Skocz do zawartości




- - - - -

osłny podwozia W163


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   dawid51Gt


  • Postów: 72
  • Na forum od: 23 paź 2015
  • Miejscowość: Warszaw
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:ML 350 (W163)

Napisano 14 września 2016 - 09:01

Witam
Mam pytanie , moje auto to W163 ML350 . Męczy mnie że nie mam pod nim żadnej z tych osłon pod autem . Gdzieś tam zwiad zrobiłem i proszę o info .Czy te główne osłony na przodzie to mała pod zderzak + silnik + skrzynia ? I czy model silnika ma jakiekolwiek znaczenie , większość zamienników jest uniwersalne a wygląda tak samo jak OEM więc chyba niema znaczenia ale wolę się upewnić .Pójdę jednak w jakieś używane ale w oryginale bo one są jednak jakościowo lepsze .

Pozdrawiam



#2 Offline   k0niu86


  • Postów: 287
  • Na forum od: 17 sty 2012
  • Miejscowość: Rzeszów / Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:ML320 W163

Napisano 16 września 2016 - 13:57

Wyświetl postUżytkownik dawid51Gt dnia 14 września 2016 - 09:01 napisał

Witam
Mam pytanie , moje auto to W163 ML350 . Męczy mnie że nie mam pod nim żadnej z tych osłon pod autem . Gdzieś tam zwiad zrobiłem i proszę o info .Czy te główne osłony na przodzie to mała pod zderzak + silnik + skrzynia ? I czy model silnika ma jakiekolwiek znaczenie , większość zamienników jest uniwersalne a wygląda tak samo jak OEM więc chyba niema znaczenia ale wolę się upewnić .Pójdę jednak w jakieś używane ale w oryginale bo one są jednak jakościowo lepsze .

Pozdrawiam

Cześć!

też się rozglądam więc daj znać co załatwiłeś :)

#3 Offline   dawid51Gt


  • Postów: 72
  • Na forum od: 23 paź 2015
  • Miejscowość: Warszaw
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:ML 350 (W163)

Napisano 13 października 2016 - 14:00

To ja wrócę do tematu bo właśnie osłony trafiły na swoje miejsce . Kupione wcześniej czekały na taki jakby przegląd olejowy który też dzisiaj zrobiłem .Więc osłony kosztowały mnie 350zł za dwie mniejsze używki i 230zł za tą dużą (była taka jedna jedyna NOWA na allegro i faktycznie jest nowa i oryginał ) .Spinki część dostałem OEM w tym zestawie za 350zł a część kupiłem zamienników w takim dobrym sklepie z lakierami samochodowymi , bez problemu można dobrać. Przy okazji tych dzisiejszych olejowych tematów wyszła drobna usterka - dżwigienka do czujnika regulacji poziomu świateł (przy zawieszeniu ) była urwana czyli że świeciły w dół niby awaryjnie . Temat też ogarnięty więc auto do zimy i ogólnie na rok przeglądnięte chyba .Trochę mnie ten ML pociągnął po kieszeni ostatnio bo oleje filtry ,osłony do tego OC (strasznie podrożało ) i przegląd - no kumulacja wydatków samochodowych .








Podobne tematy Zwiń