Skocz do zawartości




Spot - Kielce i okolice ?


156 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   Box


  • Postów: 36
  • Na forum od: 30 mar 2009
  • Miejscowość: Busko Zdrój

Napisano 02 kwietnia 2009 - 21:22

Nie widze zadnego przeciw. Jednak ty byś był nasza navi bo ja pierwszy raz słyszę takie coś :P



#22 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 03 kwietnia 2009 - 15:19

Jak będziemy w tym tempie decydować to się zbierzemy na Platynowe Gody większości z nas :hmm: . Może określmy się konkretnie kto będzie na 100%. Ja się zgadzam, Petrow też, FilipW -no nie ma daleko więc jak sądzę też. Miejsce.....Kadzielnia jak sądzę małe szanse na parkingu, pod zalew nie każdy szybko trafi. Supermarkety...MB i świątynie badziewia? :-P Nieeee....No i tłum nas rozdepcze w niedzielę.
Może Cedzyna? Nie trzeba krążyć, by odnaleźć. Przy zaporze zawsze te kilka aut się upchnie, gdyż każdy wali dalej. Po lewej piaszczysty placyk, po drugiej stronie jezdni nawet parking -tam mało kto stawia, bo ocieniony za drzewkami i można np.dekle stracić ;-) . Zalew jest na wylotówce w kierunku św.Katarzyny(ładna trasa) i dalej do szosy Starachowice-Ostrowiec no i nawet do zalewu na Brodach Iłżeckich. Ma on wzdłuż jednego z brzegów kawał prostej asfaltowej i tam niemal zawsze można coś postawić rzędem -np. 10x MB :hmm: . Oczywiście to pierwsze ciepłe dni w tym sezonie i głód słońca może zweryfikować moje domniemania....
FilipW -jako "stołeczny" w regionie może określisz miejsce raz i każdy się dostosuje? W końcu lokalne warunki masz na bieżąco.

#23 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 03 kwietnia 2009 - 18:42

Dobrze panowie zatem ustalamy - Niedziela najblizsza! Spotkamy sie wszyscy proponuje przy Praktikerze - kazdy mniej wiecej wie, kazdy ma mniej wiecej od swojej strony taka sama odleglosc (ostrowiec, busko). I pojedziemy albo na cedzyne albo (co proponuje bardziej) - w kierunku swietej katarzyny - droga super, widoki super i nie jest daleko ;)

Pisac panowie, ze ok bo ja juz dzis gwiazde na tego niedzielnego spota wypucowalem! ;) Aha no i godzina? - Jak wam pasuje zeby zdarzyc dojechac, ale zeby za pozno tez nie bylo. Czekam na odpowiedzi szybkie ;)

#24 Offline   Box


  • Postów: 36
  • Na forum od: 30 mar 2009
  • Miejscowość: Busko Zdrój

Napisano 03 kwietnia 2009 - 18:46

Ja będę na 99.9% ;) Wiec dopisywać się ludziska ;D

#25 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 03 kwietnia 2009 - 19:48

Ja i Petrow w zasadzie się określiliśmy. Dodatkowo moja Pani ma coś tam w Realu załatwić więc miejsce w zasadzie akurat. Godzinę można dograć jutro, ja i tak muszę nieco wcześniej być -powód jak wyżej. Oby tylko nas było więcej niż cztery ;) ...Panowie -do dzieła!

Uwaga! Głupio zapomnieliśmy, że świętokrzyskie to nie wyspa 100 mil od lądu :oops: .
Oczywiście zapraszamy serdecznie WSZYSTKICH posiadaczy klasycznych MB na mini spocik -nie tylko z regionu ;)

#26 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 04 kwietnia 2009 - 00:16

To ja za chwilke rozesle PW do ludkow z Kielc i okolic ;) Namawiam ostro kolege jackie01!!


No wlasnie - kto chetny na niedzielna wyprawe to zapraszamy ;) Mysle, ze trasa przejazdu sie spodoba ;)

[ Dodano: Pią Kwi 03, 2009 22:49 ]
Chcialbym tez serdecznie zaprosic na ten skromny zlocik kolege Charlie9, ktory podobno bywa w Kielcach. Byloby fantastycznie moc obejrzec tego Twojego rodzynka ;) nawet jesli to nie Evunia :P

[ Dodano: Sob Kwi 04, 2009 01:16 ]
Prosze wszystkich o wypowiedzenie sie kwestii godziny spotkania!. Czy ma byc to godzina dopoludniowa - 11. Czy lepiej zjesc obiad i powiedzmy o 14 byc w Kielcach? Jak panowie wolicie?

#27 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 04 kwietnia 2009 - 05:09

FilipW, dzieki za zaproszenie indywidualne - gdybym mogl to i tak bym sie zjawil :mrgreen:. Niestety dopiero na swieta bede w okolicach :mrgreen:.

#28 Offline   Box


  • Postów: 36
  • Na forum od: 30 mar 2009
  • Miejscowość: Busko Zdrój

Napisano 04 kwietnia 2009 - 07:49

Mi by pasowało o 14 choć jak większość będzie za inna godzina to się dostosuje :mrgreen:

#29 Offline   pihajtol


  • Postów: 51
  • Na forum od: 30 sty 2009
  • Miejscowość: Mielec
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E36 318tds

Napisano 04 kwietnia 2009 - 08:00

Też z chęcią bym się pojawił- Praktiker godzina 14 (tylko na jakiej ulicy jest praktiker?) ja jestem z Mielca :grin:

#30 Offline   Box


  • Postów: 36
  • Na forum od: 30 mar 2009
  • Miejscowość: Busko Zdrój

Napisano 04 kwietnia 2009 - 09:00

Ta ulica nazywa się radomska. Poniżej zamieszczam zdjęcie. Dla ścisłości powiem tylko ze w prawym górnym rogu jest litera A i tam się znajduje Praktiker :poklon:

Dołączona grafika








Podobne tematy Zwiń