Skocz do zawartości




- - - - -

w140 420 problem z odpaleniem silnika


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   trucker


  • Postów: 2
  • Na forum od: 04 mar 2018
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Mercedes S-class W140 420

Napisano 04 marca 2018 - 15:24

Witam wszystkich .Od niedawna jestem szczęśliwym (albo i nie) nabywcą mercedesa 420 z 1993r auto do końca nie było sprawne ,nie działał centralny zamek z pilota ,auto można było otworzyć kluczykiem od strony pasażera .Nie wiem czy to normalne czy nie ale sprzedający powiedział że tak no i wentylator w środku też nie działał .Postanowiłem sprawdzić bezpieczniki od wentylatora ponieważ jak i ja jak i po sprawdzeniu na forum od tego należało zacząć .Wyjmowałem po kolei bezpieczniki i wkładałem w te same miejsca przy silniku jak i w bagażniku .Po sprawdzeniu okazało się że są wszystkie ok ,ale auto nie chciało odpalić .Po przekręceniu kluczyka kontrolki działają ale auto nie kręci .Ogólnie cała elektryka działa ,szyby ,fotele ok .Akumulator jest naładowany. Postanowiłem wymienić baterie w pilocie ,na pewno nie wyrobiłem się w czasie 60s więc pilot stracił synchronizacje z autem Podpowiedzcie proszę jak mam zsynchronizować kluczyk z samochodem ,bo próba dwa razy pilot i zapłon nie pomaga ,dwa razy pilot i zamek od strony pasażera też nie .Diody w pilocie działają



#2 Offline   Suchy84


  • Postów: 16
  • Na forum od: 03 maj 2017
  • Miejscowość: Strzyżów
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1996
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 03 maja 2018 - 19:33

poszukaj na olx tam ogłasza się spec, który ponoć zajmuje się kodowaniem kluczyków IRDa od Mercedesów, wiec może pomoże.








Podobne tematy Zwiń