Skocz do zawartości




- - - - -

[W163] Regeneracja maglownicy.


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   dawid51Gt


  • Postów: 72
  • Na forum od: 23 paź 2015
  • Miejscowość: Warszaw
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:ML 350 (W163)

Napisano 12 kwietnia 2016 - 09:18

Witam
Taką mam diagnozę magiel puka :( suchy jak wiór ale luzy są . Ma ktoś jakieś doświadczenie jeśli chodzi o regenerację .Firm takich sporo , różnice w cenach też spore od 500 - 1000zł . Większość to realizacje wysyłkowe są jakieś firmy które polecacie lub zdecydowanie odradzacie ?
A może ma ktoś magiel do ML350 (03) nie wiem czy rok i motor coś zmienia ale podaje pełne info .



#2 Offline   dawid51Gt


  • Postów: 72
  • Na forum od: 23 paź 2015
  • Miejscowość: Warszaw
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:ML 350 (W163)

Napisano 13 kwietnia 2016 - 21:08

Zrobiłem zwiad ceny różne, ale wiecie co mnie zastanawia . Te maglownice oddaje się na zasadzie wymiany tak że cała operacja kilka godzin wyjąć włożyć . Spytałem w warsztatach nazwijmy to specjalizujących się w MB czy każda maglownica jest taka sama chodzi o przełożenie zależnie od wersji silnikowej . Jakież było moje zdziwienie kiedy wszyscy twierdzą że w W163 są takie same magle . Czyli flagowe AMG skręca i prowadzi się tak samo beznadziejnie i nie precyzyjnie jak moje 350 i cała reszta .
Ale wróćmy do tematu czy ma ktoś jakieś doświadczenia w tej materii , chodzi mi o firmy które wykonują tą regenerację w zasadzie na terenie całego kraju z warsztaty zajmują się jedynie wymianą więc pytam o te ewentualne firmy regenerujące.

#3 Offline   k0niu86


  • Postów: 287
  • Na forum od: 17 sty 2012
  • Miejscowość: Rzeszów / Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:ML320 W163

Napisano 17 kwietnia 2016 - 09:59

Sam jestem ciekawy, wydaje mi się, że temat na części forum E klasy mógłby spotkać się z większą atencją. Ja tak zrobiłem pytając o silnik :P








Podobne tematy Zwiń