Skocz do zawartości




- - - - -

[W201] Dobór lakieru


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   Loockki


  • Postów: 87
  • Na forum od: 26 lip 2018
  • Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
  • Mercedes:W201 2.5D - OM602
  • Rocznik:1985
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 17 lipca 2019 - 16:46

Witam, moja 190-tka jest w kolorze CLASSIC WHITE (737U). Jednak nie jestem w stanie nigdzie wyłapać tego lakieru po tym numerze, który jest wyświetlony po rozkodowaniu VINU, a więc moje pytanie brzmi czy ktoś już takowego szukał albo wie gdzie mogę znaleźć lakier taki sam, lub chociaż podobny ? Mam zamiar pozbyć się kilku ognisk rdzy i chciałbym aby poprawki jakich dokonam były jak najmniej widoczne, zdaję sobie sprawę z tego, iż idealnie nie będzie, bo lakiernik ze mnie żaden (dosłownie bo będzie to mój pierwszy raz), jednak chciałbym ograniczyć potencjalnie paskudne plamy innego lakieru na samochodzie do minimum. Tak więc zwracam się do was z prośbą o dobranie lakieru, choćby takiego za 2 dychy z castoramy, ale takiego aby nie było w tym wszystkim tragedii. Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję, że do soboty coś się wymyśli. Pozdrawiam ;)

Dysponuję takim linkiem : https://allegro.pl/o...SgaAvRgEALw_wcB

Lecz jest to numer lakieru 737 a nie 737U. Nie wiem co oznacza to "U" zatem sprawdźcie proszę i oceńcie

Użytkownik Loockki edytował ten post 17 lipca 2019 - 16:56




#2 Offline   TapChan


  • Postów: 7
  • Na forum od: 07 lip 2022
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:VW Bora Variant

Napisano 09 lipca 2022 - 07:40

Część, podlacz się pod ogólny zarys tematu lakieru.
Mianowicie moja w201 jest 91" na szerokiej listwie gdzieniegdzie jest parę ubytków lakieru które chciałbym uzupełnić. Moje pytanie brzmi gdzie dostać RAL lakieru z blach (w moim przypadku srebro) i z listew gdzie jest ciemno szary? Nie mogłem nigdzie znaleźć kodów lakieru stricte np.ral 7005 czy coś w tym stylu.
Z góry dziękuję za pomocną radę!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka










Podobne tematy Zwiń