Skocz do zawartości




- - - - -

Wybór innego radia niefabrycznego Pioneer


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Offline   RETROKLASYK


  • Postów: 2
  • Na forum od: 28 sty 2018
  • Miejscowość: Wrocław
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 28 stycznia 2018 - 03:23

Mam do Was pytanko: od jakiegoś czasu szukam fajnego radyjka do swojego CE, gdyż obecne które posiadam wogóle do tego auta nie pasuje.

Przeglądałem dużo ofert różnych modeli Beckera. Niestety te które mi się podobają są b. drogie: min. Grand Prix i Mexico.
Niższe modele jakoś mi nie leżą.
Przypomniało mi się i kiedyś w jednym z autek podobnego charakteru i wieku jak W124 - miałem kiedyś radyjko Pioneer KEH M8000.
W latach 90 był to bardzo wysoki model do aut wyższej klasy, aut klasy premium.
Pamiętam iż chyba w latach 90 Pionieer bardzo mocno reklamował się w ówczesnej prasie motoryzacyjnej m.in. w Auto Sukces i prezentował w reklamach wykorzystanie w wysokich modelach MB z owego czasu.

Dołączona grafika

Dla tych którzy nie kojarzą tego czasopisma zwrócę uwagę iż Auto Sukces bardzo mocno lobbowało MB - prezentując relacje z różnych imprez organizowanych przez MB oraz głównego dealera MB na PL - Sobiesława Zasadę.

Pytanie czy ktoś z Was kiedyś zetknął się z wykorzystaniem tego modelu radia w W124 lub 126??

Mnie osobiście w/w radyjko się podoba i wydaje mi się że byłoby fajnym i zarazem indywidualnym wyposażaniem mojego auta. Myślę że dobrze wpisuje się w klimat auta - jednocześnie będąc na tamte lata wysokim i nowoczesnym modelem. Podświetlenie wyświetlacza (czcionki na wyśw.) w kolorze bursztynowym współgra z podświetleniem deski rozdzielczej i instrumentów wyposażenia w aucie.
Powiedzie co myślicie o takim wyborze

Dołączona grafika

Użytkownik RETROKLASYK edytował ten post 28 stycznia 2018 - 03:50











Podobne tematy Zwiń