Skocz do zawartości




- - - - -

[w126] Zmiana zderzaków i listew na te po lifcie?


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   blizniak12


  • Postów: 32
  • Na forum od: 07 mar 2009
  • Miejscowość: Poznań

Napisano 18 czerwca 2009 - 14:15

Witam szukalem szukalem az z znalazlem pewnego wieczoru ogloszenie otomoto zmienilo moje zycie:) Mianowicie chodzi o Mercedesa w126 2.8 SE 1984r Nie zastanawiajac sie zadzwonilem w ten sam dzien pojechalem ok30km od miejsca zamieszkania (szczescie) http://mb201-124.eu/...tyle_emoticons/default/icon_biggrin.gif
Obejrzalem auto hmm silnik poprostu nie chcialo mi sie wierzyc bez problemu przekrecasz pali:) suchy itd. Szyberdach okna wszystko dziala na automat:) lakier no coz potrzeba polerowania i blacharz bedzie musial zajrzec do bagaznika i lewe tylne nadkole poniewaz rdza sie zaczyna zadomawiac;/ Auto stalo 3 lata obok garazu nowy akumulator i jak zapalil to jeden wielki kurz z silnika:P pieknie chodzil poprostu az dziw:) troche zmarnowany przez pogode itd. Wplacilem zaliczke i po weekandzie jade go odebrac juz na dobre ciesz sie nie zmiernie ze trafilem na ten kultowy model jest jedno ale jest to rok 1984 czyli przed liftingiem i progi jak i boczne listwy ma jak dla mnie nie do przyjecia:) poprostu te po lifcie sprawiaja ze auto wydaje sie nizej zawieszone i wyglada to swietnie.

Moje pytanie poniewaz szukam juz jakiegos w126 na czesci i kupilbym cale listwy ze zderzakami od modelu po 86 i nie wiem czy beda posowac mocowania itd? moze ktos doradzi? czy bedzie z tym wielki klopot?

Zdjecia dodam jak przyjade autem do domu:) wszystkie moje kolejne reperacja i pytania mam zamiar pisac w tym temacie!

pozdr wszystkich:) a kolor to granat chcialem czarny ale nie wszystko mozna miec odrazu...



#2 Offline   Romano


  • Postów: 75
  • Na forum od: 10 lut 2009
  • Miejscowość: Gdynia
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 18 czerwca 2009 - 18:08

to rewelacja! gratulacje! kocham to auto-wspaniala linia nadwozia...! powodzenia w pracach nad nim :star: ;) ;)

#3 Offline   blizniak12


  • Postów: 32
  • Na forum od: 07 mar 2009
  • Miejscowość: Poznań

Napisano 18 czerwca 2009 - 19:02

Romanowielkie dzieki:) rowniez pozdr!

#4 Offline   type_r7


  • Postów: 14
  • Na forum od: 02 cze 2009
  • Miejscowość: Warszawa

Napisano 23 sierpnia 2009 - 22:24

No dokładnie powodzenia i czekam na konkrety i pierwszy foty Twojej pracy...

#5 Offline   Romano


  • Postów: 75
  • Na forum od: 10 lut 2009
  • Miejscowość: Gdynia
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 26 września 2009 - 16:59

witam, jak tam Twoja klasa S :hmm: ? oraz jak generalnie sie spisuje? jak bedziesz mial chwile to napisz cos i wrzuc jakies fotki :zeby: pozdrawiam :hmm:








Podobne tematy Zwiń