Skocz do zawartości




- - - - -

[w201] Mercedes 1.8 BP+ GAZ problem


82 odpowiedzi w tym temacie

#81 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 05 lipca 2011 - 21:43

Kolego Kloss i Lord wy tak zawsze po tych świeżakach jeżdzicie, pozdrawiam a blosu i tak nie polecam.



#82 Offline   Lord Zekanda


  • Postów: 2 423
  • Na forum od: 22 lut 2011
  • Miejscowość: wieś której nazwa nic wam nie powie
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 05 lipca 2011 - 22:39

saturnin napisał:

Kolego Kloss i Lord wy tak zawsze po tych świeżakach jeżdzicie,...
Oj tam oj tam-ze dwóch żeśmy nie objechali :E
Też byłem nowy i to całkiem niedawno a jakoś bałaganu nie robiłem od pierwszej chwili prosząc
przy tym o wybaczenie bom nowy.
Dla przykładu: dokonałeś wpisu w temacie nie wnosząc nic konstruktywnego i się dziwisz że jeździmy.

saturnin napisał:

... a blosu i tak nie polecam.
To nie temat o blosie, uczepiłeś się go jak mucha psiego zadu :old:
ale (dając się wciągnąć w offtop) mnie przed założeniem blosa powstrzymuje
tylko płótno w kieszeni :(

#83 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 06 lipca 2011 - 07:57

saturnin napisał:

Kolego Kloss i Lord wy tak zawsze po tych świeżakach jeżdzicie, pozdrawiam a blosu i tak nie polecam.

Jeszcze jedna taka wyssana z tyłka(czyli sugerująca treści nieprawdziwe) i nie na temat, zaczepna uwaga to dostaniesz ostrzeżenie :E . A jak już piszesz o BLOSie to się upewnij, że:
-we właściwym wątku
-wiesz o czym piszesz
-wiesz dlaczego nie polecasz i potrafisz to opisać.
-nie pisz(cie) na Alllacha o magnesach na dolocie, bo jeszcze komuś mandat walną za oszukiwanie przy rozliczeniach za wodę spółdzielni mieszkaniowej :old:

A co do tego urojonego jechania po świeżakach to w miarę czasu zawsze chętnie będę prostował mieszanie teorii spiskowych z faktami technicznymi i ogólnie odcedzał filozofię do praktyki bez względu na ilość postów adwersarzy. Również nie będę przymykał oka na wydumane frazeologie mające jedynie na celu udowodnienie "ja napisałem, to musi być prawda".
Jeżeli Ty, albo mój oponent w dyskusji z poprzedniej strony tematu macie coś KONKRETNEGO do napisania to walcie śmiało, a nie -do HP zapraszam.
Pisałem nie raz i powtórzę -to dział techniczny, beletrystyka i ideologia gdzie indziej....








Podobne tematy Zwiń