Skocz do zawartości




- - - - -

[w140] 1996 Podłączenie emulatora zmieniarki do radia


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   MercPanda


  • Postów: 39
  • Na forum od: 15 kwi 2016
  • Miejscowość: Wilczyn
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1996
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w140 S500
  • Trzeci Mercedes:w202 C200 kompressor

Napisano 05 lipca 2016 - 11:53

Witam,
chciałbym zakupic emulator zmieniarki do radia. Radia jakie mam: Alpine CDA 9847 i Becker Audio 10 na kasety. Ten 2 bardziej pasuje do tematyki wnetrza. Pytanie, czy da radę obsłużyc emulator zmieniarki typu Xcarlink?
Nagłośnienie jakie mam w samochodzie to Bose- 12 głośników, oryginalny wzmacniacz w bagażniku. Fajnie byłoby tak dobrać całość, żeby wykorzystać potencjał sprzętu. Wiem ,że seryjnie było tam radio z nawigacją, bodajże becker i zmieniarka cd alpine.
Proszę o poradę.



#2 Offline   maciek500


  • Postów: 52
  • Na forum od: 31 maj 2016
  • Miejscowość: Białystok
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W140 S600L
  • Trzeci Mercedes:W220 Lorinser F1 S500L
  • Inne auto:W140 S500 Lang

Napisano 06 lipca 2016 - 07:15

W kilku autach podłączyłem takie zmieniarki, działa wszystko bez względu na to jakie audio masz. Wszystko będzie działać.
Warunki jakie musisz spełnić aby szybko i bezproblemowo podłączyć emulator
-zamówić zmieniarke z gotową kostką do twego auta (taki adapter ktory wpinasz pomiedzy radio a zmieniarke cd)
- tak, powinienes miec podłączona zmieniarke cd

Znam wiele osób które kupily takie zmieniarki usb a teraz leza bezużyteczne, bo pozalowali dolozyc 30zl na gotowy kabel z wtyczka. Jesli nie posiadasz zmieniarki CD- chyba da się to uruchomić, ale mi sie to nie udalo nigdy.

Zalozenie emulatora przy spelnionych warunkach podanych przeze mnie zajmuje ok 30sek. Plug and play. Have fun








Podobne tematy Zwiń