Skocz do zawartości




- - - - -

[W140; 3,5TD] Problem z antena od radia


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   Hudy_Edd


  • Postów: 66
  • Na forum od: 12 wrz 2007
  • Miejscowość: Gdańsk

Napisano 12 listopada 2008 - 11:23

Witam.
Od kilku dni mam problem z anteną. Problem jest taki że przestała się wysuwać :roll: . Miała już wcześniej problemy z chowaniem się ale zawsze się wysuwała. Od piątku się już nie wysuwa i podejrzewam iż będę zmuszony wymienić ja na nową :? . I chciałbym się was poradzić jaką antenę kupić. Czy do tego modelu jest jakaś specjalna ?? Czy wystarczy kupić taką z allegro za około 100zł ?? :E
Przyznam się że jeszcze tego nie rozebrałem i nawet nie wiem jaki wygląda sprawa z mocowaniem ale może ktoś z Was kiedyś już to przerabiał ??
BTW Wycieraczki do W 140 można kupić w dobrze zaopatrzonym sklepie dla ciężarówek ;) koszt około 70zł sztuka trzeba tylko dopasować :( Chyba od MB Actros-a pasują trzeba popróbować ja niestety nie pamiętam już :zeby: ale postaram się poszukać, może coś będzie na samych piórach napisane.
Pozdrawiam.



#2 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 13 listopada 2008 - 18:04

Hudy_Edd napisał:

Czy do tego modelu jest jakaś specjalna ?? Czy wystarczy kupić taką z allegro za około 100zł ?? :ok:

Wystarczy podjechać do ASO i kupić bat za ok. 130zł.
Pod warunkiem jednak że ją rozkręcisz i "obadasz" czy silnik chodzi a rzeczywiście tylko bat się zatarł.
Możesz też spróbować ją oczyścić.
Resztę wątpliwości rozwieje użycie opcji :ok: ponieważ rozmawialiśmy co nieco na ten temat.

Jeśli chodzi o wycieraczki to zamiast kombinować również polecam ASO.








Podobne tematy Zwiń