Skocz do zawartości




- - - - -

Klamka bagażnika wysuwa się przy otwieraniu drzwi


22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   kdd


  • Postów: 46
  • Na forum od: 08 sie 2016
  • Miejscowość: Dębnica Kaszubska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:300SE W140
  • Trzeci Mercedes:S500 W221
  • Inne auto:C180 W202

Napisano 03 października 2016 - 14:43

Z tego co wiem to raczej coś jest zepsute. Najgorzej, że nie wiem, gdzie szukać centralki alarmu. Może sam bym coś pokombinował.



#22 Offline   kdd


  • Postów: 46
  • Na forum od: 08 sie 2016
  • Miejscowość: Dębnica Kaszubska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:300SE W140
  • Trzeci Mercedes:S500 W221
  • Inne auto:C180 W202

Napisano 05 października 2016 - 18:59

Mam jeszcze kilka pytań, a nie chcę zakładać nowego tematu, bo to w sumie pierdoły - czysta ciekawość. Byłbym mega wdzięczny, gdyby ktoś pomógł :)

Z wtyczki tylnego lewego wkładu lampy wychodzi taki mostek, a z niego biały kabelek. Możliwe związek z niedziałającymi lewymi kierunkami przy zamykaniu/otwieraniu? Może ma ktoś schemat tej wtyczki do lamp tylnych? Nie chcę na razie nic tam ruszać, na razie samochód musi być gotowy do jazdy.:
Dołączona grafika

Trzeci, biały i chyba nieoryginalny kabelek(zaznaczony na czerwono) idzie do środka (na zdjęciu też inne pytanie):
Dołączona grafika

Z lewej strony bagażnika w pobliżu anteny wisi taki niepodłączony kabelek. Znalazłem stronę https://goo.gl/3Ig4Lo jednak wciąz nie jestem pewien do czego to służy, bo widzę dosyć dużo możliwości.:
Dołączona grafika

Pod maską do pokrywy filtra kabinowego i rezystora dmuchawy wchodzi jeden czujnik, który nie mam pojęcia, co robi, a był przez pewien czas wyjęty oraz jakaś wtyczka, która wciąż jest luźna.
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Zewnętrzna klamka kierowcy nie wraca na swoje miejsce. Wymontowałem ją i teraz nie wiem, czy smarować zwykłym smarem, czy może czymś specjalnym?

Użytkownik kdd edytował ten post 05 października 2016 - 19:16


#23 Offline   kdd


  • Postów: 46
  • Na forum od: 08 sie 2016
  • Miejscowość: Dębnica Kaszubska
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:300SE W140
  • Trzeci Mercedes:S500 W221
  • Inne auto:C180 W202

Napisano 09 października 2016 - 13:04

Okazało się, że ten biały kabelek idący do wtyczki świateł był winny wysuwaniu klamki przy otwarciu tylnych drzwi :) Oświetlenie bagażnika też się świeci przy otwarciu drzwi, gdy bagażnik jest zamknięty. Jest Ktoś w stanie znaleźć racjonalny powód, dla którego ktoś pociągnął taki kabelek do kabiny? Mi przychodzi do głowy tylko to, że komuś zależało na szybkim zużyciu pompki.








Podobne tematy Zwiń