








Podobne tematy Zwiń