Skocz do zawartości




- - - - -

Amortyzatory


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   AMG


  • Postów: 132
  • Na forum od: 06 kwi 2007

Napisano 15 maja 2007 - 16:49

Juz narescie dotarlo do mnie paczka ktory musialem strasznie dlugo czekac :evil:

Powoli biore za renowacje auta... i zaczynam z zawieszenie. Wymieniam moje amortyzatory na nowki... przedni wlaszczyciel zalozyl tylne MONROE (12 tys km)... i przednie mam jeszcze Koni zolty... ale sa do wyrzucenia.
Dołączona grafika

Pozniej bede wymienial caly system wydech/tlumik bo juz jest stary i nie jest taki dobry w moim zdaniu. Dopiero w Pazdzerniku mam nadzieje ze zalatwie ta sprawe.



#2 Offline   D.J.TUNING


  • Postów: 889
  • Na forum od: 15 lut 2007
  • Miejscowość: Zabrze
  • Mercedes:W124 3.2E - M104
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:ex 250TD 5b manual 1992
  • Trzeci Mercedes:S350TD 1996

Napisano 15 maja 2007 - 17:57

Bilsteiny :) ile dałeś za nie?

#3 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 15 maja 2007 - 20:32

AMG, rozumiem ze zalozyles nowy watek by pokazywac co bedziesz wymienial pokoleji w swoich samochodach. Jezeli tak to moze lepiej robic to u siebie w galerii z samochodem? :)

#4 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 16 maja 2007 - 08:36

Nie wiem jaki jest sens tego wątku?
Czy nie za bardzo zaśmiecamy forum?
Czy jest różnica między amortyzatorami firmy bilstein a AMG(jeśli w ogóle były takie).

Reasumując, założenie amortyzatorów bilstein do auta nie jest moim zdaniem żadną modyfikacją :)

#5 Offline   AMG


  • Postów: 132
  • Na forum od: 06 kwi 2007

Napisano 16 maja 2007 - 09:12

EssiRS, jak moge zrobic galerie? Chyba tak by bylo lepiej. :grin:

darul, to jest modyfikacja bo to nie sa zwykly Bilsteiny, tylko amortyzatory AMG modyfikowany/produkowany przez Bilstein... Bilsteiny robia wersje "Comfort" i "Heavy Duty/Sport"... a te sa bardziej agresywny niz "sport". Jesli sadzis ze ten temat nie jest zwiazany z modyfikacja.... to prosze moderatora zeby usunal ten temat.
Dołączona grafika


D.J.TUNING, cena byla dosc droga :) Ja kupilem samy amortyzatory od kolegi ktory kupil caly zestaw (sprezyny/amortyzatory). Jemu bylo potrzebny samy sprezyny... a mi bylo potrzebny amortyzatory. Caly komplet jest o numerze B66020002 w ASO.

#6 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 16 maja 2007 - 09:15

AMG - zwracam honor :)

#7 Offline   AMG


  • Postów: 132
  • Na forum od: 06 kwi 2007

Napisano 16 maja 2007 - 17:20

Wrocilem wlasnie z warsztatu.... i powiem ze auto swietnie sie prowadzi. BARDZO sztywny jest.. i trzyma sie dobrze. Mechanik mi powiedzal ze amortyzatory Koni zolty ktory mialem wlasnie sa dobry... tylko ze nie sa taki sztywny jak Bilstein/AMG.

#8 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 16 maja 2007 - 17:49

AMG - ja niedawno założyłem do CE kolegi bilsteiny olejowo-gazowe i muszę przyznać że chwalę.

#9 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 16 maja 2007 - 18:26

AMG, najlepiej jakbys zalozyl watek w dziale " Prezentacje - Galeria MB użytkowników" gdzie na poczatku zamiescilbys zdjecia swojego samochodu, a pozniej zamieszczalbys zdjecia elementow, ktore zmieniasz/wymieniasz w swoim samochodzie. Nie dosc ze znacznie latwiej jest to pozniej ogladac, to tworzysz sobie cos w rodzaju ksiazki serwisowej, gdzie po jakims czasie mozesz sobie przypominiec co i jak zmieniales w nim.

Przyznam sie szczerze ze tez nie bardzo wiem o czym moglibysmy rozmawiac w tym watku, mimo ze amortyzatorki sa naprawde bardzo fajne ;-)








Podobne tematy Zwiń