Skocz do zawartości




[W124] Kryst 300D 1985


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Offline   Kryst


  • Postów: 3
  • Na forum od: 03 lut 2019
  • Miejscowość: Tarnogród
  • Mercedes:W124 3.0D <93r. - OM603
  • Rocznik:1985
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:KIA Venga

Napisano 03 lutego 2019 - 16:23

Witam
Przedstawiam mojego Mercedesa. Tak jak w opisie wersja 300D z automatyczną skrzynią biegów. Jeśli chodzi o wyposażenie posiada ABS, szyber, centralny zamek i to w zasadzie tyle.
Auto kupiłem zupełnym przypadkiem, zastanawiałem się nad benzynową 190, w każdym razie nad czymś mniejszym, niestety przejechałem się tym egzemplarzem i to był koniec, musiałem go kupić.
Auto jest trochę podrdzewiałe, ale na szczęście tylko na wierzchu. Podwozie ma w zaskakująco dobrym stanie, podłużnica, podłoga, oraz mocowania wózka są ok. Przede mną jeszcze dużo prac związanych z mechaniką. Muszę naprawić ABS (zimne luty w przekaźniku najprawdopodobniej), nie otwiera się szyber, no i coś co w tej chwili mnie najbardziej irytuje czyli padnięty centralny zamek. Ktoś niestarannie podłączył pilota i w pewnym momencie przestało działać to wszystko.
Na plus auta mogę zaliczyć zgodność VIN'u. Zgadza się wszystko, poza tapicerką (powinna być niebieska), auto ma wszystkie szyby oryginalne, z roku produkcji i jest zaskakująco mało wyeksploatowane mechanicznie, biorąc pod uwagę fakt, że po Polsce jeździ od 2004.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika










Podobne tematy Zwiń