Skocz do zawartości




- - - - -

Problem z oświetleniem pojazdu


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   Bella1994


  • Postów: 2
  • Na forum od: 15 wrz 2017
  • Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 września 2017 - 11:00

Witam,swojego mercedesa posiadam stosunkowo krotko bo dopiero od kwietnia i narazie staram sie poznac jego niuanse. Mam problem,ostatnio a dokladniej wczoraj zauwazylem pewna usterke,nie wiem od kiedy tak sie stalo gdyz samochodu uzywam glownie w dzien i nie moglem tego dostrzec,mianowicie przestalo dzialac oswietlenie pojazdu,tj podswietlenie zegarow,panelu srodkowego (pokretla,przyciski itp) podswietlenie radia (mam oryginalny becker,radio samo w sobie dziala wyswietlacz dziala nie dziala jego podswietlenie w nocy ,tj gwiazda mercedesa napis becker classic itp) nie dziala podswietlenie pokretla wlaczania swiatel,nawiewy,czyli nie swieci cala deska rozdzielcza,nie dziala brzęczyk ostrzegawczy i nie podswietla sie tablica rejestracyjna, wszystko pozostale dziala,lampy na zewnatrz,wewnatrz oswietlenie na suficie,podswietlenie schowka tez. przeczytalem ze moze za to odpowiadac bezpiecznik nr3. ale sprawdzilem i jest ok. czytalem cos o czerwonym bezpieczniku za zegarami i o sciemniaczu. (odrazu mowie ze sciemniac sprawdzalem czy nie jest po prostu wylaczony) jest to o tyle dziwne ze wymienilem na wszelki wypadek bezpiecznik nr3 bo on odpowiada za podswietlenie deski rozdzielczej,tylnej lampy pozycji prawej brzęczyka ostrzegawczego i tablicy rejestarcyjnej. i nadal nie dziala to wszystko co wyzej napisalem ale dziala prawa lampa tylna. ktos ma moze jakis pomysl?



#2 Offline   carl00s


  • Postów: 2 000
  • Na forum od: 22 lut 2009
  • Miejscowość: Koszalin
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 września 2017 - 12:52

1. Tytuł tematu niezgodny z regulaminem.
2. Problem był poruszany wielokrotnie, podane jest rozwiązanie. Nie lenimy się, używamy opcji "szukaj".








Podobne tematy Zwiń