Skocz do zawartości




- - - - -

Nawigacja


116 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   MŁYNEK


  • Postów: 944
  • Na forum od: 16 kwi 2007
  • Miejscowość: Ostrów Wlkp.
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1996
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:CL420
  • Trzeci Mercedes:w168 A170 CDI 2003
  • Inne auto:Ford S-max 2.0TDCi 2010r

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:42

Ble... :mad:
Chcesz mieć GPS czy "anty"GPS :roll:

A tak pozatym... coś mi tu śmierdzi ta aukcja i w ogóle ten użytkownik :hahaha:



#12 Offline   MICHAL200


  • Postów: 4 005
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Uniejów
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C180 po lifcie

Napisano 02 października 2007 - 12:24

Co myslicie o Palmptopie Mio P350 :slinka:

#13 Offline   MEN


  • Postów: 728
  • Na forum od: 11 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1997
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 2,3k

Napisano 07 października 2007 - 15:34

MICHAL200, ja dziś walczę z moim SE P910i
TOM TOM już jest teraz tylko dogrywam mapy i będę sprawdzał rezultat :drive:
nie mam jeszcze co prawda odbiornika GPS ale to dlatego że chciałem najpierw sprawdzić czy da rade to zainstalować o wynikach napisze... :)

#14 Offline   ZiomTom


  • Postów: 51
  • Na forum od: 15 wrz 2007
  • Miejscowość: Jest Leżajsk, jest dobrze

Napisano 08 października 2007 - 20:08

MICHAL200 napisał:

Co myslicie o Palmptopie Mio P350 ;)

Ja mam P550 oprocz wifi i bluetooth to to samo. Jak dla mnie wystarczajacy do navi gier jakis film czasem na wykładzie ogladnac ;) Nie wiem jak teraz ale jakis rok temu go kupowalem i w tych pieniadzach to chyba najlepszy sprzet byl

#15 Offline   ZiomTom


  • Postów: 51
  • Na forum od: 15 wrz 2007
  • Miejscowość: Jest Leżajsk, jest dobrze

Napisano 09 października 2007 - 14:20

Dokładnie TomTom jest ;) Wczesniej automape używałem ale przekonalem sie do TomToma. Mam starsza wersje nie taka szczegolowa ale i tak wole go od automapy xl

#16 Offline   czarny_mietek


  • Postów: 52
  • Na forum od: 12 sie 2007
  • Miejscowość: Siedlce

Napisano 11 października 2007 - 15:37

Żaden tomtom nie będzie miał takiego pokrycia jak Automapa czy Autopilot.Mam Mio a701+AutomapeXL i najnowszego Autopilota.Na Polskę nie znajdziecie nic lepszego a TomTom to tylko za granicą jak ktoś chce sprawdzić to piszcie a dam linki na serwer gdzie można pobrać wyżej wymienione nawigacje.Sam je wrzucałem,sprawdzone w 100% ;-)

#17 Offline   ZiomTom


  • Postów: 51
  • Na forum od: 15 wrz 2007
  • Miejscowość: Jest Leżajsk, jest dobrze

Napisano 18 października 2007 - 09:09

Nie chodzi o pokrycie a o dopracowanie a automapie pod tym wzgledem sporo brakuje do tomka

#18 Offline   ksenio


  • Postów: 2 761
  • Na forum od: 24 sty 2007
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:VW GOLF IV Variant 1.9 TDI

Napisano 24 października 2007 - 08:18

a co powiecie na to http://www.allegro.pl/item257996309_naw ... 89zl_.html ?
Slyszalem ze ten MEDION nienajgorszy...

#19 Offline   czarny_mietek


  • Postów: 52
  • Na forum od: 12 sie 2007
  • Miejscowość: Siedlce

Napisano 26 października 2007 - 14:59

Powiem krótko.MEDION to to samo co wyprodukowano dla Biedronki.Cena ok spoko ale ten procesor :mrgreen: system operacyjny :mrgreen: .Wolałbym kupić używany ale markowy.Osobiście szykuje się na Eten-a
http://www.allegro.pl/item255489198_ete ... _raty.html
ale sprawka jeszcze nie pilna.A wracając do wątku to poleciłbym np. to
http://www.allegro.pl/item258386098_hp_ ... ancja.html
ewentualnie jak coś innego jak nie chcesz wydawać dużo kaski.A z tego co widziałem to chyba byłoby problemem znaleźć jakiegoś allegrowicza który handluje MEDION-ami bez negatywów.Mówi to samo za siebie :mrgreen:

#20 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 07 marca 2008 - 22:42

witam wszystkich, mój pierwszy post

i od razu się moge wykazac, bo pracuję w firmie, która poza urządzeniami głośnomówiącymi do autek (min. OEM dla bugatti, bentley, volkswagen - nie myslcie sobie;) produkuje nawigacje. U nas kompletnie nie znane, bo nie są sprzedawane w Polsce w zasadzie. Marki naviflash - jak ktoś bywa często u krzyżaków, to raczej powinien kojarzyć.
Jako że pracuję w serwisie (infolinia) to znam je od kazdej strony - wady i zalety.
Co do konkurentów w zasadzie wszystkich ważniejszych, to to jest produkowane praktycznie przez jedną chińską korporację. Więc mozna zapomnieć o jakości. Jak ktoś dał za swoją nówkę mniej niż 1000, to może niestety liczyć się z wykrzaczaniem, poleceniami zawracania na autostradzie i zawieszaniem sie, kiedy jedziecie na wstecznym:)
Jestem jak najdalszy od peanów na cześć naviflasha, ale moge powiedzieć, że widzę, jak są produkowane (w Mielcu, niedaleko Rzeszowa - taka duuuża strefa ekonomiczna; soft robią Polacy i Niemcy). Przechodząc do meritum - tanio, to najwyżej mozna kupic chrupki w biedronce:)
Nie jestem na prowizji od sprzedaży, ale na przykład NF1060 ma pełną mapę Europy (34 kraje, w tym takie wynalazki, jak Turcja, Cypr i inne miejsca, w których bywa się codziennie;), do tego TMC (to u nas akurat do niczego, bo w Polsce tego nie ma i prędko nie będzie. Trafic Messages Channel - zbiera informacje o korkach przez FM i przelicza trase, automatycznie robiąc objazd) i DVB-T (telewizja w skrócie - w duzych miastach możecie na swojej nawigacji oglądac tiwi). Do tego pilot na kierownicę, pilot płaski, wielkości karty kredytowej i mozliwośc darmowego update'u softu.
Mapy sa TeleAtlas i Merian (dla VW), robione oczywiście nie z dedykacja, ale nie mają niespodzianek...
Nie chcę wyjść na palanta, który się wymadrza, ale wiem duzo z pierwszej reki (o konkurencji tez, bo mamy testowe urządzenia konkurentów - trzeba być na bieżąco). Podzielam opinie, że firmy typu Medion mozna sobie darować. W zasadzie w Mekce nawigacji - Niemczech (mało które auto jej tam nie ma) - liczy się Becker (tak, ten od odtwarzaczy, mają zarąbisty model zrobiony na oldschoolowy look), Navigon troche, TomTom wszędzie rządzi oczywiście (ale już zaczynają ciąć koszty), Blaupunkt się bierze do roboty...
Wszystkie PDA to loteria - tam wszystko zalezy od wszystkiego (na czele z Waszym humorem:).
Jak ktoś chce tanio i dobrze, to tylko od krzyżaków - ceny nie do pojęcia - przebicie na polską niekorzyść do 100%...
Dobra tyle, bo się za bardzo wymądrzam.
Pozdrawiam,
Ja :spokoj:

Jeszcze mi się przypomniało:) Dla informacji www.naviflash.com (jest też wersja polska)








Podobne tematy Zwiń