Skocz do zawartości




- - - - -

[W140] Klima naprawa okolice Grodziska Mazowieckiego


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   paolo35


  • Postów: 8
  • Na forum od: 16 lut 2012
  • Miejscowość: Siemianowice Śląskie
  • Mercedes:W124 2.5D turbo - OM602
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W140 500 SE 96r
  • Trzeci Mercedes:Sprinter 210D 2,9tdi 00r

Napisano 11 lipca 2016 - 12:23

[W140]Dzień dobry wszystkim czytającym mam problem z klimą w W140 padła prawdopodobnie skraplacz(chłodnica), ale nic do końca nie wiadomo czy ktoś może polecić pewny lub dobry serwis co mnie nie puści mnie z torbami (może ktoś z forum ma taki i może logicznie pomóc). Nie znam serwisów w okolicach Grodziska Mazowieckiego może Warszawa albo inne miasta, co podpowie jaki najlepszy co do jakości i ceny skraplacz wybrać oraz zrobi to solidnie i pewnie. Mam nadzieję że to tylko skraplacz a nie coś innego. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :D.

Użytkownik paolo35 edytował ten post 11 lipca 2016 - 12:27




#2 Offline   kostek


  • Postów: 108
  • Na forum od: 30 lip 2015
  • Miejscowość: warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1996
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:w140

Napisano 11 lipca 2016 - 12:54

Wyświetl postUżytkownik paolo35 dnia 11 lipca 2016 - 12:23 napisał

[W140]Dzień dobry wszystkim czytającym mam problem z klimą w W140 padła prawdopodobnie skraplacz(chłodnica), ale nic do końca nie wiadomo czy ktoś może polecić pewny lub dobry serwis co mnie nie puści mnie z torbami (może ktoś z forum ma taki i może logicznie pomóc). Nie znam serwisów w okolicach Grodziska Mazowieckiego może Warszawa albo inne miasta, co podpowie jaki najlepszy co do jakości i ceny skraplacz wybrać oraz zrobi to solidnie i pewnie. Mam nadzieję że to tylko skraplacz a nie coś innego. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :D.
to i ja się dołączę do pytania, Warszawa i okolice








Podobne tematy Zwiń