Skocz do zawartości




- - - - -

Alarm, kierunki i dziwne zachowanie kontrolek.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Offline   kdd


  • Postów: 46
  • Na forum od: 08 sie 2016
  • Miejscowość: Dębnica Kaszubska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:300SE W140
  • Trzeci Mercedes:S500 W221
  • Inne auto:C180 W202

Napisano 26 września 2016 - 23:39

Witam,

W140 z 1991.

Mam zamontowany oryginalny alarm, który od jakiegoś czasu nie działa. Nie wiem kompletnie, za co najpierw się zabrać. W internecie nie znalazłem opisu miejsca centralki takiego alarmu. Co ciekawe i może mieć związek z brakiem alarmu to to, że przy zamykaniu i otwieraniu samochodu miga tylko prawy kierunek. Na schemacie pompki centralnego zamka znalazłem podpis właśnie o alarmie, a z wiązki (największej kostki) owej pompki wychodzi kabelek brązowo czarny z pojedynczą końcówką. Nie mam pojęcia, do którego pinu w pompce go podłączyć, o ile w ogóle on ma tam swoje miejsce. Jeśli ktoś wie, lub ma zbliżony rocznik samochodu i taka samą wtyczkę, bardzo bym prosił o sprawdzenie wiązki pompki centralki i ewentualnie o zrobienie zdjęć.

Pytanie drugie to sprawa wariujacych kontrolek przy licznikach przy włączaniu kierunków. Doczytałem się, że to jakiś problem z samym licznikiem i jego płytką? Jakieś sugestie?

Kolejna sprawa to domykanie okien i dachu przy zamykaniu samochodu. Da się to ustawić samemu?

Dzięki za ewentualną pomoc










Podobne tematy Zwiń