Skocz do zawartości




Jaki Przebieg ?


75 odpowiedzi w tym temacie

#41 Offline   wyvern


  • Postów: 243
  • Na forum od: 29 cze 2008
  • Miejscowość: Wrocław
  • Inne auto:Zastava 1100P 1978r.

Napisano 29 sierpnia 2008 - 23:09

Boss, dobra, ale co powiesz o e36 316i (najmniejszy, bo taniej) z brewkami, spojlerami, grubym tlumikiem i neonem? duuuzo tych aut jest tak zrobionych, szklanych drzwi tylko brak...



#42 Offline   Mateusz


  • Postów: 1 142
  • Na forum od: 25 wrz 2007
  • Miejscowość: Olkusz
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:Suzuki SJ410

Napisano 29 sierpnia 2008 - 23:16

Boss napisał:

Piękne auta, kiedyś i teraz
Popieram ;) Można nawet powiedzieć że dzisiaj BMW jest lepsze od :zeby:. Wystarczy popatrzeć kto kogo kopiuje (np. iDrive w :old: czy konsola środkowa w nowej eSie) i wiemy jaka marka jest dzisiaj na czele ;-) Niestety :?

#43 Offline   Boss


  • Postów: 2 865
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Charleroi, Belgia
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E46 318 Ci Coupe

Napisano 29 sierpnia 2008 - 23:28

wyvern napisał:

co powiesz o e36 316i (najmniejszy, bo taniej) z brewkami, spojlerami.....
O takich nic nie powiem, bo się po prostu nimi nie interesuję i za nimi nie oglądam i mam je w d**ie. Mercedesy też masz z brewkami i wszystkimi rzeczami które tu wymieniłeś. A takie też omijam, nawet na skrzyżowaniu nie spojrzę w bok, bo mi po prostu głupio, żeby właściciel nie pomyślał że mi się podoba albo co... ewentualnie w grę wejdzie pogardliwy uśmieszek :zeby: Kwestia wypatrzenia tego co piękne i zadbane, bez w.w. dodatków :old:

Mówię BMW, myślicie DRES, ŁYSOL, WIEŚ, yyyyy nie wiem co jeszcze.
Mówicie BMW, myślę - mocne silniki, piękne linie nadwozia i to od kilkudziesięciu lat (oprócz coupe)...

Mercedes jest oczywiście marką NO. 1 jak dla mnie, ale zarówno stare BMW jak i nowe, w zadbanych wersjach - bardzo szanuję. I gdyby było mnie stać... obok nowiuśkiego CL'a stałaby 645i.

Chodzi mi tylko o to, żeby nie myśleć stereotypami, że:

jak Mercedes to dziadek,
jak BMW to kark,
jak Audi to prezes firmy, dyrektor czy co tam innego.

#44 Offline   dudziako


  • Postów: 155
  • Na forum od: 16 mar 2008
  • Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Napisano 29 sierpnia 2008 - 23:30

Zaslyszane: facet przed sprzedaza chcac odmlodzic woz-:old: wyciaga licznik a tam kartka :shock: i na niej:"ja cofalem o 150 tys. a ty o ile krecisz? :zeby:.
Mysle ze powinno sie zostawiac takie kartki.Przed sprzedaza niech kazdy wrzuci i napisze o ile prawdopodobnie ocenia cofniecie

#45 Offline   Boss


  • Postów: 2 865
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Charleroi, Belgia
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E46 318 Ci Coupe

Napisano 29 sierpnia 2008 - 23:33

DOPISEK:

Mateusz napisał:

i wiemy jaka marka jest dzisiaj na czele
Tu skłaniałbym się bardziej ku AUDI :zeby: Auto bez absolutnie żadnej historii, poza tym że wprowadzili dawno dawno temu napęd quattro... ale dziś jak dla mnie jest to przodownik. Choć i tak do MB bardziej mnie ciągnie... :old:

Chłopaki, nie ograniczajmy się tylko do jednego. Mercedes to piękne auto - "prawie" każdy model, ale nie wierzę że gdybyście mogli - nie postawilibyście koło swoich 124 i 190 - nowej A8. Bez ściem proszę.

#46 Offline   wyvern


  • Postów: 243
  • Na forum od: 29 cze 2008
  • Miejscowość: Wrocław
  • Inne auto:Zastava 1100P 1978r.

Napisano 29 sierpnia 2008 - 23:46

Boss napisał:

piękne linie nadwozia i to od kilkudziesięciu lat (oprócz coupe)...

Boss napisał:

obok nowiuśkiego CL'a stałaby 645i.

no cos tak dziwnie...
ja sie nawet zastanawialem nad e-34, ale w firmie u mnie juz jest taki, nie chcialem powielac:P i nie zaluje, mam wygodniej i mam celownik!:zeby: co do celownika to ani bawaria ani audi nie maja czegos takiego, a to jeden ze szczegolow, za ktore kocham moje autko:)

#47 Offline   Arkadiusz90


  • Postów: 148
  • Na forum od: 12 kwi 2008
  • Miejscowość: Gdańsk

Napisano 29 sierpnia 2008 - 23:56

wyvern napisał:

Boss, dobra, ale co powiesz o e36 316i (najmniejszy, bo taniej) z brewkami, spojlerami, grubym tlumikiem i neonem?

a mało jest wieś tuningów MB ?! :grin: to są tylko poszczególne przypadki nie raz można spotkać :old: zrobioną tak że się rzygać chce :zeby: myślę , że prawdziwy znawca marki czy to BMW czy Mercedes a nawet innych marek potrafi zachować auto tak aby zapierało dech w piersiach ;)

co nie zmienia faktu że BMW produkuje ładne auta nieraz ładniejsze od ;) , ale prawdziwy mężczyzna wie czy jeździć ;) :star: :old:

U większości z nas pierwszy kontakt z :star: jest przypadkiem albo ktoś kupił po okazyjnej cenie i zakochał sie w tym aucie (tak jak w moim przypadku ) albo marka jest w rodzinie od wielu lat i nie wypada jeździć czymś innym ;)

hehe trochę odbiegłem od tematu ale co tam ;) :P

#48 Offline   wyvern


  • Postów: 243
  • Na forum od: 29 cze 2008
  • Miejscowość: Wrocław
  • Inne auto:Zastava 1100P 1978r.

Napisano 30 sierpnia 2008 - 00:52

Arkadiusz90 napisał:

a mało jest wieś tuningów MB ?
patrz, ile stron jest na tematach o tym:P

wlasnie, nei ten temat :zeby:

#49 Offline   davmix


  • Postów: 2 456
  • Na forum od: 24 cze 2008
  • Miejscowość: Kalisz
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:E320 CDI

Napisano 30 sierpnia 2008 - 08:47

Boss napisał:

nie postawilibyście koło swoich 124 i 190 - nowej A8. Bez ściem proszę.

Ja nie booo... nie ma miejsca już w garażu :old: , nie no żartuje ja wolałbym postawić zamiast tej audicy nową S klasę ale znowu garaż za krótki ledwo co się okularek mieści :zeby:.
Ja jestem już uzależniony od celownika obojętnie jaki by był i tak będzie piękny a inne marki będą brzydkie...

#50 Offline   Grzesiek87


  • Postów: 145
  • Na forum od: 26 lip 2008
  • Miejscowość: Augustów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 09:08

dudziako napisał:

zaslyszane: facet przed sprzedaza chcac odmlodzic woz-:old: wyciaga licznik a tam kartka :shock: i na niej:"ja cofalem o 150 tys. a ty o ile krecisz? :zeby: .


hahah dobre to ;)








Podobne tematy Zwiń