Skocz do zawartości




[C124] Depsu95 2.3E 1992 r.


24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   Depsu95


  • Postów: 1 528
  • Na forum od: 03 lip 2013
  • Miejscowość: Piotrków Tryb (okolice)
  • Mercedes:W124 2.3E - M102
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:Sprinter 2.2 CDI

Napisano 05 czerwca 2018 - 18:31

Dobra wiadomość jest taka ze od wczoraj auto działa, zła natomiast ze naprawa alterantora uszczupliła moją kieszeń o 320 plus 100 wyjęcie i włozenie, generalnie nie są to straszne koszta ale jak się człowiek nie spodziewa to nie jest miłe



#22 Offline   Depsu95


  • Postów: 1 528
  • Na forum od: 03 lip 2013
  • Miejscowość: Piotrków Tryb (okolice)
  • Mercedes:W124 2.3E - M102
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:Sprinter 2.2 CDI

Napisano 23 czerwca 2018 - 11:01

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Pierwszy spot za nami, w ubiegłą niedziele byłem na pierwszym cyklicznym spocie skierniewickich klasyków, w przyszym miesiącu ma być spot mb w tomaszowie tez chciałbym pojechać :) jesli jest ktoś z okolic to fajnie byłoby poznać się na zywo.

Obmalowałem listwy boczne baza plus półmatowy klar wszystko ze spraya pewnie ktoś powie ze to lipa, ale mam sprawdzone puszki i wiem ze są okey, po latach się nic nie schodzu itp. Tak wiem mogłem wszystko zdjąć do malowania ale raz ze nie chciało mi się a dwa to bałem się o spinki i o to ze coś będzie odstawać itp, mimo ze zrobiłem to na aucie to narawde ładnie wyszlo. Działam obecnie z środkiem auta na pewno będą zdjęcia, kupiłem skórzane pokrowce szyte na miare jestem ciekaw efektu :)

No i jescze dwie smutne wiadomości, mialem nową tylną szybe i albo coś spadło na auto albo jakiś miły sąsiad postanowił mi przypomniec ile kosztuje nowa :( w prawym górnym rogu mam pajączka, druga wiadomość to taka ze mój wcześniejszy sedan w124 został rozłozony do generlnego remontu przez nowego właściciela i okazało się ze pod konserwacją podłuznica oraz mocowanie wahacza ugniło wiec poszedł na cześci, moza kupić w opocznie brązowe coupe z maska sec za okolo 12tys wlasnie od tego pana co rozebrał mojego sedana, zauwazyłem ze w tym coupe są moje kierunki i tylne lampy.

#23 Offline   Depsu95


  • Postów: 1 528
  • Na forum od: 03 lip 2013
  • Miejscowość: Piotrków Tryb (okolice)
  • Mercedes:W124 2.3E - M102
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:Sprinter 2.2 CDI

Napisano 06 lipca 2018 - 21:03

Sytuacja ma się tak ze pokrowce juz w aucie, dosyć fajnie wykonane miękkie i wyglądają całkiem względnie

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Lecz znowu coś się zjepsuło, czasami jak jade to traci moc musze wyłączyć i włączyć zapłon w czasie jazdy towarzyszą temu nie równe wolne obroty a nawet ich brak, objawy jak układ zapłonowy ale co dziwne dzieje się to sporadycznie, najczęsciej na zimnym silniku i czasem przy parkowaniu itp, wpadły nowe świece przewody przepustnica i nic :(

#24 Offline   karolf


  • Postów: 86
  • Na forum od: 04 gru 2014
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 31 lipca 2018 - 22:18

Jak kleiłes blendę usa? Zalega mi w garażu juz od roku, czas się za to zabrać. Nie ma problemów z nieori tablica podczas kontroli? Nie ma problemów z podswietlaniem tablicy/wymiana żarówek?

#25 Offline   Depsu95


  • Postów: 1 528
  • Na forum od: 03 lip 2013
  • Miejscowość: Piotrków Tryb (okolice)
  • Mercedes:W124 2.3E - M102
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:Sprinter 2.2 CDI

Napisano 22 sierpnia 2018 - 17:54

Słuchaj zarówki bez problemu dostep taki sam z blenda i bez, co do policji to totalny luzik, ja mam odlew z laminatu a nie ori blende i u mnie jest to przyklejone sylikonem








Podobne tematy Zwiń