Skocz do zawartości




- - - - -

Tylko pozytywne opinie


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   jerzy_1986


  • Postów: 58
  • Na forum od: 28 cze 2008
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 02 lipca 2008 - 17:44

Potrzebuje kogos kto by mi to wszystko zrobil. Ja byc moze znalazl bym kogos kto zalozyl by instalacje pierwszej lub drugiej generacji max za 1500zl. Do tego trzeba doliczyc blos a to kosztuje miedzy 300 a 400 zl.

Pytanie mam tylko jak sie zaklada tego blosa??
szymtro, a ty masz silnik 2.0 powiedzmy taki jak ja bo mechaniczny wtrysk, dobrze mowie?? Jak juz wczesniej wspominalem troche sie na tym nie znam :drive:

Pozdrawiam



#22 Offline   Radhezz


  • Postów: 1 526
  • Na forum od: 26 gru 2007
  • Miejscowość: Opole
  • Mercedes:w201 2.0 - M102
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:Matrix

Napisano 02 lipca 2008 - 18:37

jerzy_1986 napisał:

ty masz silnik 2.0 powiedzmy taki jak ja bo mechaniczny wtrysk, dobrze mowie??
jerzy_1986, tak generalnie silniki M102 w większości egzemplarzy były robione na mechanicznym wtrysku, choć były też modele gaźnikowe. Ale to z modelami to już opowiadanie na inną bajkę :-P
Do gaźnikowców zakłada się instalacje I generacji, zaś do wtrysków mechanicznych najczęściej II generacji... dla BLOS-a to obojętne na instalacji której generacji będzie bazował, bo systemy sterowania idą... sobie poleżeć ;-)

jerzy_1986 napisał:

Pytanie mam tylko jak sie zaklada tego blosa??
Panowie, litości... parę postów wyżej kolega matizolkusza podawał link do tematu w całości poświęconemu BLOS-owi :D : co to jest, jak działa, itd. itp... Przeczytać od początku do końca, i wtedy jak będą jeszcze jakieś pytania, to proszę je TAM zadać, a nie tu :drive:
Dla przypomnienia o BLOS-ie

#23 Offline   jerzy_1986


  • Postów: 58
  • Na forum od: 28 cze 2008
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 02 lipca 2008 - 23:50

No dzieki dzieki kolego. :mrgreen:
Pozdrawiam ;-)

#24 Offline   marcinkrakow


  • Postów: 12
  • Na forum od: 23 cze 2008
  • Miejscowość: Kraków

Napisano 18 lipca 2008 - 20:29

potrzebuje kogoś w Krakowie kto podejdzie profesjonalnie do mojego auta, bo mój mechanik na temat blosa powiedział mi tyle"a po co ci to" więc jestem w kropce. Zakładam że tutaj więcej się dowiem , jezeli macie kogoś w Krakowie kto mnie nie oskubie i pomoże to serdecznie z góry dziękuje:)








Podobne tematy Zwiń