Skocz do zawartości




- - - - -

[w140] Zwarcie, pali bezpiecznik 11 w bagażniku , cały czas Pali się lampka kabinowa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Offline   bujemuje


  • Postów: 134
  • Na forum od: 23 lis 2014
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w140 3.2 b+g

Napisano 29 marca 2017 - 17:24

Witam . No nie mogę mieć jednego chociaż miesiąca przejechanego bez usterki. Tym razem dopadło mnie coś dziwnego podjechałem pod dom zaciągnąłem ręczny wychodze zamykam samochód i alarm (dokładany razem ze sterownikiem centralnego zamka) daje mi znać że króreś drzwi nie zamknięte. Zonk ale sprawdzam wszystkie pozamykane. I tak stoje i patrze klikam na pilocie otwórz i zamknij na przemian a drzwi się nie zamykają. Wkładam kluczyk w zamek przekręcam a tu zamykają się tylko od kierowcy i nic więcej . Myśle może alarm się zje*** więc odłączam go od zasilania a tu dalej to samo drzwi się nie zamykają z kluczyka i cały czas świeci się lamka kabinowa z przodu . Wyciągnąłem i odłączyłem wszystkie krańcówki w drzwiach ale to nic nie pomaga . Dalej się świeci. Poszedłem i sprawdzam bezpieczniki okazało się że w bagażniku 11 jest spalony (20A) wkładam drugi i odrazu pali. Wkładam na próbę 30A i też pali. poszedłem zgasiłem lamke kabinową żeby się nie świeciła jak są otwarte drzwi odłączyłem wszystkie krańcówki zamknąłem rygiel zamka bagażnika i dalej pali bezpiecznik, odłączyłem pomke centralnego i to samo. Dodatkowo zaobserwowałem nie wysuwającą się klamke bagażnika i brak światła w bagażniku. Co może odpowiadać za to że pali się ten bezpiecznik i cały czas świeci lampka kabinowa gdzie szukać przyczyny ?










Podobne tematy Zwiń