Skocz do zawartości




- - - - -

[w140]Chyba skończyła się skrzynia biegów. Gdzie naprawić??


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   WuJot


  • Postów: 55
  • Na forum od: 10 sty 2008
  • Miejscowość: Dolny Śląsk,Wielkopolska, Oleśnica, Wrocław, Kalisz
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1997
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:eSa W140 300TD

Napisano 02 marca 2009 - 14:23

Witam,
problem jak w temacie wątku. W niedziele po przegonieniu gwiazdy po autostradzie w trakcie powolnej jazdy spod auta dał się słyszeć jęk taki jakby ślizgał się pasek klinowy. Mach a została dźwignięta do góry, ale pod nią było wszystko ok. Jęki vel świsty dochodziły spod auta. Lewarek wybieraka można przesunąć na D, ale nie da się go opuścić na pozycję 2 lub 1. Nie da się zblokować biegów. Co może być przyczyną?? Jakie mogą być usterki?? Olej i filtr był wymieniany w marcu na mercedesowski. Gdzie można takie usterki naprawić na Dolnym Śląsku?? Dzwoniłem do skrzyniarza w Długołęce (pod Wrocławiem) i on powiedział mi, że naprawa automatu w tym aucie to koszt 5k PLN;/ może w takim razie wymiana na jakąś używkę?? A jak tak to skąd taka skrzynię wziąć?? Gdzie takowej szukać?? czekam na informacje i z góry dziękuję...



#2 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 03 marca 2009 - 09:39

WuJot napisał:

naprawa automatu w tym aucie to koszt 5k PLN
To jest koszt kapitalnego remontu. Wcale nie jest powiedziane, że twój egzemplarz go wymaga.

WuJot napisał:

Gdzie można takie usterki naprawić na Dolnym Śląsku??
Na Dolnym Śląsku to nie wiem, ale jakby ktoś się zastanawiał w okolicach Warszawy, to KATEGORYCZNIE ODRADZAM :hahaha: firmę AUTO PRECYZJA :hahaha: Takich partaczy jak oni to dawno nie widziałem. Kompletnie się nie znają na tym co robią. Biorą samochód do naprawy, a samochód później stoi i czeka nie wiadomo na co, OTWARTY :sciana: przy jakiejś stodole :sciana:

Tutaj jest ich strona, ku przestrodze :hahaha: http://www.autoprecyzja.pl/
KATEGORYCZNIE ODRADZAM :!: :!: :!:








Podobne tematy Zwiń